logo
KLUB SIGNS.PL
Polska reklama i poligrafiaKLUB SIGNS.PL
LFP_Industrial - avatar użytkownika

LFP_Industrial - informacje

LFP_Industrial - avatar użytkownika

  • Jest z nami od dnia 4.09.2019
  • Ostatnia wizyta: 8.03.2023
  • Konto LFP_Industrial nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji
Informacje o użytkowniku:
Imię i nazwisko lub pełna nazwa: Joanna
Firma: Lfp Industrial Solutions
Strona www: http://www.lfp-industrial.pl
Lokalizacja: Wrocław

Profil zawodowy:

Ten użytkownik nie określił swojego profilu zawodowego.
  • Jest z nami od dnia 4.09.2019
  • Ostatnia wizyta: 8.03.2023
  • Konto LFP_Industrial nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji
Skontaktuj się z użytkownikiem LFP_Industrial:
Wyślij wiadomość prywatną
LFP_Industrial o sobie:
LFP Industrial Solutions Sp. z o.o. - to autoryzowany dystrybutor marek tj. Durst Group AG, Elitron IPM S.r.l, MASSIVit, Bullmer oraz integrator przemysłowych urządzeń cyfrowych, zarówno do druku, druku 3D jak i dalszych etapów przetwarzania.
Najlepsi inżynierowie serwisu, wyposażeni w profesjonalną wiedzę i wyspecjalizowane narzędzia, zapewnią bezpieczeństwo i ciągłość pracy każdej produkcji. Klienci zawsze mogą liczyć́ na wsparcie zespołu na każdym etapie wdrażania innowacyjnej technologii oraz na odpowiednie szkolenia w poznawaniu pełni możliwości zakupionych rozwiązań.
Podsumowanie aktywności użytkownika:
wiadomości na forum:
0 (0 pkt.)
opublikowane artykuły i newsy:
0 (0 pkt.)
opublikowane artykuły i newsy PR:
47 (141 pkt.)
publikacje wyróżnione jako wybór redakcji:
0 (0 pkt.)
komentarze (do tekstów, ankiet, galerii, linków):
0 (0 pkt.)
prace dostarczone do banku zdjęć:
0 (0 pkt.)
prace dostarczone do galerii:
0 (0 pkt.)
linki zgłoszone do katalogu www:
0 (0 pkt.)
staż w serwisie:
1281 dni (43 pkt.)
interwencje administratora na forum:
nie odnotowano
interwencje administratora na giełdzie:
nie odnotowano
    
SUMA PUNKTÓW: 184
Rating aktywności użytkownika na podstawie uzyskanych punktów:
+ + +
Ostatnie publikacje:

TFP to bez wątpienia jedno z najważniejszych miejsc na poligraficznej mapie Polski, jeśli chodzi o produkcję tektury litej, falistej oraz opakowań. Firma w dalszym ciągu dynamicznie rozwija się, oferując swoim klientom rozwiązania najwyższej jakości. Stało się to możliwe dzięki ciągłemu wdrażaniu innowacji oraz najnowocześniejszych technologii.

13.03.2023 | przeczytano: 232 razy
Podsumowanie Dni Otwartych w LFP Industrial Solutions

W zeszłym tygodniu we wrocławskiej siedzibie firmy LFP Industrial Solutions odbyła się kolejna edycja Dni Otwartych. Spotkanie to było doskonałą okazją, aby przyjrzeć się procesowi produkcyjnemu od prepressu, przez cyfrowy druk UV LED, aż po proces cięcia.

28.02.2023 | przeczytano: 393 razy
Zaproszenie na Durst Wallpaper VIP Event

LFP Industrial Solutions zaprasza na wydarzenie poświęcone drukowi tapet, które odbędzie w Brixen, siedzibie producenta Durst w dniach 8-9.03.2023. Event, który potrwa dwa dni jest idealną sposobnością dla przedstawicieli drukarń poszukujących innowacyjnych i konkurencyjnych rozwiązań w zakresie druku i konfekcjonowania tapet.

