logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

TVN24 z honorową nagrodą „Tytanowe Oko"

  PR 08.10.2021, przeczytano 262 razy

Stacja TVN24 podczas gali Konferencji i Wystawy Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej (PIKE) otrzymała specjalną nagrodę "Honorowego Tytanowego Oka”. Za „Sportowy przekaz roku” nagrodzono realizację Letnich Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 w Eurosporcie. Konferencja to największe spotkanie sektora medialnego i telekomunikacyjnego w Europie Środkowo-Wschodniej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/tvn24-z-honorowa-nagroda-_tytanowe-oko_,393312,artykul.html

Konferencji PIKE towarzyszyła gala, podczas której zostały wręczone statuetki "Tytanowego Oka" oraz nagrody Operatorów Telewizji Kablowej "Złota PIKE”. W tym roku kapituła konkursu przyznała specjalną nagrodę Honorowego "Tytanowego Oka" dla telewizji TVN24. Statuetkę odebrała Brygida Grysiak, zastępczyni redaktora naczelnego TVN24.

- To nie był dla nas łatwy czas, ale nie o nas w tym wszystkim chodzi. Chodzi o to, jak rozumiemy dziś dziennikarstwo i jak rozumiemy wolność, niezależność mediów i wreszcie jak rozumiemy odpowiedzialność za słowo i obraz, gdzie kończy się dziennikarstwo, a zaczyna propaganda - mówiła Grysiak.  

"Honorowe Tytanowe Oko" jest nagrodą Prezesa Zarządu PIKE na wniosek Jury.

Z kolei Eurosport otrzymał wyróżnienie w kategorii "Sportowy przekaz roku" za realizację Letnich Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020.

- TVN24 jest od 20 lat synonimem jakościowego i rzetelnego dziennikarstwa. Będziemy kontynuować tę misję i bardzo się cieszymy, że nasze wysiłki są doceniane. Jest to dla nas szczególnie ważne w ostatnim czasie, który był dla TVN24 i dla całej grupy wyjątkowo trudny. Wyszliśmy z tej próby wzmocnieni dzięki wsparciu widzów, jak również dzięki olbrzymiemu wsparciu środowiska biznesowego, w tym operatorów i innych podmiotów, które zrzesza PIKE. Gorąco dziękuję za tę solidarność i wszelkie wyrazy docenienia przez Izbę. TVN24 i także wyróżnionemu wczoraj Eurosportowi z całego serca gratuluję niezwykle zasłużonych nagród! – powiedziała Katarzyna Kieli, Prezes i Dyrektor Zarządzająca Discovery EMEA.

Międzynarodowa Konferencja i Wystawa PIKE to prestiżowe wydarzenie sektora medialnego i telekomunikacyjnego, stanowiące neutralną platformę dialogu ekspertów, wymiany wiedzy i informacji, wpisaną w kalendarz największych konferencji w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej.

W programie tegorocznej edycji znalazły się dyskusje o przyszłości branży szerokopasmowej na rynku mediów i telekomunikacji, jak i ocena zarysowujących się kierunków zmian z punktu widzenia biznesu, regulatorów i ekspertów, szczególnie po okresie pandemii.

Partnerem strategicznym imprezy jest TVN24.

Źródło: TVN S.A.

www.tvn.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Wyborcza.pl uruchamia 33. serwis lokalny Kalisz.wyborcza.pl
Od 27 października 2021 r. czytelnicy i czytelniczki Wyborcza.pl będą mieć do dyspozycji kolejny serwis z informacjami lokalnymi – tym razem dotyczącymi Kalisza i okolic. Pod adresem Kalisz.wyborcza.pl znajdą treści poświęcone miastu i regionowi. Na miejscu pracuje zespół dziennikarski, wspierany przez redakcję poznańską „Gazety Wyborczej”.  
Najnowsza wersja aplikacji mobilnej TOK FM została zintegrowana z Android Auto. Dzięki temu użytkownicy samochodów z tym systemem mogą słuchać programu stacji na żywo oraz podcastów w jeszcze wygodniejszy i bezpieczniejszy sposób, również wtedy, gdy znajdują się poza zasięgiem tradycyjnych nadajników radiowych. To już kolejna nowość w ofercie...
Czy Paypal przejmie Pinteresta i znacząco przyspieszy rozwój social commerce?
45 mld dolarów – tyle może wynieść zakup platformy społecznościowej Pinterest Inc przez PayPal Holdings Inc – amerykańskiego giganta systemu płatności elektronicznych. Jeśli informacje się potwierdzą i negocjacje obu stron zakończą się powodzeniem, może to być największa transakcja w historii PayPala. W Polsce social commerce już rośnie w siłę –...
Tempo życia nie zwalnia, a my stajemy się coraz bardziej multitaskingowi. Ta wielozadaniowość ze sfery zawodowej przeszła również do życia codziennego i definiuje sposób w jaki spędzamy czas. Jak pokazują dane, ponad 9 na 10 polskich internautów to multiscreenersi cyfrowi. Co to oznacza? Nic innego jak to, że pierwszym i drugim ekranem są coraz częściej urządzenia mobilne a...
TikTok for Business – efektywna platforma mediowa, po raz pierwszy została partnerem jednego z najważniejszych wydarzeń marketingowych w Polsce – Gali Effie Awards Poland 2021. Podczas spotkania goście będą mogli skorzystać z unikatowej strefy TikToka, w której spędzą czas w pozytywnym miejscu pełnym rozrywki i gdzie poczują unikalne doświadczenie platformy. Gala...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764