logo
KLUB SIGNS.PL
Polska reklama i poligrafiaKLUB SIGNS.PL
AgawaPL - avatar użytkownika

AgawaPL - informacje

AgawaPL - avatar użytkownika

  • Jest z nami od dnia 6.06.2005
  • Ostatnia wizyta: 5.07.2018
  • Konto AgawaPL nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji
Informacje o użytkowniku:
Imię i nazwisko lub pełna nazwa: Agawa.PL
Firma: AGAWA.PL SP. Z.O.O.
Strona www: http://www.agawa.pl
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Podpis: Product Manager AGAWA.PL ttr@agawa.pl

Profil zawodowy:

Ten użytkownik zadeklarował, że w naszym serwisie występuje w roli:
  • Dostawcy (dostarcza sprzęt, materiały lub usługi dla branży reklamowej)
  • Jest z nami od dnia 6.06.2005
  • Ostatnia wizyta: 5.07.2018
  • Konto AgawaPL nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji
Skontaktuj się z użytkownikiem AgawaPL:
Wyślij wiadomość prywatną
AgawaPL o sobie:
AGAWA.PL - sprzedaż i doradztwo w zakresie wykonywania nadruków w różnych technologiach (materiały i urządzenia do wykonywania nadruków), sprzedaż materiałów eksploatacyjnych do drukarek oraz surowców i maszyn do regeneracji tuszy i tonerów, materiały i urządzenia biurowe.
Podsumowanie aktywności użytkownika:
wiadomości na forum:
83 (83 pkt.)
opublikowane artykuły i newsy:
0 (0 pkt.)
opublikowane artykuły i newsy PR:
20 (60 pkt.)
publikacje wyróżnione jako wybór redakcji:
0 (0 pkt.)
komentarze (do tekstów, ankiet, galerii, linków):
0 (0 pkt.)
prace dostarczone do banku zdjęć:
0 (0 pkt.)
prace dostarczone do galerii:
0 (0 pkt.)
linki zgłoszone do katalogu www:
0 (0 pkt.)
staż w serwisie:
4777 dni (159 pkt.)
interwencje administratora na forum:
2 (-10 pkt.)
interwencje administratora na giełdzie:
nie odnotowano
    
SUMA PUNKTÓW: 292
Rating aktywności użytkownika na podstawie uzyskanych punktów:
+ + +
Ostatnie publikacje:

Specjalnie dla swoich klientów Agawa.pl przygotowała coś wyjątkowego. Niespodzianka przewidziana jest dla każdego, bez względu na to czy są to pierwsze zakupy w sklepie, czy kolejne.

06.11.2014 | przeczytano: 1433 razy
Nowe folie Heat Flex w Agawa.pl

AGAWA.PL poszerzyła swoją ofertę o nową termotransferową folię flex Heat Flex. Obecnie klienci mają do wyboru folie flex w kolorach podstawowych, flex w kolorach neonowych, brokatowych, metalicznych i ze wzorem. Ponadto folie flex dedykowane do odzieży sportowej: perforowaną i sublistop zapobiegającą migracji barwnika z tkaniny.

01.10.2014 | przeczytano: 3077 razy
Czas start... Agawa.pl wznawia szkolenia wyjazdowe

AGAWA.PL ponownie rozpoczyna cykl wyjazdowych szkoleń poświęconych wykonywaniu nadruków. Podobnie jak w zeszłym roku AGAWA.PL w wybranych miastach na terenie całego kraju uczyć będzie sposobów wykonywania nadruków, omawiać i pokazywać najczęściej występujące problemy podczas transferów z sublimacji i folii flex / flock oraz zaprezentuje niezbędny do nadruków sprzęt techniczny.

23.09.2014 | przeczytano: 1503 razy

AGAWA.PL oprócz szkoleń z wykonywania nadruków zaprasza także na szkolenia z regeneracji kaset laserowych i kartridży atramentowych. Raz w miesiącu w siedzibie odbywają się prezentacje poświęcone technikom regeneracji najpopularniejszych modeli kaset laserowych do drukarek HP, Samsung, Dell, Xerox, Brother. Szkolenia podzielone są na 2 części: teoretyczną i praktyczną.

08.09.2014 | przeczytano: 1034 razy
Agawa.pl proponuje sposób na wymianę mokrej części wkładu drukującego

Portfolio firmy AGAWA.PL zostało rozszerzone o specjalne kasetki i kapsułki wypełnione atramentem. Kasetki dedykowane są do drukarek atramentowych marki EPSON z serii Epson Stylus Photo 1400, Epson Stylus Photo P 50, Epson Stylus Photo PX 700W / 710W / 800W / 810 FW, Epson Stylus Photo PX 720WD / 820FWD, Epson Stylus Photo PX 730WD / 830FWD.

