logo
KLUB SIGNS.PL
Polska reklama i poligrafiaKLUB SIGNS.PL
brak ikonki

olakowalska - informacje

brak ikonki

  • Jest z nami od dnia 27.05.2019
  • Ostatnia wizyta: 26.09.2019
  • Konto olakowalska nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji
Informacje o użytkowniku:
Lokalizacja: Polska

Profil zawodowy:

Ten użytkownik nie określił swojego profilu zawodowego.
  • Jest z nami od dnia 27.05.2019
  • Ostatnia wizyta: 26.09.2019
  • Konto olakowalska nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji
Skontaktuj się z użytkownikiem olakowalska:
Wyślij wiadomość prywatną
Podsumowanie aktywności użytkownika:
wiadomości na forum:
0 (0 pkt.)
opublikowane artykuły i newsy:
0 (0 pkt.)
opublikowane artykuły i newsy PR:
9 (27 pkt.)
publikacje wyróżnione jako wybór redakcji:
0 (0 pkt.)
komentarze (do tekstów, ankiet, galerii, linków):
0 (0 pkt.)
prace dostarczone do banku zdjęć:
0 (0 pkt.)
prace dostarczone do galerii:
0 (0 pkt.)
linki zgłoszone do katalogu www:
0 (0 pkt.)
staż w serwisie:
122 dni (4 pkt.)
interwencje administratora na forum:
nie odnotowano
interwencje administratora na giełdzie:
nie odnotowano
    
SUMA PUNKTÓW: 31
Rating aktywności użytkownika na podstawie uzyskanych punktów:
+
Ostatnie publikacje:

Sześć nowych jedno- i wielofunkcyjnych drukarek oferuje wiele nowych możliwości stworzonych z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach.

25.07.2019 | przeczytano: 312 razy

Relacje z klientami stają się coraz mniej bezpośrednie. Niektóre sektory, takie jak bankowy, większość wpływów osiągają poprzez sprzedaż konsultacyjną. W którym kierunku rozwijać biznes, jeśli klienci unikają zakupów w placówkach firm oraz chcielibyśmy korzystać ze zdobyczy digitalizacji? Rozwiązaniem jest zwrot ku większej personalizacji oraz wielokanałowości doświadczeń klientów. Jednak, by platforma dostarczała pozytywnych doświadczeń, muszą być one dostępne nie tylko za pośrednictwem dowolnego punktu styku, ale także być ciągłe i spójne.

12.07.2019 | przeczytano: 210 razy

Kolejne spotkanie z cyklu Liferay Warsaw Tech Meetup odbędzie się już 13 czerwca w godzinach 18:30-20:00 w HubHub Postępu 14. Tematem wydarzenia będzie Liferay Commerce – nowe narzędzie Liferay do zarządzania platformami e-commerce. Uczestnicy spotkania będą mieć niepowtarzalną okazję do poznania korzyści wynikających z wdrożenia produktu podczas prezentacji Demo. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

07.06.2019 | przeczytano: 207 razy

Firma Lexmark, wprowadza na rynek rozwiązanie infrastruktury druku w chmurze (Cloud Print Infrastructure) – usługę oferowaną w modelu „as a service”, która wykorzystuje technologię IoT i chmury. Dzięki Lexmark Cloud Print Infrastructure klienci mają dostęp do nowoczesnego i bezpiecznego środowiska druku poprzez usługę subskrypcji, w ramach której płacą za wolumen druku zamiast posiadać i zarządzać fizyczną infrastrukturą.

07.06.2019 | przeczytano: 188 razy

Narastające w ostatnich latach ryzyko związane z bezpieczeństwem danych przechowywanych w firmach oraz zaostrzające się przepisy, wymuszają wdrożenie w przedsiębiorstwach lepszych i zgodnych z wymogami prawnymi zabezpieczeń. Szczególnie dotyczy to branż przechowujących wrażliwe informacje na temat zdrowia i innych wrażliwych danych. Zabezpieczenie przed cyberprzestępstwami jest oczywistym priorytetem, dlatego tak ważna jest świadomość wszelkich zagrożeń i potencjalnych słabości sieci. Ankieta przeprowadzona przez firmę analityczną Quocirca ujawniła, że aż 59 procent przedsiębiorstw zgłosiło w ubiegłym roku utratę danych związaną z procesami drukowania. Dowodzi to, że niezabezpieczone środowisko druku, obejmujące drukarki i urządzenia wielofunkcyjne (MFP), może stać się otwartym celem dla hakerów próbujących uzyskać dostęp do sieci firmowych.

04.06.2019 | przeczytano: 260 razy

Z początkiem maja do firmy Lexmark, światowego lidera w dziedzinie przetwarzania obrazu, dołączył Thomas Valjak, który objął stanowisko wiceprezesa ds. Sprzedaż w kanale partnerskim w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). Do jego zadań należy wzmocnienie rozwoju tego obszaru w całym regionie.

31.05.2019 | przeczytano: 139 razy

Przez ostanich kilka lat technologia chmury dynamicznie rozwinęła się, a usługi w tym zakresie stają się coraz ważniejsze dla partnerów sprzedaży pośredniej i ich klientów. IDC szacuje, że do 2020 roku wydatki związane z wdrożeniem rozwiązań w chmurze stanowić będą nawet 60-70% budżetu przeznaczonego przez firmy na oprogramowanie. Model usług IT w chmurze zyskuje na popularności, ponieważ klienci poszukują możliwości ułatwiających zarządzaniem drukiem. Oferując bezpieczne i niezawodne usługi druku zarządzane w chmurze z dowolnego miejsca na świecie, partnerzy sprzedaży pośredniej mogą poprawić jakość usług i zwiększać zyski swoich klientów.

30.05.2019 | przeczytano: 120 razy

W ciągu najbliższych 5 lat aż 4 firmy na 10 mogą zniknąć z rynku ze względu na brak transformacji cyfrowej.

29.05.2019 | przeczytano: 392 razy

Lexmark, światowy lider rozwiązań w dziedzinie przetwarzania obrazu ogłosił, że zarząd firmy jednogłośnie wybrał Allena Waugermana na stanowisko prezesa i dyrektora generalnego.

29.05.2019 | przeczytano: 98 razy

REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764