logo
KLUB SIGNS.PL
Polska reklama i poligrafiaKLUB SIGNS.PL
LFP_Industrial - avatar użytkownika

LFP_Industrial - informacje

LFP_Industrial - avatar użytkownika

  • Jest z nami od dnia 4.09.2019
  • Ostatnia wizyta: 20.09.2021
  • Konto LFP_Industrial nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji
Informacje o użytkowniku:
Imię i nazwisko lub pełna nazwa: Joanna
Firma: Lfp Industrial Solutions
Strona www: http://www.lfp-industrial.pl
Lokalizacja: Wrocław

Profil zawodowy:

Ten użytkownik nie określił swojego profilu zawodowego.
  • Jest z nami od dnia 4.09.2019
  • Ostatnia wizyta: 20.09.2021
  • Konto LFP_Industrial nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji
Skontaktuj się z użytkownikiem LFP_Industrial:
Wyślij wiadomość prywatną
LFP_Industrial o sobie:
LFP Industrial Solutions Sp. z o.o. - to autoryzowany dystrybutor marek tj. Durst Group AG, Elitron IPM S.r.l, MASSIVit, Bullmer oraz integrator przemysłowych urządzeń cyfrowych, zarówno do druku, druku 3D jak i dalszych etapów przetwarzania.
Najlepsi inżynierowie serwisu, wyposażeni w profesjonalną wiedzę i wyspecjalizowane narzędzia, zapewnią bezpieczeństwo i ciągłość pracy każdej produkcji. Klienci zawsze mogą liczyć́ na wsparcie zespołu na każdym etapie wdrażania innowacyjnej technologii oraz na odpowiednie szkolenia w poznawaniu pełni możliwości zakupionych rozwiązań.
Podsumowanie aktywności użytkownika:
wiadomości na forum:
0 (0 pkt.)
opublikowane artykuły i newsy:
0 (0 pkt.)
opublikowane artykuły i newsy PR:
18 (54 pkt.)
publikacje wyróżnione jako wybór redakcji:
0 (0 pkt.)
komentarze (do tekstów, ankiet, galerii, linków):
0 (0 pkt.)
prace dostarczone do banku zdjęć:
0 (0 pkt.)
prace dostarczone do galerii:
0 (0 pkt.)
linki zgłoszone do katalogu www:
0 (0 pkt.)
staż w serwisie:
747 dni (25 pkt.)
interwencje administratora na forum:
nie odnotowano
interwencje administratora na giełdzie:
nie odnotowano
    
SUMA PUNKTÓW: 79
Rating aktywności użytkownika na podstawie uzyskanych punktów:
+ +
Ostatnie publikacje:

Weź udział 17.09.2021 w bezpłatnych prelekcjach RemaCongress podczas targów RemaExtra i dowiedz się więcej o sposobach automatyzacji produkcji.

13.09.2021 | przeczytano: 80 razy
Drukarnia Totem z maszynami Durst od LFP Industrial Solutions

TOTEM to dynamicznie rozwijająca się drukarnia, która od dawna jest widoczna na polskim rynku poligraficzno-reklamowym. O tym, jak sobie radzi świadczą zarówno wyniki, jak i uznanie oraz zadowolenie wielu klientów. W parku maszynowym drukarni pracują dwie maszyny dostarczone przez LFP Industrial Solutions: Durst Rhotex 325 oraz Durst RHO P10 200 HS. Przyszedł czas na podzielenie się wrażeniami z ich użytkowania.

21.07.2021 | przeczytano: 583 razy
Nowości od Durst: RSC to wszystko, czego potrzebuje drukarnia etykietowa.

15 czerwca w Customer Experience Center Durst w Brixen miał miejsce niezwykle interesujący event. Przedstawiciele znanego wszystkim producenta maszyn do druku cyfrowego postanowili przybliżyć klientom możliwości swojej platformy Durst TAU RSC – zaawansowanego rozwiązania służącego do cyfrowego druku etykiet i integracji hybrydowych, w sposób najbardziej zbliżony dniom otwartym, znanym wszystkim z czasów przedpadnemicznych – za pomocą eventu online.

