logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Trzy słowa dla Maxell - konkurs na hasło reklamowe

   29.06.2008, przeczytano 9886 razy

Firma Zibi S.A., magazyn Marketing&more oraz IAA Young Professionals ogłaszają otwarty konkurs na hasło reklamowe dla marki Maxell. Zwycięski claim realnie zaistnieje w materiałach reklamowych marki Maxell.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/trzy-slowa-dla-maxell---konkurs-na-haslo-reklamowe,7510,artykul.html

Uwaga timing!
Zwięzłe, oryginalne i niezwyczajne hasła reklamowe należy zgłaszać do końca lipca 2008 roku na adres konkurs.maxell(at)zibi.pl lub za pomocą tradycyjnej poczty. W temacie należy zaznaczyć „Trzy słowa dla Maxell”.

A nagrody?
Najlepsze hasło zostanie wykorzystane w materiałach reklamowych marki Maxell! Dodatkowo na zwycięzcę czeka nagroda pieniężna w wysokości 1500 pln, ufundowania przez firmę Zibi oraz darmowe, roczne członkostwo w IAA Young Professionals!

Szczegóły konkursu dostępne są na stronie www.maxell.zibi.pl

Źródło: IAA

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

Chyba doszło do jakis machlojek przy tym konkursie. wczoraj były wyniki (nie wygrałem ale nie byłem zaskoczony, konkurencja spora a moje hasła nie były wybitne), potem nagle zwycięzcy znikneli i pojawiała sie informacja "ze trwaja obrady jury". Obrady pewnie wyłonią jako zwyciezce kolege prezesa. Szkoda, że uczciwie nie można nic wygrac :( Pozdarwiam

avatar użytkownika
,

To nie organizatorzy są nieuczciwi, tylko uczestnik który wygrał - nagrodzone hasło okazało się już wielokrotnie nagradzane w różnych konkursach.   

avatar użytkownika
,

Pierwszy raz brałem udział w takim konkursie i szczerze to nie wiem czy hasło było nagradzane czy nie. Tylko uwazam, że firma dała ciała (jesli nie jest to oszustwo), mogli wczesniej sprawdzic jakie hasło nagrdzaja. Niestety, jesli powiedzialo sie A trzeba powiedziec i B.   

Najnowsze w tym dziale

Konkurs na pamiątkę regionu Warmii i Mazur 2019
Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu na „Pamiątkę regionu Warmii i Mazur”. Celem konkursu jest pozyskanie pamiątki, która kojarzy się z regionem, symbolizuje jej kulturę, tradycje regionalne i zwyczaje. Do wygrania jest 5 tys. zł brutto, prace można przesyłać do końca czerwca.
Grotowski. Elementarz - Konkurs na 4 gadżety
Instytut im. Jerzego Grotowskiego ogłasza konkurs na projekt graficzny kompletu 4 gadżetów: torby, notesu, bidonu oraz ołówka, które stanowić będą spójną całość. Konkurs realizowany jest w 20. rocznicę śmierci Jerzego Grotowskiego i stanowi część projektu „Grotowski. Elementarz”, w ramach którego refleksji poddajemy najważniejsze...
Redakcja magazynu „Kalejdoskop” ogłosiła konkurs na okładkę majowego numeru. Nagrodą jest publikacja pracy oraz honorarium autorskie.
Ambasada RP w Singapurze ogłosiła otwarty konkurs na zaprojektowanie logo "Polsko-singapurskiej przyjaźni" z okazji 50. rocznicy nawiązania stosunków dyplomatycznych między Rzeczpospolitą Polską a Republiką Singapuru.
Nabór na 11. edycję Bella Skyway Festival
Już jedenasty raz z rzędu, pod koniec sierpnia, Toruń zmieni się nie do poznania za sprawą świetlnych instalacji i zjawiskowych mappingów 3D. W ramach rozpoczynającego się naboru, artyści mogą zgłaszać swoje pomysły na instalacje, projekcje czy interaktywne świetlne działania. Projekty można przesyłać tylko do 28 lutego 2019 roku. Więcej informacji o tegorocznego...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764