logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Twarze Biznesu: premiera programu Michała Broniatowskiego

  PR 07.04.2016, przeczytano 633 razy
ilustracjastrzałka

Twarze Biznesu”, nowy program Michała Broniatowskiego zapowiadany w wiosennej ramówce Grupy Onet-RAS Polska, zadebiutuje już dziś (7 kwietnia) na Forbes.pl i portalu Onet.pl. Nowe odcinki programu będą miałī premierę co tydzień, w czwartki, a każdy odcinek potrwa około 15-20 minut. W swoim autorskim programie redaktor naczelny miesięcznika „Forbes” będzie odkrywać ludzką twarz wielkich świata biznesu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/twarze-biznesu%3A-premiera-programu-michala-broniatowskiego-,28087,artykul.html

W „Twarzach biznesu” Michał Broniatowski będzie rozmawiał z najciekawszymi osobami świata biznesu, w tym z osobami znanymi z listy stu najbogatszych ludzi w Polsce, o ich przepisach na sukces i codziennych motywacjach, pokazując biznes w szerszej, ludzkiej perspektywie. Gościem pierwszego odcinka będzie Solange Olszewska, właściciel Solaris Bus & Coach.

"Najważniejsze postacie biznesu rzadko miewają czas, a tym bardziej ochotę na rozmowę z dziennikarzem. Toteż nasze wywiady, to niezwykła okazja, by usłyszeć ich osobiste historie i poznać ich poglądy. Serdecznie zapraszam" - mówi Michał Broniatowski, redaktor naczelny miesięcznika "Forbes".

Premierowy odcinek „Twarzy Biznesu” zostanie wyemitowany na Forbes.pl i stronie głównej Onet.pl, i od dziś będzie dostępny w całości w serwisie VoD.pl. Premierę programu wspiera kampania autopromocyjna realizowana w mediach Grupy Onet-RAS Polska oraz w kanałach social media.

„Twarze Biznesu” to kolejna z propozycji wiosennej ramówki Grupy Onet-RAS Polska, w której znalazło się łącznie ponad 30 własnych produkcji i zapowiedzi wydarzeń, w tym 15 nowości i 6 cyklicznych programów na żywo.

Źródło: Grupa Onet-RAS Polska

grupaonet.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Srebro dla AMS w konkursie Innovation 2019 za „Zielone przystanki”
Zespół AMS ponownie został nagrodzony w konkursie INNOVATION - tym razem otrzymał SREBRO za "Zielone przystanki", czyli proekologiczny krakowski projekt zrealizowany w 2018 r.
Adocean z planowaniem kampanii w oparciu o demograf
Gemius wprowadza nową funkcjonalność do narzędzia AdOcean. Adserwer ten, jako jeden z nielicznych oferuje dane zasięgowe oraz demograficzne, a także informacje o współoglądalności kampanii na różnych urządzeniach. Dzięki temu możliwe staje się planowanie kampanii w oparciu o demografię użytkowników.
„Gazeta Wyborcza” wraz z europejskimi dziennikami zakłada Sonar Europe
Redakcja „Gazety Wyborczej” łączy siły z zespołami „Le Soir”, „Le Figaro” i „El Pais”, tworząc nowy projekt medialny Sonar Europe. Dzięki współpracy dzienników, zainaugurowanej w marcu br., powstawać będą atrakcyjne, multimedialne materiały oparte na danych, dotyczące wielu tematów i pokazujące wiele...
Wielkanocna premiera w HGTV Home & Garden
Para w domu, para w pracy, para w remont! Małżeństwo pracujące razem to nie jest dobry pomysł?! Nic bardziej mylnego! Mirella i Marcin to duet idealny. Ona jest projektantką wnętrz z wieloma nietuzinkowymi pomysłami. On sprawia, że jej wyobrażenia stają się rzeczywistością. Wspólnie radzą sobie ze wszystkimi przeszkodami. Nierówne ściany, rozpadające się meble czy wadliwe...
Nowe kanały w WP Pilot, wśród nich CNN i Cartoon Network
Do oferty WP Pilot, platformy umożliwiającej oglądanie telewizji online, dołączyło sześć nowych kanałów. Cztery z nich należą do grupy WarnerMedia: CNN International, Cartoon Network, Boomerang, TNT. Użytkownicy WP Pilot mogą oglądać również Tele5 oraz Polonia1.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764