logo
KLUB SIGNS.PL
Polska reklama i poligrafiaKLUB SIGNS.PL
brak ikonki

DrukarniaFiolet - informacje

brak ikonki

  • Jest z nami od dnia 28.09.2020
  • Ostatnia wizyta: 30.04.2021
  • Konto DrukarniaFiolet nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji
Informacje o użytkowniku:
Imię i nazwisko lub pełna nazwa: Rafał
Firma: Drukarnia Fiolet
Strona www: http://www.drukarnia.info
e-mail:* USUN_TO_wyceny@fiolet.pl
Lokalizacja: Katowice, Śląsk
Podpis: Drukarnia Fiolet

Profil zawodowy:

Ten użytkownik zadeklarował, że w naszym serwisie występuje w roli:
  • Wykonawcy (zawodowo zajmuje się projektowaniem lub wykonawstwem reklamy)
  • Jest z nami od dnia 28.09.2020
  • Ostatnia wizyta: 30.04.2021
  • Konto DrukarniaFiolet nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji
Skontaktuj się z użytkownikiem DrukarniaFiolet:
Wyślij wiadomość prywatną
DrukarniaFiolet o sobie:
Drukarnia Katowice – Drukarnia.info - istnieje na rynku od 1997 roku, co świadczy o ugruntowanej pozycji naszej firmy na rynku. Oferta drukarni Fiolet obejmuje druk offsetowy, cyfrowy oraz wielkoformatowy. Posiadamy nowocześnie wyposażony park maszynowy (oparty o fabrycznie nowe maszyny Mimaki oraz Konica-Minolta), a także rozbudowaną introligatornię. Dzięki wykwalifikowanej kadrze jesteśmy w stanie ekspresowo oraz w bardzo wysokiej jakości zrealizować każde zlecenie.
Jesteśmy w stanie wydrukować dla Państwa każdy tekst czy obraz bez względu na rozmiar arkusza.
Cały czas dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb rynku. Nieustannie dostosowujemy sprzęt do jak najszybszej i jak najdoskonalszej obsługi naszych klientów. Pragniemy, ażeby każdy wychodzący od nas klient był zadowolony z wykonanej przez naszą ekipę pracy i wracał do nas z uśmiechem na twarzy.
Zakres działalności:

Druk cyfrowy
Druk cyfrowy, realizujemy na najnowocześniejszych, fabrycznie nowych maszynach Konica-Minolta oraz Ricoh. Dzięki postępowi technologicznemu jaki dokonał się na przełomie ostatnich lat w technologii druku cyfrowego możemy Państwu zaproponować nisko i średnionakładowe materiały drukowane w najwyższej jakości.

Druk offsetowy
Druk offsetowy, ze względu niskie koszty przy większych nakładach, jest najtańszą i najszybszą metodą wydrukowania materiałów wysokonakładowych.

Druk wielkoformatowy
Dzięki zastosowaniu japońskiej maszyny tnąco - drukującej Mimaki możemy zaproponować najwyższej jakości druk etykiet samoprzylepnych w dowolnych kształtach, plakatów wielkoformatowych, rollu-pów oraz innych materiałów wielkoformatowych.

Studio DTP z przygotowalnią poligraficzną
Wykonujemy obróbkę cyfrową zdjęć, obróbkę graficzną projektów dostarczonych przez Państwa, komputerowy skład, projekty graficzne, realizacje projektów koncepcyjnych.

Specjalizujemy się w druku etykiet samoprzylepnych, materiałów szkoleniowych, ulotek reklamowych, naklejek, plakatów, książek, kopert, broszur, instrukcji, nalepek, wizytówek, kalendarzy, katalogów, pocztówek, teczek ofertowych, zaproszeń, ankiet, cenników, biletów, karnetów, druków personalizowanych. Gwarantujemy najwyższą jakość druku oraz ekspresowe terminy.
Podsumowanie aktywności użytkownika:
wiadomości na forum:
9 (9 pkt.)
opublikowane artykuły i newsy:
0 (0 pkt.)
opublikowane artykuły i newsy PR:
0 (0 pkt.)
publikacje wyróżnione jako wybór redakcji:
0 (0 pkt.)
komentarze (do tekstów, ankiet, galerii, linków):
0 (0 pkt.)
prace dostarczone do banku zdjęć:
0 (0 pkt.)
prace dostarczone do galerii:
0 (0 pkt.)
linki zgłoszone do katalogu www:
0 (0 pkt.)
staż w serwisie:
214 dni (7 pkt.)
interwencje administratora na forum:
nie odnotowano
interwencje administratora na giełdzie:
nie odnotowano
    
