logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Trzy medale na RemaDays dla rozwiązań z oferty Duplo Polska

  PR 20.02.2017, przeczytano 365 razy
ilustracjastrzałka

Firma Duplo Polska zdobyła aż trzy medale The Prize for Innovations podczas Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw 2017. W kategorii „Wszechstronność i ekonomiczność” srebro przyznano bigówko - falcerce Touchline CP-375Duo + TCF, zaś brąz – sztancy rotacyjnej Duplo PFi DI-CUT 300. Natomiast w kategorii „Nowe trendy w poligrafii i reklamie” brązowy medal zdobyło urządzenie Docucutter DC-646iPro. Wręczenie okolicznościowych wyróżnień i statuetek miało miejsce 15 lutego, w pierwszym dniu targów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/trzy-medale-na-remadays-dla-rozwiazan-z-oferty-duplo-polska,31528,artykul.html

The Prize for Innovations to nagrody przyznawane podczas Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw produktom i rozwiązaniom, które wyróżniają się funkcjonalnością oraz umożliwiają firmom z branży poligraficznej i reklamowej poszerzać swój potencjał biznesowy. W kategorii „Wszechstronność i ekonomiczność” medale uzyskały dwa rozwiązania Duplo, co potwierdziło podobne opinie klientów na temat rozwiązań tego właśnie producenta.

Bigówko - falcerka Touchline CP-375Duo + TCF, szwajcarskiego producenta firmy Multigraf, która otrzymała srebrny medal w tej kategorii, jest zintegrowanym systemem bigująco, perforująco, falcującym, który łączy trzy operacje w jednym procesie. Wykorzystuje unikalne rozwiązanie, pozwalające na bigowanie bez pękania zadrukowanej powierzchni. W jednym przebiegu można uzyskać bigi otwierające i zamykające, perforację całościową lub fragmentaryczną poprzeczną i wzdłużną oraz złamywanie. Zastosowana w urządzeniu technologia pozwala na przyspieszenie procesu bigowania i umożliwia realizację prac z dokładnością do 0,1 mm. Z kolei sztanca rotacyjna Duplo PFi DI-CUT 300, która została nagrodzona brązowym medalem w tej samej kategorii, umożliwia produkcję różnorodnych produktów poligraficznych: opakowań, etykiet, teczek, kart do gry, zaproszeń, pocztówek, materiałów POS, a także pudełek z okienkiem o indywidualnych kształtach wymyślonych przez klienta i wielu innych. W zależności od potrzeb mogą być one następnie wycinane, bigowane, perforowane bądź nacinane.

Zdobywca brązowego medalu w kategorii „Nowe trendy w poligrafii i reklamie” - Docucutter DC-646iPro – stanowi z kolei odpowiedź firmy Duplo na rosnące potrzeby rynku wydruków cyfrowych pod kątem różnorodności produkowanych prac. Jest dedykowany dla krótkich i zróżnicowanych zleceń, charakterystycznych dla drukarń cyfrowych. Służy do produkcji m.in. zaproszeń, pocztówek, wizytówek, kuponów, folderów, kart menu, ulotek.

- Bardzo cieszymy się z nagród przyznanych rozwiązaniom z naszej oferty. Potwierdzają one opinie naszych klientów, którzy są zadowoleni z ich wszechstronności i ekonomiczności, a dodatkowo są urządzeniami, dzięki którym ich użytkownicy mogą się wyróżnić na tle konkurencji. Są więc jednocześnie odpowiedzią na najnowsze trendy w poligrafii i reklamie. Mamy nadzieję, że wszystkie te nagrody zainteresują jeszcze większe grono firm poszukujących innowacyjnych rozwiązań i zachęcą do kontaktu z nami – mówi Gabriela Swat, dyrektor zarządzający Duplo Polska.

Wszystkie nagrodzone urządzenia prezentowane były podczas odbywających się w dniach 15-17 lutego Targów Poligrafii i Reklamy RemaDays 2017 w Nadarzynie pod Warszawą. Można je również zobaczyć umawiając się z firmą Duplo.

Źródło: Duplo Polska

www.duplopolska.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Firma LogoScript zaprasza na konferencję poświęconą zastosowaniu nowoczesnych technologii informatycznych w procesie wydawniczym, którą organizujemy wspólnie z Zakładem Technologii Poligraficznych Politechniki Warszawskiej. Konferencja odbędzie się w salach budynku ZTP przy ulicy Konwiktorskiej 2 w Warszawie w dniu 9 maja 2019 r. (czwartek) w godzinach 10:00 –...
Agfa Jeti Tauro H2500 LED w drukarni Walstead Central Europe
W ostatnim czasie w jednej z krakowskich drukarń grupy Walstead (dawniej LSC Communications) rozpoczął pracę wszechstronny ploter hybrydowy Jeti Tauro H2500 LED. To drugie już rozwiązanie marki Agfa, pracujące w tym zakładzie, który systematycznie rozbudowuje swoje możliwości w zakresie realizacji szerokiego spektrum materiałów Point-of-Sale (POS) dla klientów z rynku handlu...
Sun Chemical poinformowała o podniesieniu – z dniem 15 maja 2019 roku – cen na produkowane przez firmę i oferowane na rynku północnoamerykańskim farby oraz lakiery utrwalane energią, jak również na lakiery wodne i solwentowe.
Océ Prostream 1000 przyspieszy produkcję wysokiej jakości książek
Canon prezentuje udoskonaloną drukarkę atramentową na papier ciągły Océ ProStream 1000 oraz informuje o dwóch instalacjach tego modelu u klientów z regionu EMEA, zajmujących się drukiem wydawniczym i promocyjnym.
Label Center wybiera system Durst Tau 330E
Inwestycja w jednoprzebiegową, cyfrową maszynę do druku w technologii inkjet Durst Tau 330E okazała się być najlepszą decyzją podjętą przez start-up Label Center, znajdującego się na krzywej zrównoważonego wzrostu i który szacuje, że jego liczba pracowników potroi się w przeciągu pięciu lat.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764