logo
KLUB SIGNS.PL
Polska reklama i poligrafiaKLUB SIGNS.PL
redakcja - avatar użytkownika

redakcja - informacje

redakcja - avatar użytkownika

  • Jest z nami od dnia 10.11.2000
  • Ostatnia wizyta: 21.07.2024
  • Tożsamość właściciela konta redakcja została zweryfikowana przez Signs.pl
Rozszerzone informacje o użytkowniku:

Konto reprezentuje oficjalnie następującą firmę lub instytucję:

Nazwa: Joanna Szczepanik-Łukasiewicz ICOS
Nazwa skrócona lub zwyczajowa: Redakcja Signs.pl
NIP: 679-176-12-98
REGON: 357224898

Adres zarejestrowania działalności:

Miejscowość: Liszki
Kod pocztowy: 32-060
Adres: Cholerzyn 445
Województwo: Małopolskie
Uwaga: Ten adres służy wyłącznie celom formalnym. Działalność wykonywana jest w innym miejscu.

Dane kontaktowe:


Oznaczone niebieską ikoną dane do weryfikacji zgłoszono 6.06.2023, od tego czasu dane nie były aktualizowane
Ostatnia aktualizacja danych nie podlegających weryfikacji: 6.06.2023

Profil zawodowy:

Użytkownik reprezentuje redakcję Signs.pl

Ten użytkownik zadeklarował, że w naszym serwisie występuje w roli:
  • Wykonawcy (zawodowo zajmuje się projektowaniem lub wykonawstwem reklamy)
  • Jest z nami od dnia 10.11.2000
  • Ostatnia wizyta: 21.07.2024
  • Tożsamość właściciela konta redakcja została zweryfikowana przez Signs.pl
Skontaktuj się z użytkownikiem redakcja:
Wyślij wiadomość prywatną
redakcja o sobie:
Najukochańsza ze wszystkich redakcji!
Ostatnie publikacje:
Interia i Polsat partnerami PKOl i Olimpijskiej Reprezentacji Polski

Wspólne wartości i jedna pasja. Interia i Polsat dołączają do Rodziny Olimpijskiej jako partnerzy medialni Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Olimpijskiej Reprezentacji Polski. Media z Grupy Polsat Plus wspierają polskie nadzieje medalowe razem z milionami telewidzów oraz internautów odliczających dni do tegorocznych Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024. Umowa zawarta na 4 lata z opcją przedłużenia, obejmuje także Zimowe Igrzyska Olimpijskie Mediolan-Cortina d’Ampezzo 2026.

20.07.2024 | przeczytano: 213 razy
Kampania reklamowa Polsat Box Go 140 kanałów

Ruszyła nowa kampania reklamowa promująca bogatą ofertę 140 kanałów telewizyjnych, dostępną w serwisie streamingowym Polsat Box Go. Cały wachlarz popularnych stacji: sportowych, informacyjnych, filmowych, serialowych, rozrywkowych, edukacyjnych, dla dzieci czy ogólnotematycznych można oglądać na wielu różnych urządzeniach. To idealna propozycja dla tych, którzy potrzebują telewizji zawsze pod ręką. Niezależnie od tego, czy są w domu, podróży służbowej czy na wakacjach.

20.07.2024 | przeczytano: 288 razy
TVN Warner Bros. Discovery liderem branży w pierwszej poł. 2024 r.

W pierwszej połowie 2024 roku TVN Warner Bros. Discovery zdominował konkurencję w pełni wykorzystując całe swoje portfolio, obejmujące telewizję, streaming oraz ekosystem stron internetowych. W okresie styczeń-czerwiec grupa utrzymała przewagę rynkową, osiągając średni udział w grupie komercyjnej na poziomie 23,7%. Stacja TVN zajęła pierwsze miejsce w rankingu wszystkich kanałów telewizyjnych w widowni komercyjnej. Kanał TVN24 zdominował swoją kategorię, osiągając udział na poziomie 6,5% w grupie wszystkich widzów. W czerwcu w Polsce zadebiutowała unikalna platforma Max, a łączny wynik serwisów Player i Max (do 10 czerwca HBO Max) w minionym miesiącu wyniósł 6,7 mln Realnych Użytkowników. 

