logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Trzy słowa dla Maxell - konkurs na hasło reklamowe

   29.06.2008, przeczytano 9922 razy

Firma Zibi S.A., magazyn Marketing&more oraz IAA Young Professionals ogłaszają otwarty konkurs na hasło reklamowe dla marki Maxell. Zwycięski claim realnie zaistnieje w materiałach reklamowych marki Maxell.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/trzy-slowa-dla-maxell---konkurs-na-haslo-reklamowe,7510,artykul.html

Uwaga timing!
Zwięzłe, oryginalne i niezwyczajne hasła reklamowe należy zgłaszać do końca lipca 2008 roku na adres konkurs.maxell(at)zibi.pl lub za pomocą tradycyjnej poczty. W temacie należy zaznaczyć „Trzy słowa dla Maxell”.

A nagrody?
Najlepsze hasło zostanie wykorzystane w materiałach reklamowych marki Maxell! Dodatkowo na zwycięzcę czeka nagroda pieniężna w wysokości 1500 pln, ufundowania przez firmę Zibi oraz darmowe, roczne członkostwo w IAA Young Professionals!

Szczegóły konkursu dostępne są na stronie www.maxell.zibi.pl

Źródło: IAA

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

Chyba doszło do jakis machlojek przy tym konkursie. wczoraj były wyniki (nie wygrałem ale nie byłem zaskoczony, konkurencja spora a moje hasła nie były wybitne), potem nagle zwycięzcy znikneli i pojawiała sie informacja "ze trwaja obrady jury". Obrady pewnie wyłonią jako zwyciezce kolege prezesa. Szkoda, że uczciwie nie można nic wygrac :( Pozdarwiam

avatar użytkownika
,

To nie organizatorzy są nieuczciwi, tylko uczestnik który wygrał - nagrodzone hasło okazało się już wielokrotnie nagradzane w różnych konkursach.   

avatar użytkownika
,

Pierwszy raz brałem udział w takim konkursie i szczerze to nie wiem czy hasło było nagradzane czy nie. Tylko uwazam, że firma dała ciała (jesli nie jest to oszustwo), mogli wczesniej sprawdzic jakie hasło nagrdzaja. Niestety, jesli powiedzialo sie A trzeba powiedziec i B.   

Najnowsze w tym dziale

Oppo: Creators Awards - nowy konkurs fotograficzny dla miłośników fotografii mobilnej
OPPO, wiodący globalny producent smartfonów, uruchamia od dziś wyjątkowy projekt - OPPO Creators Awards 2019 - otwarty dla każdego konkurs na najlepsze zdjęcia wykonane smartfonem, którego celem jest wspieranie i inspirowanie nowego pokolenia miłośników fotografii mobilnej na całym świecie.
Nagrody KTR dla projektu Ostatni „Twój Weekend”
Akcja zakupu, wydania ostatniego numeru i zamknięcia magazynu „Twój Weekend”, przeprowadzona z okazji Dnia Kobiet przez Gazeta.pl, VMLY&R Poland, MasterCard i BNP Paribas, zdobyła aż sześć nagród KTR – najbardziej prestiżowego konkursu reklamowego w Polsce. Podczas gali, która odbyła się w piątek, 7 czerwca br. projekt został...
26. międzynarodowy festiwal Golden Drum pod patronatem Signs.pl
26. międzynarodowy festiwal Golden Drum po raz kolejny organizowany jest w nadmorskim mieście Portorož w Słowenii. W dniach 17-18 października 2019 hotel Slovenija gościć będzie przyjaciół Golden Drum pod hasłem „Creativity 4 Change”. Podobnie jak w roku ubiegłym, wydarzenie odbywa się pod patronatem medialnym Signs.pl.
Ruszyła 19. edycja Konkursu Biuletynów Firmowych
Nowe kategorie: projekt content marketingowy dla klientów/partnerów, projekt content marketingowy dla pracowników oraz nowi członkowie jury to najważniejsze zmiany w tegorocznej edycji Konkursu Biuletynów Firmowych. Prace można zgłaszać do 19 lipca, a udział w nim jest bezpłatny.
Konkurs KTR 2019: Nagrody wręczone!
25 złotych, 60 srebrnych oraz 85 brązowych nagród zostało wręczonych w największym w Polsce konkursie kreatywnym KTR 2019.  Agencją Roku zostało VMLY&YR, a tytuł Reklamodawcy Roku  otrzymało Ben & Jerry’s.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764