11.07.2014 | przeczytano: 1041 razy

AGAWA.PL po raz kolejny zaprasza na szkolenie termotransferowe. W programie pokaz urządzeń do wykonywania nadruków: pras transferowych, ploterów tnących oraz drukarek do transferu i drukarek sublimacyjnych. Podczas prezentacji zaprezentowana zostanie prasa próżniowa 3D do sublimacji, dzięki której można wykonywać nadruki na kilku przedmiotach jednocześnie.

01.07.2014 | przeczytano: 1149 razy
Prasa 3D do sublimacji w ofercie Agawa.pl

AGAWA.PL prezentuje prasę 3D do sublimacji, inaczej zwana prasą próżniową. Urządzenie pozwala przyspieszyć i ułatwić pracę, uatrakcyjnić ofertę i maksymalnie dostosować ją do potrzeb zainteresowanych.

20.06.2014 | przeczytano: 6470 razy (komentarzy: 3)
Image Clip Koncert: Biało na czarnym w Agawa.pl

Jak uzyskać biały kolor na ciemnej koszulce? IMAGE CLIP KONCERT to papier transferowy przeznaczony do zadruku w drukarkach laserowych. Rekomendowany do transferu na ciemne i kolorowe tkaniny o różnym składzie: bawełna, poliester, mieszanki bawełny i poliestru.

30.05.2014 | przeczytano: 1667 razy
Cekiny do sublimacji w ofercie Agawa.pl

Szukasz ciekawych pomysłów na nadruki? Nie są to nadruki wykonane folią flex o nowej strukturze, neonowym flockiem czy nadruk wykonany papierem transferowym do druku laserowego. AGAWA.PL wprowadziła do oferty cekiny do sublimacji. Transfer ich nie jest trudny, a efekt naprawdę zaskakujący.

18.04.2014 | przeczytano: 6573 razy
Nowy katalog on-line folii flex i flock na Agawa.pl

AGAWA.PL specjalnie dla swoich klientów zajmujących się wykonywaniem nadruków przygotowała katalog folii flex i flock. Jest to odpowiedź na zapytania klientów o pełną kolorystykę i zestawienie wszystkich rodzajów folii flex i flock w jednym miejscu.

28.03.2014 | przeczytano: 1361 razy
Jubileusz 15-lecia Agawa.pl

AGAWA.PL powstała 15 lat temu w centralnej części Polski, niewielkim mieście Tomaszów Mazowiecki. W zespole początkowo pracowały tylko 3 osoby, po 15 latach AGAWA.PL tworzy 60 pracowników. Od początku istnienia firma zmieniała 2 razy siedzibę, by na stałe zadomowić się przy ulicy Milenijnej 38/40.

03.02.2014 | przeczytano: 957 razy

Pierwsza część artykułu poświęcona była papierom transferowym rekomendowanym do nadruku na białych, kolorowych i czarnych tekstyliach. W tej części przybliżymy właściowości papierów do druku laserowego wykorzystywanych do nadruku na innych powierzchniach.

05.12.2013 | przeczytano: 3099 razy

Folie flex i flock to specjalne folie transferowe przeznaczonych do wykonywania nadruku na różnego rodzaju tkaninach. Zbudowane z folii właściwej oraz przezroczystej, lekko klejącej folii transportowej, której właściwości zdecydowanie ułatwiają pozycjonowanie nadruku.

16.11.2013 | przeczytano: 6603 razy
Technika sublimacji na filmach instruktażowych Agawa.pl

AGAWA.PL oprócz darmowych szkoleń termotransferowych udostępnia serię filmów instruktażowych. Pokazują one wykonywanie nadruków w technice sublimacji, za pomocą papierów do druku laserowego, folii flex i floc.

26.10.2013 | przeczytano: 1304 razy

Papiery do druku laserowego służą do znakowania różnego rodzaju podłoży: koszulek i innych materiałów, kubków, płytek ceramicznych, puzzli, drewna, blach i innych gadżetów reklamowych.

21.10.2013 | przeczytano: 3494 razy
Ostatnie wiadomości na Forum:

Tak jak sugeruje w3m - zmniejszenie nacisku, zamiast kartki papieru można użyć cienkiej tkaniny.

08.06.2015 | autor: AgawaPL | Piaskownica

Jeśli folia była źle przechowywana (działanie słońca) może wystąpić taki efekt. Zmiana parametrów wgrzewania raczej nie pomoże. Najlepiej usunąć całkowicie wadliwą folię i wykonać ponownie transfer z innej folii (dobrej jakości).

03.06.2015 | autor: AgawaPL | Znakowanie, DTG, DTF, termotransfer, sublimacja

Druk DTG na koszulce bawełnianej będzie bardziej miękki niż ten wykonany z papieru Laser Dark No Cut. Drukarka OKI z białym tonerem nie drukuje sublimacją, jest to drukarka laserowa.