20.07.2024 | przeczytano: 231 razy
Komunikat TVP w sprawie wszczęcia śledztwa przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie

Telewizja Polska Spółka Akcyjna w likwidacji informuje, że na skutek złożonego w dniu 8 lipca 2024 roku przez TVP S.A. w likwidacji zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła śledztwo w sprawie dotyczącej wyrządzenia TVP S.A. w likwidacji szkody majątkowej w wielkich rozmiarach w latach 2018 – 2024 przez osoby zajmujące się jej sprawami majątkowymi.

20.07.2024 | przeczytano: 74 razy
Większa widownia przychody – TVP podsumowuje Euro 2024

Podczas zakończonych właśnie mistrzostw Europy w piłce nożnej, Telewizja Polska zgromadziła przed telewizorami 2,6 miliona widzów oraz 800 tys. e-widzów więcej niż podczas poprzedniego turnieju – Euro 2020. W mediach społecznościowych TVP pokonało wszystkie inne serwisy sportowe. Wyniki widowni przełożyły się na wzrost przychodów komercyjnych o 12%.

20.07.2024 | przeczytano: 103 razy
Google będzie licencjonować treści wydawców w Polsce

Po wdrożeniu unijnej dyrektywy o prawie autorskim, będziemy licencjonować treści polskich wydawców na takich samych zasadach jak w pozostałych krajach Unii Europejskiej.

20.07.2024 | przeczytano: 84 razy
Google: Dlaczego zabieramy głos w sprawie ustawy o prawie autorskim

W ubiegłym tygodniu wydawcy mediów wystosowali głośny apel w sprawie omawianego w Senacie projektu ustawy o zmianie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Projekt implementuje unijną Dyrektywę o prawie autorskim na jednolitym rynku cyfrowym. Dyrektywa ta pozwala wyszukiwarkom takim jak Google na swobodne linkowanie i wykorzystywanie „bardzo krótkich fragmentów” treści wydawców prasowych. Ustawa tworzy również nowe prawa dla wydawców, gdy dłuższe fragmenty ich treści są wykorzystywane online, nie definiując czym jest krótki fragment lub dłuższy podgląd. Pomimo tej niepewności, Google uruchomił w Europie szeroki program licencjonowania treści chronionych nowym prawem pokrewnym, z którego korzysta już ponad 4000 tytułów prasowych w 19 krajach Unii Europejskiej. Mamy nadzieję, że zakończenie procesu implementacji w Polsce umożliwi nam uruchomienie płatności w ramach tego programu również dla polskich wydawców. Jesteśmy gotowi do wdrożenia programu kiedy tylko ustawa zostanie przyjęta, a doświadczenia z innych krajów pokazują, że arbitraż nie jest konieczny do rozpoczęcia negocjacji.

20.07.2024 | przeczytano: 84 razy

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) przypomina, że zbliża się termin zakończenia naboru „Wzornictwo w MŚP” z programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021-2027 (FEPW). W ramach działania można otrzymać środki na opracowaną strategię wzorniczą, która będzie przedmiotem wdrożenia innowacji w przedsiębiorstwie. Budżet naboru to 100 mln zł, a maksymalne dofinansowanie projektu może wynieść nawet 3 mln zł. Termin składania wniosków upływa 25 lipca 2024 r. o godz. 16:00.

20.07.2024 | przeczytano: 109 razy
Operatorzy TV przeciwko podwójnym tantiemom za reemisję

Operatorzy telewizji kablowej i satelitarnej uiszczają opłaty na Polski Instytut Sztuki Filmowej, płacą nadawcom i dystrybutorom, ponadto płacą tantiemy za reemisję. „Teraz opłata od reemisji miałaby być podwójna. To absurdalne” - twierdzi Bogdan Łaga, prezes Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej (PIKE).

20.07.2024 | przeczytano: 77 razy

czołowi międzynarodowi eksperci i działacze w obszarze zdrowia publicznego wzywają do rezygnacji ze sponsoringu dużych imprez sportowych przez duże marki słodzonych napojów. Nowa kampania pt. "Kick Big Soda Out of Sport” („Pozbądźmy się dużych marek napojów z imprez sportowych”) zwraca uwagę na szkodliwość obecnego modelu współpracy sponsorskiej i wzywa międzynarodową społeczność do wsparcia działań na rzecz jego zmiany.

