logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

TVN, TTV i TVN7 po raz pierwszy dostępne on-line

  PR 08.07.2019, przeczytano 229 razy

Wyjazd wakacyjny wcale nie musi oznaczać rozłąki z ulubionymi programami i serialami. Po raz pierwszy uwielbiane przez widzów kanały TVN, TTV oraz TVN7 można oglądać na żywo w internecie. Od 1 lipca te trzy stacje dostępne są w pakiecie „Start”. Co więcej na użytkowników serwisu czeka także moc letnich nowości filmowych, m.in. „Planeta singli 3” oraz „Całe szczęście”.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/tvn%2C-ttv-i-tvn7-po-raz-pierwszy-dostepne-on-line,383152,artykul.html

Z początkiem lipca serwis player.pl wzbogacił się o trzy stacje na żywo z rodziny TVN Discovery Polska – TVN, TTV oraz TVN7. Dzięki platformie można je po raz pierwszy śledzić legalnie w przestrzeni internetowej. Kanały liniowe zostały dołączone do pakietu „Start” zawierającego bogatą kolekcję seriali, filmów i programów VOD. Jego cena nie ulega zmianie i wynosi 10 zł za miesiąc.

Stacja TVN to rozrywka, seriale oraz informacje. W te wakacje można śledzić czwartą już odsłonę „Projektu Lady ” (pon., godz. 21:30). Na antenie pojawiają się także premierowe odcinki znanego i lubianego serialu „Na Wspólnej” (pon.-czw., godz. 20:15) oraz programów rozrywkowych: „Weekendowa metamorfoza” (nd., godz. 11:00) i „Salon sukien ślubnych Goka” (pon., 22:30). W każdy piątek stacja tradycyjnie zaprasza na cykl filmowy „Superkino”, a w nim już niedługo takie produkcje jak: „Interstellar” (12.07), „Niesamowity Hulk” (19.07) czy Van Helsing (26.07). Codziennie o godz. 19.00  Justyna Pochanke, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak oraz Diana Rudnik prezentują widzom najważniejsze informacje z kraju i ze świata.

W te wakacje stacja TTV przygotowała moc elektryzujących propozycji programowych. W każdą niedzielę po godz. 18:00 kanał pokazuje relację z „Projektu Plaża” – „Tymczasem na Plaży”. Kamera TTV śledzi bohaterów stacji w ich podróży po polskim wybrzeżu. Na liście kurortów znajdują się m.in. Łeba, Władysławo, Świnoujście, Kołobrzeg, Szczecinek, Mielno, Darłowo, Ustka, Jastarnia oraz Olsztyn. TTV zaprasza również na znane i lubiane serie - „Królowe życia”, „Googlebox. Przed telewizorem”, czy „Damy i wieśniaczki”.

Wakacje z TVN7 to prawdziwa uczta dla wielbicieli filmów. W środowym paśmie „dobrego kina” (godz. 20:00) widzowie zobaczą m.in. „Czas Apokalipsy” (3.07), „Byliśmy żołnierzami” (10.07), „Boyhood” (17.07) oraz „Podaj dalej” (23.07). W niedzielnym „Superseans” (godz. 20:00) pojawią się: „Król Skorpion” (07.07), „Infiltracja” (14.07), „Green Lantern” (21.07) oraz „Superman: Powrót” (28.07). Stacja zaprasza także na dwie pierwsze części kultowego hitu komediowego „Akademia Policyjna” oraz wiele innych tytułów.  

Jednocześnie, dzięki wyjątkowej ofercie player.pl użytkownicy co tydzień mogą cieszyć się premierowymi odcinkami drugiego sezonu produkcji „Pod powierzchnią”. Serial dostępny jest wyłącznie w serwisie, a premiera telewizyjna zaplanowana jest dopiero na jesień. Platforma oferuje dostęp również do innych czołowych produkcji nadawcy takich jak: „Diagnoza”, „Pułapka”, czy „Odwróceni. Ojcowie i Córki”.

Biblioteka player.pl jest nieustannie poszerzana o nowe tytuły filmowe. Wyłącznie w player.pl można obejrzeć ostatnią cześć hitowej serii „Planeta Singli 3”. Czy długo wyczekiwany ślub głównej pary bohaterów będzie tak samo szalony i zabawny jak ich wcześniejsze miłosne perypetie? Kolejną nowością wakacyjną, która już od 8 lipca będzie dostępna wyłącznie w player.pl jest „Całe szczęście” z Piotrem Adamczykiem i Romą Gąsiorowską w rolach głównych. Film produkcji TVN to pełna uroku i letniej energii historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. Oba tytuły dostępne będą w ofercie transakcyjnej – 10 zł za dostęp na 48 godziny.

Źródło: TVN S.A.

www.tvn.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Internet 5. generacji dzięki komunikacji kwantowej?
Powstają pierwsze systemy komunikacji kwantowej, które posłużą do skonstruowania komputerów nowej generacji. Upowszechnienie komunikacji i urządzeń kwantowych przyczyni się do powstania bezpiecznego internetu, przyspieszy proces analizy dużych zbiorów danych zgromadzonych w ramach big data, pozwoli opracować niezawodne szyfry oraz udoskonalić technologię uczenia maszynowego.​...
Radio Pogoda w wygodnej aplikacji mobilnej
Wszyscy, którzy kochają piosenki sprzed lat i wyjątkowe audycje Radia Pogoda, mogą ich teraz słuchać w nowej aplikacji mobilnej na urządzenia z systemem Android i iOS. Dzięki aplikacji stacja oferuje dostęp do swojego programu na żywo wszędzie tam, gdzie jest zasięg internetu, a dodatkowo zachęca słuchaczy do udziału z zabawach antenowych i kontaktu z redakcją.
W czwartek, 18 lipca, kanał Kino Polska Muzyka osiągnął 0,26% udziału w oglądalności widowni komercyjnej, dzięki czemu zajął pierwsze miejsce wśród kanałów muzycznych nadawanych kablowo lub satelitarnie.
Awans w Biurze Reklamy Multikino Media - Łukasz Gawęcki zostaje senior sales managerem
Łukasz Gawęcki awansował na stanowisko senior sales manager w Biurze Reklamy Multikino Media, zajmującym się m.in. sprzedażą reklamy kinowej, sponsoringiem i akcjami specjalnymi.
Marcin Wesołek pokieruje działem Sport Gazety Wyborczej
Od 1 września br. kierownikiem działu Sport "Gazety Wyborczej" będzie Marcin Wesołek, obecny redaktor naczelny "Gazety Wyborczej Poznań". Zastąpi Radosława Leniarskiego, który pozostanie w zespole dziennika.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764