logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Trzy słowa dla Maxell - konkurs na hasło reklamowe

   29.06.2008, przeczytano 9908 razy

Firma Zibi S.A., magazyn Marketing&more oraz IAA Young Professionals ogłaszają otwarty konkurs na hasło reklamowe dla marki Maxell. Zwycięski claim realnie zaistnieje w materiałach reklamowych marki Maxell.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/trzy-slowa-dla-maxell---konkurs-na-haslo-reklamowe,7510,artykul.html

Uwaga timing!
Zwięzłe, oryginalne i niezwyczajne hasła reklamowe należy zgłaszać do końca lipca 2008 roku na adres konkurs.maxell(at)zibi.pl lub za pomocą tradycyjnej poczty. W temacie należy zaznaczyć „Trzy słowa dla Maxell”.

A nagrody?
Najlepsze hasło zostanie wykorzystane w materiałach reklamowych marki Maxell! Dodatkowo na zwycięzcę czeka nagroda pieniężna w wysokości 1500 pln, ufundowania przez firmę Zibi oraz darmowe, roczne członkostwo w IAA Young Professionals!

Szczegóły konkursu dostępne są na stronie www.maxell.zibi.pl

Źródło: IAA

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

Chyba doszło do jakis machlojek przy tym konkursie. wczoraj były wyniki (nie wygrałem ale nie byłem zaskoczony, konkurencja spora a moje hasła nie były wybitne), potem nagle zwycięzcy znikneli i pojawiała sie informacja "ze trwaja obrady jury". Obrady pewnie wyłonią jako zwyciezce kolege prezesa. Szkoda, że uczciwie nie można nic wygrac :( Pozdarwiam

avatar użytkownika
,

To nie organizatorzy są nieuczciwi, tylko uczestnik który wygrał - nagrodzone hasło okazało się już wielokrotnie nagradzane w różnych konkursach.   

avatar użytkownika
,

Pierwszy raz brałem udział w takim konkursie i szczerze to nie wiem czy hasło było nagradzane czy nie. Tylko uwazam, że firma dała ciała (jesli nie jest to oszustwo), mogli wczesniej sprawdzic jakie hasło nagrdzaja. Niestety, jesli powiedzialo sie A trzeba powiedziec i B.   

Najnowsze w tym dziale

Gala „Zaprojektowane po ludzku”
Uroczystą galą w Warszawie redakcja Gazety Wyborczej podsumowała w sobotę 13 kwietnia akcję "Zaprojektowane po ludzku", której partnerem była Amica. Od października 2018 roku promowano ideę designu uwzględniającego potrzeby, zachowania i oczekiwania użytkowników, organizowano warsztaty edukacyjne. Na zakończenie pierwszej edycji wręczono wyróżnionym przez kapitułę...
Konkurs Benq: do wygrania monitor PD2720U i nagroda pieniężna
Dajemy Ci kolejną okazję do zaprezentowania swoich umiejętności w projektowaniu graficznym i wygrania niesamowitych nagród. Tym razem celem jest stworzenie wygaszaczy ekranu dla naszych nowych monitorów PD DesignVue PD2720U, a nagrodą dla zwycięzcy będzie monitor PD2720U oraz 3000 EURO! Dodatkowo zwycięskie projekty będziemy prezentować również na naszej stronie internetowej, a...
Young Design 2019: Zgłoszenia do końca maja
Do 31 maja 2019 przyjmowane są zgłoszenia na konkurs YOUNG DESIGN organizowany przez IWP. Do wygrania 20 000 zł.
Agencja GREY Group Poland została najbardziej nagrodzoną polską agencją w tegorocznej edycji konkursu Innovation 2019 organizowanego przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR. Agencja Grey zdobyła w generalnej klasyfikacji 42 punkty, wyprzedzając kolejną agencję aż o 18!
Zwycięzcy II edycji konkursu Design by Śliwka Nałęczowska
Druga edycja Design by Śliwka Nałęczowska zakończyła się ogromnym sukcesem. Na konkurs nadesłano rekordową liczbę prac - ponad 2000 kreatywnych projektów nadruku na opakowanie pralin. Dwunastu laureatów odebrało nagrody podczas konferencji połączonej z wernisażem prac 15 kwietnia br.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764