SUMA PUNKTÓW: 16
Rating aktywności użytkownika na podstawie uzyskanych punktów:
+
Ostatnie wiadomości na Forum:

Dziękuję za odpowiedź

16.11.2020 | autor: DrukarniaFiolet | Poradnik zakupowy

Cześć, Przeglądnąłem forum pod kątem plotera do cięcia naklejek drukowanych na cyfrze i nigdzie nie natrafiłem na urządzenie, które cięłoby niskie nakłady (np. 1-500 arkuszy SRA3) automatycznie. Chodzi mi głównie o druk głównie na papierze ale i folii samoprzylepnej na cyfrze i potem wrzucenie tego do ploterka z automatycznym podawaniem. Trochę robimy naklejek ale jak klient chce już naklejki w kształcie koła to pozostaje tylko folia i ploter tnąco-drukujący, a to ze względu na nakład pracy wychodzi już znacznie drożej niż druk na papierze na...

16.11.2020 | autor: DrukarniaFiolet | Poradnik zakupowy

Impozycjonera używamy od kilku lat i faktycznie to jest petarda ale o personalizatorze słyszę pierwszy raz! Muszę przetestować - dzięki za trop!

10.11.2020 | autor: DrukarniaFiolet | DTP, poligrafia

Z moich doświadczeń w zakresie kurzu przy podłogówce to bardzo zależy od tego jak jest zaizolowany termicznie budynek. Jeżeli dobrze to wystarczy, że na podłogówce masz 24-25 C i to wystarcza tym bardziej, że maszyny też trochę grzeją. Wtedy problem jest znacznie mniejszy niż w budynku gdzie musisz grzać podłogę na 30 i więcej C. A z drugiej strony propozycja promienników na podczerwień też jest godna rozważenia przy remoncie generalnym ... tylko po co ci wtedy ten gaz ,.

10.11.2020 | autor: DrukarniaFiolet | Różności

Biorąc pod uwagę kwiecień-październik spadek niestety w porównaniu do zeszłego roku

03.11.2020 | autor: DrukarniaFiolet | Różności

Idąc za Waszą radą zmieniłem nóż na świeżo naostrzony i tnie super. Dziękuję bardzo za podpowiedzi!

21.10.2020 | autor: DrukarniaFiolet | DTP, poligrafia

Cześć, Chciałem się dowiedzieć jakie macie doświadczenia z cięciem tektury introligatorskiej 1,5 mm. Wdrażam nowy produkt i chciałem zaprząc do cięcia naszą starą gilotynę Grafmasz g52. Zrobiłem próby wkładając kilka arkuszy i widać że maszyna "męczy się" z tym materiałem. Byłbym wdzięczny za info czym tniecie taki materiał zanim pójdę w koszty i zamówię jakąś większą dostawę takiej tektury, której potem nie dam rady pociąć.

20.10.2020 | autor: DrukarniaFiolet | DTP, poligrafia

Fikol, 2020-10-08 17:38 nowi tylko przedpłata 100%, obecni 7-14 w zależności od rangi, korpo do 90 dni, u dostawców standard to raczej 14 dni u nas podobnie ale 30 dni to maksimum

08.10.2020 | autor: DrukarniaFiolet | Różności

Cześć wszystkim - to mój pierwszy wpis na forum . Fajne pytanie Kalio, sam zgłębiałem temat w zeszłym roku i niczego sensownego w przypadku sporadycznych zamówień nie znalazłem. Wszystko po prostu zależy od tego czy masz na tą usługę wielu klientów. Jeżeli masz kilku miesięcznie to nie pozostaje nic innego niż ploter. Dopiero gdybyś miał powiedzmy kilkadziesiąt takich zleceń miesięcznie, to można myśleć o cyfrze do nadruku na roli. Z tego co udało mi się wtedy sprawdzić to taka maszyna...

07.10.2020 | autor: DrukarniaFiolet | Poradnik zakupowy
Ostatnie ogłoszenia na Giełdzie:

REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764