logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Trwa magiczna loteria batonów Magija

  PR 19.10.2021, przeczytano 222 razy
ilustracja

Trwa kampania promująca loterię marki Magija, w której są do wygrania magiczne nagrody. Media w kampanii zaplanowała i zakupiła agencja Havas Media.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-trwa-magiczna-loteria-batonow-magija,393440,artykul.html

Z początkiem października producent batonów twarogowych Magija rozpoczął aktywację konsumencką w postaci loterii, w której do wygrania są: komputer Mac Book Air, głośniki JBL oraz torby sportowe. Każdy, kto chciałby wziąć udział w loterii powinien jednorazowo zakupić przynajmniej 2 batony  Magija, zachować paragon i wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie loteriamagija.pl. Tam również znajdziemy wszelkie szczegóły oraz regulamin loterii.

Akcja przeznaczona jest dla oósb pełnoletnich i trwa od 04.10 do 31.10. Loterii towarzyszy kampania TV oraz wsparcie w kanale online.

Za zaplanowanie i zakup mediów odpowiada Havas Media. Autorem kreacji jest UAB Piranijos projektai. Organizatorem loterii jest Nofsza sp. z o.o.

Źródło: Havas Media Group

www.havasmedia.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

O włączenie targowych firm podlegających pod PKD 82.30 i 73.11 do pomocy w ramach tarczy 10.0, przyznanie im rządowego wsparcia na obiecane przez ministerstwo m-ce maj-sierpień 2021, wliczenie do rozliczenia tarczy PFR 2.0 czasu do sierpnia 2021 włącznie czy przedstawienie im wytycznych dotyczących bezpiecznej organizacji imprez targowych – zwraca się do premiera Komitet Obrony...
Nowość od marki Wawel – Miniczekolada Danusia o smaku kokosowym
Klasyczna Danusia z Wawelu teraz dostępna w nowej, pysznej odsłonie! Do kultowego produktu o smaku orzechowo-czekoladowym dołączyła Danusia Kokosowa.
Agencja Monday Comms z kampanią dla Dell Technologies
Artur, w którego wciela się aktor Łukasz Simlat, jako pracownik korporacji przeżywa codzienne dylematy osób pracujących zdalnie. W postaci Artura każdy z nas może znaleźć siebie. Dlatego w poszukiwaniu rozwiązań pozornie błahych trudności, bohater zachęca do znalezienia w sobie wewnętrznego szefa i stania się lepszą wersją siebie na miarę dzisiejszych...
Epson rozpoczyna epokę otwartych innowacji
Firma opracowuje nowatorską technologię produkcji tworzyw sztucznych z biomasy i sproszkowanych metali z recyklingu.
Mediahub wspiera projekt XPS Revolt
MediaHub Poland odpowiada za obsługę mediową projektu „XPS Revolt” przygotowanego przez agencję reklamową Pakaya dla marek Dell i Intel EVO.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764