logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

TVP Kultura uruchamia kanał internetowy „TVP Kultura 15 lat”

  PR 27.04.2020, przeczytano 264 razy
ilustracja

Z okazji 15. urodzin TVP Kultura od 24 do 26 kwietnia Antena zaprasza do oglądania najciekawszych programów w specjalnie uruchomionym kanale streamingowym. Jest to zapowiedź stałego kanału online, nad którego uruchomieniem pracują zespoły Ośrodka Kanałów i Serwisów Internetowych TVP i TVP Kultura.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/tvp-kultura-uruchamia-kanal-internetowy-_tvp-kultura-15-lat_,386769,artykul.html

TVP Kultura 15 lat

Kanał będzie dostępny w portalu TVP VOD od godz. 17:00 w piątek, 24 kwietnia ,do niedzieli, 26 kwietnia, wyłącznie na terytorium Polski. W tym czasie na komputerach oraz urządzeniach przenośnych widzowie mogą oglądać premiery filmowe, muzyczne i teatralne oraz specjalnie przygotowane programy z okazji 15. urodzin Anteny.

TVP Kultura w swej internetowej odsłonie zaprosi m.in. na nagrodzone Oscarem „Wielkie piękno” w reżyserii Paolo Sorrentino, pierwszy emitowany przez TVP Kultura film „Postrzyżyny”, film po rekonstrukcji „Hydrozagadka” Janusza Kondratowicza oraz koncerty z muzyką Arvo Pärta i Francesco Tristano, zarejestrowane podczas festiwalu EUFONIE. Pokażemy również opery „Orfeusz i Eurydyka” Christopha Willibalda Glucka w reżyserii Magdaleny Piekorz i „Halkę” Stanisława Moniuszki w reżyserii Mariusza Trelińskiego, „Balet o kawie” i wyjątkową taneczną Scenę Klasyczną z BBoyami. Polecamy specjalne urodzinowe reportaże i cykle dokumentalne, w tym pierwszy odcinek nowego programu „Z przytupem” poświęconego polskim tańcom tradycyjnym i premierowy cykl „Opera. OK!” z Warszawskiej Opery Kameralnej. Jubileusz to także doskonała okazja do retrospekcji. Antena przypomni archiwalne wydania najpopularniejszych własnych produkcji, m.in. odcinek programu „Rozmowy istotne” z Januszem Gajosem, czy pierwsze wydania „Informacji Kulturalnych”, „Studia Kultura-Rozmowy” i „Trzeciego Punktu Widzenia”.

TVP Kultura 15 lat od 24 kwietnia od godz. 17:00 do północy 26 kwietnia, portal TVP VOD – www.vod.tvp.pl.

Źródło: TVP S.A.

www.tvp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Przez pandemię wydawcy stracili nawet do 80 proc. przychodów z reklam
Dziennik „The Los Angeles Times” już w kwietniu informował, że stracił ponad 1/3 swoich dochodów z reklam. O załamaniu wpływów z ich sprzedaży pisał też brytyjski „The Economist” i inne światowe dzienniki. Problemy nie ominęły również polskiego rynku: w trakcie lockdownu sprzedaż drukowanych gazet i magazynów spadła, a utrata wpływów reklamowych sięgnęła od...
Wydawcy prasowi razem na temat digitalizacji
Pięciu czołowych wydawców prasowych w Polsce spotkało się, aby przedyskutować kierunki działania związane z transformacją cyfrową, która wyraźnie przyspieszyła w wyniku epidemii. Debata odbyła się podczas konferencji „Cyfrowa gospodarka – ewolucja czy rewolucja po COVID-19”, zorganizowanej przez e-Kiosk SA, lidera na rynku prasy cyfrowej w Polsce.
Gazeta.pl wraz z Goethe-Institut w Warszawie rozpoczynają wspólny projekt „Oto Niemcy”, na który składają się reportaże o życiu codziennym i aktualnych problemach za zachodnią granicą. Reporterzy i reporterki z Polski, m.in. Joanna Strzałko, Bartosz Józefiak i Dorota Salus, przyjrzą się stereotypom na temat Niemców. Pierwszy materiał o pracy „złotych rączek” ukaże...
Już jutro, 1 lipca br. na Gazeta.pl gratka dla wszystkich fanów muzyki – w portalu, jednocześnie z premierą w mediach społecznościowych, zaprezentowany zostanie singiel tegorocznej edycji Męskiego Grania. Gazeta.pl wraz z portalami Wyborcza.pl i WysokieObcasy.pl oraz spółką AMS z Grupy Agora zajmą się również promocją projektu.
AMS wygrał przetarg na obsługę dwóch pakietów wiat przystankowych w Gdańsku
23 czerwca 2020 r. Gdański Zarząd Dróg i Zieleni poinformował o rozstrzygnięciu przetargu na dzierżawę wiat przystankowych. W jego wyniku AMS został operatorem dwóch pakietów wiat, co zapewni ciągłość działań reklamowych dla klientów spółki na najbliższe piętnaście miesięcy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764