logo
WIADOMOŚCI

Trzypoziomowe stoisko Emirates na targach ITB w Berlinie

redakcja  PR 18.03.2017, przeczytano 286 razy
ilustracjastrzałka

Linie Emirates zaznaczyły swoją obecność na tegorocznych targach ITB w Berlinie, po raz kolejny zdobywając uznanie uczestników wydarzenia, które odbyło się w dniach 8-12 marca. Przewoźnik zachwycił gości tegorocznej edycji największych targów turystycznych na świecie swoim trzypoziomowym stoiskiem Emirates Infinite Possibilities, które w ciągu pięciu dni odwiedziły tysiące osób.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/trzypoziomowe-stoisko-emirates-na-targach-itb-w-berlinie,31850,artykul.html

Tłumy przyciągnął słynny salon pokładowy Emirates A380 w najnowszej odsłonie, który można było podziwiać po raz pierwszy właśnie na tegorocznych targach ITB w Berlinie. W ulepszonym salonie pokładowym A380, który stanowi część wielomilionowego programu modernizacyjnego, znalazły się m.in. strefy wypoczynkowe wyposażone w stoliki przy oknie.

Okazałe stoisko Emirates, które debiutowało podczas targów ITB w ubiegłym roku, po raz kolejny dało odwiedzającym możliwość zobaczenia na własne oczy najbardziej charakterystycznych elementów oferty pokładowej przewoźnika.

Oprócz salonu pokładowego A380, linie Emirates zaprezentowały naturalnych rozmiarów model kabiny prywatnej dla pasażerów klasy pierwszej, fotel dla klasy biznes oraz szerokie fotele znajdujące się w klasie ekonomicznej. Z boku stoiska znajdowała się jeszcze jedna atrakcja znana z samolotów A380 - kabina prysznicowa Shower Spa wyposażona w prysznic i ogrzewanie podłogowe.

Źródło: Emirates

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Nowe lampy LED marki Aputure
Firma Foxfoto - dystrybutor marki Aputure - rozszerza ofertę lamp LED marki Aputure o trzy nowe modele z serii Light Storm.
Książęce spełnia marzenia piwoszy – Porter Bałtycki już w ofercie
Książęce nie spoczywa na laurach i prezentuje kolejny stały wariant w kolekcji. Książęce Porter o głębokiej, ciemnej barwie, niezwykłej mocy ekstraktu oraz złożonym profilu sensorycznym czerpie z najlepszych tradycji piwowarskich naszego regionu.
Nikon z czterema nagrodami TIPA World Awards 2018
Cztery produkty Nikona uhonorowano prestiżowymi nagrodami TIPA World Awards 2018. Wybór przeprowadziło stowarzyszenie TIPA (Technical Image Press Association), globalny autorytet dla branży fotografii i obrazowania. Nikon D850 zdobył tytuł „Najlepsza lustrzanka zawodowa” (‘Best DSLR Professional’), Nikon D7500 – „Najlepsza lustrzanka ekspercka” (‘Best APS-C DSLR Expert’), a obiektyw AF-S NIKKOR ...
Na sukces składają się cechy dobrego negocjatora oraz - przede wszystkim - przygotowanie i wiedza. Poznanie skutecznych narzędzi zapewni przewagę nad rozmówcą, a stąd droga do osiągnięcia celu jest bardzo bliska. Tajniki procesów negocjacyjnych, już 25 kwietnia we wrocławskim Idea Hub przedstawi Aneta Kaczmarek, prawniczka i trener kariery, związana z marką BeonWave. ...
Openhouse z produkcyjnymi ploterami Artemis już 26 kwietnia
26 kwietnia 2018 będą miały miejsce w Opolu prezentacje wielkoformatowych maszyn do druku LED-UV i solwentowego marki Artemis.
 
piątek 20.04.2018, 72 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone