logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

TVN, TTV i TVN7 po raz pierwszy dostępne on-line

  PR 08.07.2019, przeczytano 426 razy

Wyjazd wakacyjny wcale nie musi oznaczać rozłąki z ulubionymi programami i serialami. Po raz pierwszy uwielbiane przez widzów kanały TVN, TTV oraz TVN7 można oglądać na żywo w internecie. Od 1 lipca te trzy stacje dostępne są w pakiecie „Start”. Co więcej na użytkowników serwisu czeka także moc letnich nowości filmowych, m.in. „Planeta singli 3” oraz „Całe szczęście”.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/tvn%2C-ttv-i-tvn7-po-raz-pierwszy-dostepne-on-line,383152,artykul.html

Z początkiem lipca serwis player.pl wzbogacił się o trzy stacje na żywo z rodziny TVN Discovery Polska – TVN, TTV oraz TVN7. Dzięki platformie można je po raz pierwszy śledzić legalnie w przestrzeni internetowej. Kanały liniowe zostały dołączone do pakietu „Start” zawierającego bogatą kolekcję seriali, filmów i programów VOD. Jego cena nie ulega zmianie i wynosi 10 zł za miesiąc.

Stacja TVN to rozrywka, seriale oraz informacje. W te wakacje można śledzić czwartą już odsłonę „Projektu Lady ” (pon., godz. 21:30). Na antenie pojawiają się także premierowe odcinki znanego i lubianego serialu „Na Wspólnej” (pon.-czw., godz. 20:15) oraz programów rozrywkowych: „Weekendowa metamorfoza” (nd., godz. 11:00) i „Salon sukien ślubnych Goka” (pon., 22:30). W każdy piątek stacja tradycyjnie zaprasza na cykl filmowy „Superkino”, a w nim już niedługo takie produkcje jak: „Interstellar” (12.07), „Niesamowity Hulk” (19.07) czy Van Helsing (26.07). Codziennie o godz. 19.00  Justyna Pochanke, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak oraz Diana Rudnik prezentują widzom najważniejsze informacje z kraju i ze świata.

W te wakacje stacja TTV przygotowała moc elektryzujących propozycji programowych. W każdą niedzielę po godz. 18:00 kanał pokazuje relację z „Projektu Plaża” – „Tymczasem na Plaży”. Kamera TTV śledzi bohaterów stacji w ich podróży po polskim wybrzeżu. Na liście kurortów znajdują się m.in. Łeba, Władysławo, Świnoujście, Kołobrzeg, Szczecinek, Mielno, Darłowo, Ustka, Jastarnia oraz Olsztyn. TTV zaprasza również na znane i lubiane serie - „Królowe życia”, „Googlebox. Przed telewizorem”, czy „Damy i wieśniaczki”.

Wakacje z TVN7 to prawdziwa uczta dla wielbicieli filmów. W środowym paśmie „dobrego kina” (godz. 20:00) widzowie zobaczą m.in. „Czas Apokalipsy” (3.07), „Byliśmy żołnierzami” (10.07), „Boyhood” (17.07) oraz „Podaj dalej” (23.07). W niedzielnym „Superseans” (godz. 20:00) pojawią się: „Król Skorpion” (07.07), „Infiltracja” (14.07), „Green Lantern” (21.07) oraz „Superman: Powrót” (28.07). Stacja zaprasza także na dwie pierwsze części kultowego hitu komediowego „Akademia Policyjna” oraz wiele innych tytułów.  

Jednocześnie, dzięki wyjątkowej ofercie player.pl użytkownicy co tydzień mogą cieszyć się premierowymi odcinkami drugiego sezonu produkcji „Pod powierzchnią”. Serial dostępny jest wyłącznie w serwisie, a premiera telewizyjna zaplanowana jest dopiero na jesień. Platforma oferuje dostęp również do innych czołowych produkcji nadawcy takich jak: „Diagnoza”, „Pułapka”, czy „Odwróceni. Ojcowie i Córki”.

Biblioteka player.pl jest nieustannie poszerzana o nowe tytuły filmowe. Wyłącznie w player.pl można obejrzeć ostatnią cześć hitowej serii „Planeta Singli 3”. Czy długo wyczekiwany ślub głównej pary bohaterów będzie tak samo szalony i zabawny jak ich wcześniejsze miłosne perypetie? Kolejną nowością wakacyjną, która już od 8 lipca będzie dostępna wyłącznie w player.pl jest „Całe szczęście” z Piotrem Adamczykiem i Romą Gąsiorowską w rolach głównych. Film produkcji TVN to pełna uroku i letniej energii historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. Oba tytuły dostępne będą w ofercie transakcyjnej – 10 zł za dostęp na 48 godziny.

Źródło: TVN S.A.

www.tvn.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„OK Google, powiedz mi coś dobrego” - codzienna dawka pozytywnych wiadomości
Na dobre wieści wszyscy czekają nie tylko w czasach zagrożenia czy kryzysu. Odnajdywanie konstruktywnych historii i popularyzowanie dziennikarskich relacji o tym, jak rozwiązywane są ważne problemy społeczne to cel nowego projektu Google Polska oraz Outriders. Już dziś użytkownicy Asystenta Google, dzięki prostej komendzie  „OK Google, powiedz mi coś dobrego”,...
W 6 miesięcy od pierwszej informacji na temat wdrożenia 5G technologia ta jest już dostępna w sieci Play, a do końca czerwca obejmie swym zasięgiem 53 miasta i miejscowości na terenie Polski. Dotyczy to zarówno dużych aglomeracji, jak i mniejszych miejscowości. Sieć 5G w Play wykorzystuje pasmo 2100 MHz.
Kim Brunhuber nowym prezenterem CNN International w Atlancie
Kim Brunhuber dołącza do zespołu CNN International (CNNI) jako nowy prezenter, który będzie pracował w siedzibie stacji w Atlancie. Poprowadzi poranne wydania CNN Newsroom dotyczące Europy w soboty oraz niedziele, a także programy informacyjne w dni powszednie. Zatrudnienie Kima ogłosił wczoraj Mike McCarthy, Executive Vice President i General Manager w CNNI.
Tęczowy tydzień w serwisach Iberion
Przez najbliższy tydzień logotypy wszystkich 13 serwisów grupy mediowej IBERION będą zawierać tęczowe elementy. W ten sposób IBERION włącza się w działania marek wspierających społeczności LGBT+ w Polsce w ramach obchodzonego w czerwcu Pride Month.
Canal+ uruchamia wypożyczalnię hitów kinowych i filmów online
CANAL+ otwiera swoje biblioteki VOD dla całego rynku i uruchamia nową usługę PREMIERY CANAL+ działającą w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Od dziś wszyscy poszukiwacze filmowej rozrywki mogą w jednym miejscu wygodnie i legalnie wypożyczać polskie i zagraniczne hity filmowe, dokumenty, premierowe produkcje prosto z kina oraz tytuły, które nie zdążyły jeszcze...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764