logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Uczelnie WSB Merito z kampanią dla Generacji Z od Change Serviceplan

  PR 04.09.2023, przeczytano 512 razy

Uczelnie WSB Merito, dawniej Wyższe Szkoły Bankowe wystartowały z pierwszą po rebrandingu oficjalną kampanią reklamową, która skierowana jest do Generacji Z. Za kreację oraz za nadzór nad produkcją spotu odpowiada należącą do Group One agencja Change Serviceplan.  


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/uczelnie-wsb-merito-z-kampania-dla-generacji-z-od-change-serviceplan,401248,artykul.html

Wraz z rozpoczynającym się sezonem “back to university” największa grupa niepublicznych uczelni w Polsce, której przez lata zaufało już ponad 450 000 studentów, rozpoczęła komunikację oferty studiów. W kampanii reklamowej przedstawiono głos Pokolenia Z, które kwestionuje narzucone przez Generację X schematy myślenia o przyszłości. Każdy młody człowiek, stojący przed wyborem swojej życiowej drogi słyszy, że “trzeba się na coś zdecydować”, że “trzeba wybrać jedną, albo drugą drogę”, albo że “nie można mieć wszystkiego”. Świat się zmienia, a Uczelnie WSB Merito wsłuchując się w głos Pokolenia Z, umożliwiają studentom łączenie nauki z pracą oraz czasem wolnym, bez konieczności dokonania wyboru między nimi.

Wiodącym elementem trwającej obecnie kampanii są spoty wideo emitowane na platformie YouTube i w social mediach. Działania prowadzone są także w radio. Produkcją spotu wideo zajął się dom produkcyjny Easy Hell. Za kreację i nadzór nad produkcją odpowiada należąca do Group One agencja Change Serviceplan.

Źródło: Group One S.A.

www.groupone.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

IV Konferencja Olimp Marketplace: sekrety skutecznej sprzedaży online
Już 27 września w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się IV edycja Konferencji Olimp Marketplace. To wydarzenie jest przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą zwiększyć swoje wyniki sprzedażowe na Allegro, Amazon, eMAG, Kaufland, Pigu, Empik i 17 innych platformach.
DIMAQ Day wkrótce w trzech polskich miastach
Na ewolucję współczesnego digital marketingu wpływa wiele czynników, a do najważniejszych należy zaliczyć rozwój sztucznej inteligencji, zmieniające się potrzeby odbiorców, coraz większe znaczenie cyberbezpieczeństwa oraz kształtowanie się nowych grup konsumentów. To właśnie między innymi te kwestie zostaną poruszone podczas tegorocznej konferencji DIMAQ Day, którą...
Dolina Dobra rusza z kampanią „ŚniadaTAK”
BudzeNIE, ubieraNIE, śniadaNIE, czekaNIE na autobus – czy każdy poranek musimy zaczynać na „NIE”? Dolina Dobra ruszyła z kampanią „ŚniadaTAK”, w której pokazuje, że jeśli zaczniesz dzień pozytywnie to wszystko inne też jest na „TAK”. Kampania koncentruje się na sposobach na szybkie, pożywne i lekkie śniadania.
Saint-Gobain, lider w dziedzinie lekkiego i zrównoważonego budownictwa, wybrał Havas PR Warsaw do współpracy związanej z działaniami komunikacyjnymi na rynku w Ukrainie. Agencja jest odpowiedzialna za doradztwo strategiczne, a także działania obszaru hub management i poprowadzi projekt we współpracy z Havas PR Kyiv. 
PR Calling z obsługą funduszu YouNick Mint
Do grona stałych klientów PR Calling dołączył YouNick Mint – fundusz VC od 12 lat inwestujący w projekty deep tech w sektorach Healthcare i Industry 4.0. W ramach współpracy agencja wesprze YouNick Mint w zwiększeniu widoczności na rynku inwestycji venture capital poprzez budowanie relacji z mediami i kluczowymi interesariuszami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764