23.06.2021 | przeczytano: 378 razy

LFP Industrial Solutions, renomowany dystrybutor i integrator przemysłowych urządzeń cyfrowych marki Durst postanowił utworzyć w Polsce dział refurbish, który oznacza nie tylko rozszerzenie oferty firmy, ale przede wszystkim umożliwi klientom zakup maszyn używanych. Klienci LFP Industrial Solutions skorzystają z kompleksowego doradztwa z jednego źródła.

09.06.2021 | przeczytano: 155 razy
Durst Tau RSCi w drukarni Labelprint OÜ

Już wkrótce podczas wirtualnego wydarzenia, które odbędzie się 15 czerwca o godzinie 10:00 oraz 17:00, pośród wielu nowości w portfolio firmy Durst, będziemy mieli także okazję zapoznać się z wynikami udanych beta-testów cyfrowej maszyny drukującej Tau RSCi w drukarni LabelPrint OÜ.

07.06.2021 | przeczytano: 390 razy
Label Express: szybko i perfekcyjnie drukowane etykiety

Konieczność dostosowania się do potrzeb rynku i klientów wymagających szybkiego realizowania zleceń na krótkie serie sprawia, że firmy, które chcą liczyć się na rynku poligraficznym inwestują w druk cyfrowy. Poznańska firma Labo Print w zeszłym roku zainwestowała w maszynę drukującą DURST TAU RSC E od renomowanego dystrybutora – LFP Industrial Solutions. Po kilku miesiącach użytkowania urządzenia przedstawiciele Labo Print podzielili się swoimi spostrzeżeniami na jego temat i przyznali, jak bardzo ten zakup wpłynął na ich portfolio.

19.05.2021 | przeczytano: 420 razy
Bluejet inwestuje dla swoich klientów

W obecnych, niezwykle trudnych dla wielu biznesów czasach ważne jest priorytetowe traktowanie wszystkich klientów, także pod względem poszukiwania dla nich najlepszych na rynku rozwiązań. W tym celu wiele firm nie tylko rozbudowuje swoją ofertę, lecz także inwestuje w nowe technologie, w celu zapewnienia swoim klientom najwyższej możliwej jakości. Przykładem tego typu działań jest Bluejet, który ostatnio poszerzył swój park maszyn o innowacyjne urządzenie wyprzedzające współczesne standardy.

30.04.2021 | przeczytano: 611 razy
Durst P5 Tex Isub, kamień milowy dla sublimacji

Durst, producent innowacyjnych systemów druku cyfrowego i rozwiązań dotyczących oprogramowania, wyznacza kamień milowy w dziedzinie druku sublimacyjnego, wprowadzając na rynek drukarkę P5 TEX iSUB. Skrót iSUB oznacza „sublimację inline” (utrwalanie kolorów w ciągu produkcyjnym, w drukarce, od razu po druku). Eliminuje to indywidualne etapy pracy, skutkując znacznym wzrostem jakości i wydajności dla użytkownika.

29.04.2021 | przeczytano: 335 razy
Firmy dołączają do akcji Pomagamy #Sprintem

Z początkiem roku firma LFP Industrial Solutions poinformowała o uruchomionym autorskim programie Pomagamy #sPRINTem, którego celem jest popularyzacja wśród pracowników zdrowia, aktywności fizycznej, a także idei wspólnego spalania kalorii, a co najważniejsze pomagania dzieciom i młodzieży, w lepszym starcie w przyszłe, dorosłe życie. Teraz do akcji dołączają firmy.

25.03.2021 | przeczytano: 347 razy
Nowa platforma drukująca Durst P5 350 High Speed

System drukujący P5 350 HS jest najnowszym członkiem rodziny z platformy technologicznej P5. Dodatkowa opcja wyposażenia Durst Automat, w pełni zautomatyzowane rozwiązanie inline, czyni procesy produkcyjne o wiele bardziej wszechstronnymi i wydajnymi dla użytkowników.

15.03.2021 | przeczytano: 410 razy

REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764