31.01.2023 | przeczytano: 446 razy
Esto. Tektura w cyfrowym wymiarze

W niełatwych dla całej branży poligraficznej czasach, niezwykle ważne dla każdej drukarni jest nie tylko zachowanie czy też zwiększenie produktywności, lecz także ciągły rozwój, chociażby poprzez rozbudowę swojego parku maszynowego. Niestety obecnie inwestycje w nowe rozwiązania technologiczne mogą okazać się pod względem finansowym prawdziwym wyzwaniem. W tej sytuacji warto rozważyć skorzystanie z ciągle rosnącego i cieszącego się coraz większą popularnością rynku urządzeń z tzw. „drugiej ręki”. Przykładem ostatniej instalacji, która zakończyła się pełnym sukcesem jest producent opakowań firma ESTO, która postanowiła skorzystać z programu Refurbish oferowanego przez LFP Industrial Solutions.

31.01.2023 | przeczytano: 438 razy
Dni Otwarte w LFP Industrial Solutions

Zaledwie kilka miesięcy po pierwszej edycji Dni Otwartych, które cieszyły się sporym zainteresowaniem, LFP Industrial Solutions zaprasza na kolejne wydarzenie w dniach 22 i 23 lutego. Podobnie jak poprzednia edycja, spotkanie odbędzie się w Centrum Demonstracyjnym firmy we Wrocławiu. Event, który potrwa przez dwa dni będzie niepowtarzalną okazją dla wszystkich przedstawicieli drukarń zainteresowanych zakupem innowacyjnych urządzeń drukujących cyfrowo czy też dla osób, które myślą o nabyciu plotera tnąco-frezującego.

23.01.2023 | przeczytano: 433 razy

Dzięki Akcji Pomagamy #sPRINTem wsparcie otrzymało już dwadzieścioro sześcioro potrzebujących dzieci. Członkowie branży poligraficznej wspólnie spalili ponad 5 mln kcal przyczyniając się do wielu uśmiechów. A to jeszcze nie koniec pomocy.

12.01.2023 | przeczytano: 315 razy

Atramenty sublimacyjne P5 Sublifix dla maszyny drukującej P5 TEX iSUB posiadają teraz dodatkowo certyfikat ECO PASSPORT by OEKO-TEX dzięki czemu urządzenie jeszcze bardziej wpisuje się w podejście zgodne ze zrównoważonym rozwojem.

19.12.2022 | przeczytano: 347 razy
Preferencyjne finansowanie w LFP Industrial Solutions

Ostatnie miesiące w gospodarce przebiegają pod znakiem rosnących stóp procentowych, jednak firma LFP Industrial Solutions daje swoim klientom możliwość skorzystania z promocyjnego finansowania przy zakupie maszyn poligraficznych do końca roku 2022.

21.10.2022 | przeczytano: 264 razy
Premiera nowego, kompaktowego systemu do cięcia Elitron Spark

Firma Elitron nie przestaje zaskakiwać. Podczas targów Viscom Italy odbędzie się premiera nowego wielofunkcyjnego rozwiązania z rodziny Elitron SPARK. Dodatkowo wspomnane wydarzenie będzie doskonałą okazją do świętowania zdobytej niedawno nagrody Printing United Alliance Pinnacle Award za chronione patentem narzedzie do cięcia DL 45.

13.10.2022 | przeczytano: 356 razy
Do LFP Team dołącza Krzysztof Szargut

Z końcem sierpnia br. do zespołu LFP Industrial Solutions dołączył Krzysztof Szargut, który zajmuje się wsparciem klientów z obszaru etykiet i opakowań giętkich w rozwoju ich biznesu wykorzystując najnowocześniejszą na rynku technologię druku cyfrowego marki DURST.

12.10.2022 | przeczytano: 532 razy

REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764