logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Twórczość lokalna w konkursie ArtInPost 2024

   20.05.2024, przeczytano 603 razy
ilustracja

InPost zaprasza do udziału w piątej, jubileuszowej edycji ArtInPost. Ten doceniony przez branżę i konsumentów konkurs, skierowany jest do pasjonatów projektowania, autorów grafiki użytkowej oraz wszystkich tych, którzy chcą promować swój region, kulturę i wartości. Na uczestników tegorocznej odsłony wydarzenia czeka pula atrakcyjnych nagród takich jak Laptop Apple MacBook Pro, Apple iPad Pro, iPhone 15 Pro i inne, oraz szansa na ekspozycję zwycięskich prac na urządzeniach Paczkomat. Łącznie oklejonych zostanie 25 maszyn – z okazji 25-lecia InPost.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/tworczosc-lokalna-w-konkursie-artinpost-2024,404292,artykul.html

Jubileuszowa edycja wydarzenia, organizowana pod hasłem „Twoja okolica. Twój Paczkomat”, wspiera lokalny artyzm i udowadnia, że InPost i jego społeczność łączy coś więcej niż kod pocztowy. Wpisując się w rocznicowe obchody firmy, ArtInPost 2024 zachęca do szukania inspiracji w najbliższym otoczeniu i przeniesienia jej w twórczy, graficzny sposób na urządzenia Paczkomat InPost. Głównym tematem prac 5. edycji jest charakterystyczny motyw danego regionu. Element krajobrazu, kultowe lokalnie miejsce, budynek, zabytek, przedmiot, symbol, osoba, nawiązanie do stylu życia czy języka. Wszystko to może stać się natchnieniem do stworzenia czegoś unikalnego i wyjątkowego.

ArtInPost „Twoja okolica. Twój Paczkomat” to już piąta odsłona konkursu, który od swojego debiutu budzi ogromne zainteresowanie i jednoczy w kreatywnej zabawie tysiące osób z całej Polski. Organizowana cyklicznie inicjatywa została zauważona i doceniona przez środowisko projektantów graficznych oraz marketingowe, zdobywając m.in. prestiżową nagrodę Golden Arrow 2020 w kategorii Open.

ArtInPost 2024 rozpoczął się 15 maja i potrwa do 15 czerwca, a wyniki zostaną ogłoszone 30 czerwca. Konkursowe projekty będzie można wykonać w całości za pomocą kreatora dostępnego na stronie artinpost.pl lub stworzyć z użyciem własnych narzędzi.

Na uczestników tegorocznej edycji ArtInPost czekają cenne nagrody, a grono laureatów wyłoni publiczność oraz wyjątkowe jury, w skład którego wchodzą: Ilustratorka, projektantka graficzna i plakacistka – Justyna Frąckiewicz, multidyscyplinarna artystka, reżyserka, motion designerka – Ania Augustynowicz-Akardas oraz ilustrator, twórca murali i projektant – Maciek Polak. Zwycięskie prace konkursowe zostaną zrealizowane w formie wielkoformatowych grafik, które przyozdobią symboliczną pulę 25. urządzeń Paczkomat zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Paczkomat InPost, będący nieodłącznym elementem akcji ArtInPost, to usługa, która zrewolucjonizowała rynek przesyłek w Polsce i Europie. Grupa InPost na koniec I kwartału 2024 roku dysponowała ponad 69 000 punktów out-of-home, w tym ponad 37 tysiącami nowoczesnych urządzeń Paczkomat i 32 tysiącami punktów PUDO w 9 krajach, które umożliwiają wygodne wysyłanie i odbieranie przesyłek 24/7. Wszystko to w zgodzie z DNA marki InPost, w którą wpisane są innowacyjność, dbałość o środowisko oraz chęć wyjścia naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów.

Za kreację i organizację tej i poprzednich edycji ArtInPost odpowiada Agencja Open Gate.

Źródło: InPost

www.inpost.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Sukces studia kreatywnego Lens That na Festiwalu w Cannes
Kampanie współtworzone przez polskie studio kreatywne Lens That, specjalizujące się w rozwiązaniach Augumented Reality (AR) zostały dostrzeżone przez jury tegorocznego Festiwalu w Cannes. Prace Lens That wyróżniono aż dziewięcioma nagrodami w tym Grand Prix w kategorii Experience za kampanię "Refurb. Better than New." dla marki Phillips oraz 4 złotymi i 4...
Znamy skład Jury 25. edycji konkursu Effie Awards Poland
Ponad 200 ekspertów podzielonych na 13 grup jurorskich oceni zgłoszenia do konkursu Effie Poland w ramach 26 kategorii komunikacyjnych. Jury jubileuszowej edycji obradować będzie cały wrzesień, a zwycięzców poznamy podczas gali, która odbędzie się 5.11.2024 r.
ONE House wyróżnione w konkursie EMMA
Podczas wczorajszej gali pierwszej edycji konkursu Effective Media & Marketing Awards (EMMA), agencja komunikacji marketingowej ONE House otrzymała wyróżnienie w kategorii Best Use of Marketing Toolkit za projekt „Moje gardło. Mój głos. Moja Isla”, zrealizowany dla marki Isla.
Konkurs POS Stars: ruszyły zgłoszenia
Prace można zgłaszać w 18 kategoriach: Napoje, Żywność, Alkohol, Kosmetyka, Elektronika, Display’e kartonowe, Display’e naladowe, Shelf decoration, Motoryzacja, Digital POS, Design Roku, Przemysł, Farmacja, POS EVENT, Kids, Rozrywka, Bezpieczeństwo i PETS POS.
III edycja Konkursu Wnętrze Roku SAW
Największy, najbardziej prestiżowy i w pełni niezależny konkurs dla architektów wnętrz w Polsce wciąż się rozwija. Nie tylko rośnie wartość nagród, ale też rozszerza się jego formuła– w tym roku debiutuje wyróżnienie za projektowanie zrównoważone. Najlepsze realizacje oceni jury złożone z uznanych ekspertów z wielu dziedzin...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764