logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Trzy medale na RemaDays dla rozwiązań z oferty Duplo Polska

  PR 20.02.2017, przeczytano 392 razy
ilustracjastrzałka

Firma Duplo Polska zdobyła aż trzy medale The Prize for Innovations podczas Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw 2017. W kategorii „Wszechstronność i ekonomiczność” srebro przyznano bigówko - falcerce Touchline CP-375Duo + TCF, zaś brąz – sztancy rotacyjnej Duplo PFi DI-CUT 300. Natomiast w kategorii „Nowe trendy w poligrafii i reklamie” brązowy medal zdobyło urządzenie Docucutter DC-646iPro. Wręczenie okolicznościowych wyróżnień i statuetek miało miejsce 15 lutego, w pierwszym dniu targów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/trzy-medale-na-remadays-dla-rozwiazan-z-oferty-duplo-polska,31528,artykul.html

The Prize for Innovations to nagrody przyznawane podczas Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw produktom i rozwiązaniom, które wyróżniają się funkcjonalnością oraz umożliwiają firmom z branży poligraficznej i reklamowej poszerzać swój potencjał biznesowy. W kategorii „Wszechstronność i ekonomiczność” medale uzyskały dwa rozwiązania Duplo, co potwierdziło podobne opinie klientów na temat rozwiązań tego właśnie producenta.

Bigówko - falcerka Touchline CP-375Duo + TCF, szwajcarskiego producenta firmy Multigraf, która otrzymała srebrny medal w tej kategorii, jest zintegrowanym systemem bigująco, perforująco, falcującym, który łączy trzy operacje w jednym procesie. Wykorzystuje unikalne rozwiązanie, pozwalające na bigowanie bez pękania zadrukowanej powierzchni. W jednym przebiegu można uzyskać bigi otwierające i zamykające, perforację całościową lub fragmentaryczną poprzeczną i wzdłużną oraz złamywanie. Zastosowana w urządzeniu technologia pozwala na przyspieszenie procesu bigowania i umożliwia realizację prac z dokładnością do 0,1 mm. Z kolei sztanca rotacyjna Duplo PFi DI-CUT 300, która została nagrodzona brązowym medalem w tej samej kategorii, umożliwia produkcję różnorodnych produktów poligraficznych: opakowań, etykiet, teczek, kart do gry, zaproszeń, pocztówek, materiałów POS, a także pudełek z okienkiem o indywidualnych kształtach wymyślonych przez klienta i wielu innych. W zależności od potrzeb mogą być one następnie wycinane, bigowane, perforowane bądź nacinane.

Zdobywca brązowego medalu w kategorii „Nowe trendy w poligrafii i reklamie” - Docucutter DC-646iPro – stanowi z kolei odpowiedź firmy Duplo na rosnące potrzeby rynku wydruków cyfrowych pod kątem różnorodności produkowanych prac. Jest dedykowany dla krótkich i zróżnicowanych zleceń, charakterystycznych dla drukarń cyfrowych. Służy do produkcji m.in. zaproszeń, pocztówek, wizytówek, kuponów, folderów, kart menu, ulotek.

- Bardzo cieszymy się z nagród przyznanych rozwiązaniom z naszej oferty. Potwierdzają one opinie naszych klientów, którzy są zadowoleni z ich wszechstronności i ekonomiczności, a dodatkowo są urządzeniami, dzięki którym ich użytkownicy mogą się wyróżnić na tle konkurencji. Są więc jednocześnie odpowiedzią na najnowsze trendy w poligrafii i reklamie. Mamy nadzieję, że wszystkie te nagrody zainteresują jeszcze większe grono firm poszukujących innowacyjnych rozwiązań i zachęcą do kontaktu z nami – mówi Gabriela Swat, dyrektor zarządzający Duplo Polska.

Wszystkie nagrodzone urządzenia prezentowane były podczas odbywających się w dniach 15-17 lutego Targów Poligrafii i Reklamy RemaDays 2017 w Nadarzynie pod Warszawą. Można je również zobaczyć umawiając się z firmą Duplo.

Źródło: Duplo Polska

www.duplopolska.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Katalog „123... polskie plakaty, które warto znać” na papierze Antalis
W czerwcu br. Warszawa gościła European Design Festival. Interesującym elementem imprezy była zorganizowana przez Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej (STGU) w Wilanowie wystawa plakatów, otwierająca wydarzenie. Towarzyszyła jej publikacja – katalog plakatów – wydrukowana na papierze sprzedawanym przez Antalis.
Oki Europe: nowy pakiet oprogramowania Sendys Explorer
OKI Europe Ltd ogłosiła uruchomienie nowego pakietu oprogramowania SENDYS Explorer. Kompletne oprogramowanie, dostępne wyłącznie dla OKI, pozwala użytkownikom z dowolnej branży i organizacji na pełniejsze wykorzystanie możliwości drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych OKI. Od firm po handel detaliczny, organizacje opieki zdrowotnej i inne przedsiębiorstwa – wszyscy użytkownicy...
Urządzenie sztancujące Optima-K 106 w firmie RD
Wchodząca w skład Technopol Group drukarnia offsetowa RD Sp. z o.o. z Krotoszyna stała się pierwszym polskim użytkownikiem w pełni zautomatyzowanego urządzenia sztancującego Optima-K 106 marki Koenig & Bauer Iberica. Maszyna, pracująca tu od kilkunastu miesięcy, znacząco – jak podkreśla Rafał Czwojdziński, właściciel przedsiębiorstwa – zwiększyła jego potencjał...
Drukarnia Printma z nową foliarką Matrix
Drukarnia Printma to drukarnia cyfrowa z 15-letnim doświadczeniem w branży poligraficznej. Obecnie działa pod nową marką i w nowej lokalizacji, będąc kontynuacją Drukarni Bema Graphics s.c. W ostatnim czasie park maszynowy poszerzył się o foliarkę z dociskiem pneumatycznym MATRIX 530P angielskiego producenta VIVID LAMINATING. Urządzenie dostarczył i wdrożył wyłączny polski...
Wizytówki w technologii Multiloft dostępne w Chroma.pl
Wizytówki nadal stanowią istotny element budowania marki i renomy firmy. Mimo rozwoju komunikacji elektronicznej to one są potwierdzeniem osobistej relacji i zaproszeniem do komunikacji biznesowej. Dlatego ważny jest ich design i jakość wykonania. Można je podkreślić za pomocą technologii Multiloft, dostępnej w drukarni internetowej Chroma.pl.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764