20.07.2024 | przeczytano: 87 razy

Transkrypcja podcastów to kolejne rozwiązanie, które Instytut Monitorowania Mediów przygotował w tym roku dla swoich klientów. Od teraz na Platformie IMM otrzymają oni dostęp do wzmianek na temat wybranych przez siebie fraz, które pojawią się nie tylko w opisie czy tagach podcastu jak do tej pory, ale także w całym materiale. Tym samym znacząco zwiększa się zakres usługi świadczonej przez IMM. Transkrypcja podcastów bezpośrednio na platformie do monitoringu mediów to nowość na polskim rynku analityki medialnej.

20.07.2024 | przeczytano: 89 razy

W środę 24.07 o godz. 12:00 odbędzie się szkolenie online zatytułowane „Monitoring mediów w praktyce”, które organizuje Instytut Monitorowania Mediów.

20.07.2024 | przeczytano: 73 razy
Biuro Coca-Cola HBC w Warszawie projektu Bit Creative

Biuro firmy Coca-Cola HBC w warszawskim budynku Business Garden rozlokowane zostało na 3 piętrach o łącznej powierzchni 5,5 tys. mkw. Inwestorowi zależało by było ono nie tylko funkcjonalne i dopasowane do stylu pracy korporacji, ale też zaprojektowane zgodnie z brandbookiem firmy. Do współpracy przy projekcie wnętrza zaprosili więc architektów z pracowni BIT CREATIVE, których projekty doskonale oddają ducha marek, dla których są realizowane, zachowując przy tym swój indywidualny charakter.

19.07.2024 | przeczytano: 175 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Wakacje od ZUS: kto i kiedy skorzysta?

Na ten moment czekało wielu przedsiębiorców. Wakacje od ZUS już niedługo staną się faktem. 9 maja 2024 roku uchwalono Ustawę o zmianie ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych oraz niektórych innych ustaw, która wprowadza do polskiego prawa tzw. wakacje składkowe. Podpowiadamy, od kiedy można skorzystać z tego rozwiązania i jakie warunki należy spełnić.

19.07.2024 | przeczytano: 158 razy
Sektor MŚP wyczekuje cofnięcia Polskiego Ładu

Obrona interesów MŚP w postępowaniach interwencyjno-procesowych oraz uruchomienie mediacji pomiędzy organami administracji i przedsiębiorcami będą priorytetami w nowej kadencji Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Od czerwca to stanowisko piastuje Agnieszka Majewska. Jak wskazuje, najpilniejszą potrzeba jest jednak reforma danin publicznych, przede wszystkim zmiana sposobu rozliczania składki zdrowotnej. – Przedsiębiorcom mocno zależy, żeby wrócić do tego, co było przed Polskim Ładem. W tej chwili niektórzy zgłaszają się do Biura Rzecznika MŚP, wskazując, że płacą składki w wysokości ok. 300 tys. zł, to są olbrzymie pieniądze – mówi Agnieszka Majewska. Koalicjanci w rządzie mają jednak różne pomysły na tę reformę.

19.07.2024 | przeczytano: 138 razy
Ostatnie wiadomości na Forum:

Panowie nie gniewajcie się ale to nie giełda - prywatne sprawy można załatwiać przez PW.

20.07.2024 | autor: redakcja | Poradnik zakupowy

Najmocniej przepraszam za chwilowy brak dostępu do serwisu. Jest to moja osobista zasługa, na którą złożyła się sroga masakra rekordów DNS dokonana przeze mnie w nocy pozdrowienia Łukasz

09.06.2024 | autor: redakcja | Portal - błędy, sugestie, pomysły

Dla pierwszej osoby z naszego polecenia. - 13 - 14 czerwca 2024 w Gdańsku – hotel Bonum - 27 - 28 czerwca 2024 w Bytomiu - w siedzibie naszej firmy w Bytomiu Informacje: https://www.signs.pl/patronat-signs.pl%3A-akademia-lasera%3A-dwudniowe-warsztaty-colop-polska-w-czerwcu,404473,artykul.html

04.06.2024 | autor: redakcja | Szkolenia, praktyki, edukacja, literatura, targi

Ale czy sprawdzałeś na paskach w nagłówku Giełdy i Forum? To najważniejszy test monitora!

24.05.2024 | autor: redakcja | Poradnik zakupowy

Nie chcę go jakoś polecać, pierwszy egzemplarz jaki miałem musiałem reklamować bo po pewnym czasie matryca zaczęła ujawniać defekty w postaci jaśniejszych poświat przy krawędziach, ale drugi który przyjechał jest bez zarzutu. Nie wszystkim musi odpowiadać stosunkowo duża jasność (400) której nie można ruszyć bez utraty fabrycznej kalibracji Adobe RGB, ale wypuściłem na nim masę projektów do druku i nie miałem nigdy specjalnych problemów z oceną koloru. Generalnie monitory możemy podzielić na dwa rodzaje: takie, które wyświetlają pasek w nagłówku...

22.05.2024 | autor: redakcja | Poradnik zakupowy

Lata wyśmiewania materiałów dotyczących roszad personalnych i awansów w firmach z naszej branży nie pozostały jak się okazuje bez echa. Jeden z naszych wieloletnich Klubowiczów, występujący wprawdzie pod zmieniającymi się nickami, ale zachowujący żelazną konsekwencję gdy chodzi o krytykę Signs.pl, od dawna sugerował w komentarzach pod newsami, że są to tematy nieistotne, nieinteresujące i niezasługujące na miejsce wśród pozostałych doniesień serwisu informacyjnego. Statystyki zdają się temu przeczyć. Notki prasowe omawiające zmiany personalne cieszą...

20.05.2024 | autor: redakcja | Interfejs i funkcjonalność Signs.pl

Ja się nie daję tak łatwo. Ustawiam sprytnie na 59,954 Hz!

19.05.2024 | autor: redakcja | Poradnik zakupowy

Używam w domu Philipsa 328P6AUBREB - do kupienia w zwykłych sieciówkach za 1,8k. pozdrowienia Łukasz

18.05.2024 | autor: redakcja | Poradnik zakupowy

Gamut sRGB ma się nijak do druku, jest ważny jeśli przygotowuje się grafiki na www lub monitor, a wiadomo że będą oglądane na sprzęcie dysponującym tym lub tylko tym gamutem. Szukaj monitora, który obsługuje gamut Adobe RGB - Twój NEC do takich niestety nie należy, stąd rozczarowanie. Nie ma znaczenia jak jest opisywany monitor, czy nazywany jest przez producenta domowym, biurowym, graficznym czy kosmicznym. Jeśli ktoś chce mieć wyobrażenie o efektach w druku, sprzęt powinien obsługiwać gamut dający się sensownie przetłumaczyć na gamut urządzenia...

20.04.2024 | autor: redakcja | Poradnik zakupowy

A propos problemów z zamieszczaniem grafik z fotosika - adres URL strony z grafiką to nie jest adres grafiki i taki URL nie może wyświetlić się na forum jako obrazek. Aby go tutaj podhotlinkowaćm trzeba sprawdzić prawdziwy adres pliku jpeg i to ten adres wpisywać w znaczniku IMG.

13.04.2024 | autor: redakcja | Znakowanie, DTG, DTF, termotransfer, sublimacja

Jeżeli oczekujecie ofert na priva, prosimy o korzystanie z regularnej Giełdy

01.04.2024 | autor: redakcja | Utylizator

@_Grafmasz_ bardzo prosimy o przestrzeganie Regulaminu. Takie rekomendacje poza Strefą Dostawców na Forum są wbrew regulaminowym regułom.

01.04.2024 | autor: redakcja | Poradnik zakupowy

Bez urazy ale na takie ogłoszenia mamy Giełdę

27.03.2024 | autor: redakcja | Poradnik zakupowy

Przypominamy o bezpłatnych wejściówkach na konferencję, która odbędzie się 8-9 kwietnia w Warszawie. Mamy 3 2-dniowe wejściówki, chętnych prosimy o kontakt z redakcją.

27.03.2024 | autor: redakcja | Szkolenia, praktyki, edukacja, literatura, targi

Już jesteśmy z powrotem - na nowiutkim i szybciutkim serwerze

15.03.2024 | autor: redakcja | Interfejs i funkcjonalność Signs.pl
Ostatnie komentarze:

REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764