06.05.2015 | autor: AgawaPL | Szyldy, tablice

Przy termotransferze z drukarki laserowej dużo zależy od jakość użytego papieru transferowego oraz parametrów wgrzewania. Kluczowym czynnikiem jest też nacisk, który musi być silny.

16.01.2015 | autor: AgawaPL | Znakowanie, DTG, DTF, termotransfer, sublimacja

wongabonga, 2014-12-27 22:47 Ja pierdziule, co za patologia, ja jak wybieram sprzęt to sam miliony ofert drukuje, pytam, dzwonie, porównuję. Widzę, że to kryptoreklama, ale jak zaufać firmie, która nawet Excela nie potrafi odpalić i zrobić porównania kosztowego ofert. AAAAA..... dobrze, że już niedługo przekraczam Odrę na zawsze... Dla firmy Agawa.pl najważniejsza jest wiedza, kompetencje pracowników oraz jakość oferowanych towarów...

05.01.2015 | autor: AgawaPL | Piaskownica

Druk transferowy z kolorowej drukarki atramentowej nie będzie tak trwały jak sublimacja, poza tym bardzo duże znaczenie ma jakość papieru, który był użyty, nacisk ustawiony na prasie oraz sama koszulka.

05.01.2015 | autor: AgawaPL | Znakowanie, DTG, DTF, termotransfer, sublimacja

Przy odpowiednim dobraniu parametrów wgrzewania nadruk na kubku można wykonać zarówno w piekarniku (przy zastosowaniu obejmy) jak również w prasie. Jak już zauważyli poprzednicy jakość transferu zależy m in. od jakości kubka, papieru czy tuszu.

22.12.2014 | autor: AgawaPL | Piaskownica

Problem z migającymi kontrolkami w drukarce oraz brak możliwości przesuwania karetki może być spowodowany uszkodzonym chipem zliczającym w systemie CISS. Co do druku na koszulkach bawełnianych - tutaj można użyć papierów transferowych do drukarki laserowej.

23.10.2014 | autor: AgawaPL | Problemy techniczne

Upraszczając wątek - korzystając z drukarki z tuszami sublimacyjnymi i papieru do sublimacji można wykonać nadruk na białej koszulce lub innej tkaninie poliestrowej. Mając do dyspozycji inne folie np. folię subliflock jest możliwość przeniesienia nadruku na kolorowe tkaniny o różnym składzie. Przy adaptacji drukarki Epson XP 700 do druku sublimacyjnego konieczny będzie zestaw CISS lub kartridże wielokrotnego napełniania

14.10.2014 | autor: AgawaPL | Znakowanie, DTG, DTF, termotransfer, sublimacja

Problem może leżeć po stronie jakości samej tkaniny. Sprawdź inną tkaninę poliestrową transferując ten sam plik graficzny.

25.09.2014 | autor: AgawaPL | Znakowanie, DTG, DTF, termotransfer, sublimacja

Żadna z drukarek OKI (prócz urządzeń z białym tonerem), nie ma w specyfikacji wzmianki odnośnie stosowania papierów termotransferowych. Nie piszą o tym również inni producenci drukarek laserowych. Papier Image Clip w OKI c511dn powinno się drukować zawsze z podajnika uniwersalnego, przy otwartej tylnej pokrywie w drukarce, aby papier miał możliwie "prosty przelot". Typ nośnika można ustawić jako"błyszczący". Zawsze należy drukować pojedyncze kartki z odstępem czasowym między drukowaniem następnej strony.

25.09.2014 | autor: AgawaPL | Problemy techniczne

Kubki z kolorowymi wnętrzami są inaczej produkowane niż białe. Przy zastosowaniu zbyt dużego nacisku kubek może pękać wewnątrz. Nie jest to widoczne, ale osłabia kubek.

14.08.2014 | autor: AgawaPL | Znakowanie, DTG, DTF, termotransfer, sublimacja

Ploter Cameo bez problemu poradzi sobie ze zwykłą folią flex, natomiast przy cięciu flocka nóż musi być sprawny (niestępiony) inaczej będzie strzępił i ząbkował folię. Mechanicznie wystarczy nóż wysunąć w pozycję "1" natomiast z poziomu programu można ustawić typ medium jako "cardstock".

13.08.2014 | autor: AgawaPL | Piaskownica

Najlepiej wykonać test nadrukowując obok siebie dwa identyczne obrazy, jeden z papieru do sublimacji, drugi ze zwykłej kartki - różnica zauważalna gołym okiem.

10.07.2014 | autor: AgawaPL | Piaskownica

Jeśli prasa ma dobrą i odpowiednio zamontowaną grzałkę, temperatura na całej powierzchni płyty powinna być równomiernie rozłożona. Można to sprawdzić miernikiem temperatury (np. laserowym). Odchyłka na poziomie 2-3 stopni jest akceptowalna.

02.06.2014 | autor: AgawaPL | Poradnik zakupowy

REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764