WIADOMOŚCI

Trzypoziomowe stoisko Emirates na targach ITB w Berlinie

redakcja  PR 18.03.2017, przeczytano 251 razy
ilustracjastrzałka
Trzypoziomowe stoisko Emirates na targach ITB w Berlinie

Linie Emirates zaznaczyły swoją obecność na tegorocznych targach ITB w Berlinie, po raz kolejny zdobywając uznanie uczestników wydarzenia, które odbyło się w dniach 8-12 marca. Przewoźnik zachwycił gości tegorocznej edycji największych targów turystycznych na świecie swoim trzypoziomowym stoiskiem Emirates Infinite Possibilities, które w ciągu pięciu dni odwiedziły tysiące osób.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/trzypoziomowe-stoisko-emirates-na-targach-itb-w-berlinie,31850,artykul.html

Tłumy przyciągnął słynny salon pokładowy Emirates A380 w najnowszej odsłonie, który można było podziwiać po raz pierwszy właśnie na tegorocznych targach ITB w Berlinie. W ulepszonym salonie pokładowym A380, który stanowi część wielomilionowego programu modernizacyjnego, znalazły się m.in. strefy wypoczynkowe wyposażone w stoliki przy oknie.

Okazałe stoisko Emirates, które debiutowało podczas targów ITB w ubiegłym roku, po raz kolejny dało odwiedzającym możliwość zobaczenia na własne oczy najbardziej charakterystycznych elementów oferty pokładowej przewoźnika.

Oprócz salonu pokładowego A380, linie Emirates zaprezentowały naturalnych rozmiarów model kabiny prywatnej dla pasażerów klasy pierwszej, fotel dla klasy biznes oraz szerokie fotele znajdujące się w klasie ekonomicznej. Z boku stoiska znajdowała się jeszcze jedna atrakcja znana z samolotów A380 - kabina prysznicowa Shower Spa wyposażona w prysznic i ogrzewanie podłogowe.

Źródło: Emirates

Raporty Signs.pl
    logo wystawiennictwo
WIĘCEJ

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

 
sobota 17.02.2018, 127 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone