logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ukraiński #info_hub na nośnikach Warexpo

  PR 12.04.2022, przeczytano 1167 razy

Wyjątkowe czasy, wymagają wyjątkowych działań i dobrej komunikacji. Od pierwszego dnia rosyjskiej agresji na Ukrainę, Warexpo eksponuje treści pomocowe, ale także te, będące wyrazem solidarności z Ukraińcami i Ukrainkami na sieci nośników digitalowych, jako #info_hub.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ukrainski-info_hub-na-nosnikach-warexpo,395474,artykul.html

Do tej pory, w ramach serwisu, pojawiły się materiały Miasta st. Warszawy, reporterów z Outriders i Grupy Granica, rozmówki polsko-ukraińskie i ukraińsko-polskie, które są projektem realizowanym w ramach OOHlife.org. Nośniki Warexpo stały się także częścią międzynarodowej kampanii Brave.eu, organizowanej przez Banda Agency (i koordynowanej przez Dentsu Polska) oraz, z ostatniej chwili – na nośnikach digital signage Warexpo można zobaczyć plakaty ukraińskich artystów i artystek zrzeszonych w stowarzyszeniu Pictoric.

- Już od pierwszego dnia rosyjskiej agresji na Ukrainę na naszych nośnikach digital out of home uruchomiliśmy #info_hub, czyli serwis materiałów wyłącznie informacyjnych – mówi Aleksandra Derc, dyrektorka marketingu i komunikacji społecznej Warexpo. - Emitowaliśmy wówczas bardzo ważne komunikaty o pomocy jakiej udzielało Miasto st. Warszawa – numer infolinii dla uchodźców, zbiórka na rzecz Ukrainy oraz plakat „Ukraina” Oli Jasionowskiej.

Aktualnie dzięki współpracy z Outriders Warexpo publikuje niezbędne informacje o wydarzeniach w Ukrainie. W pierwszych tygodniach rosyjskiej inwazji można było zobaczyć fotoreportaż Marcina Sudera z walczącego Kijowa. Drugim ważnym partnerem spółki jest Grupa Granica, dzięki tej współpracy Warexpo pokazuje treści skierowane do osób uciekających z Ukrainy.

- Przekazywanie informacji na nośnikach Warexpo, jest naszą misją. Dzięki sieci digital out of home możemy dostarczać niezbędnej wiedzy, czy wspierać potrzebujących, w czasie rzeczywistym. A to w sytuacjach kryzysowych jest ogromnie ważne – podkreśla Aleksandra Derc. Do udziału w międzynarodowej akcji Be brave like Ukraine, która ma pokazać jak walecznym i dzielnym narodem są Ukraińcy i Ukrainki, spółka została zaproszona przez ukraińską agencję Banda. Kampania odbywa się pod patronatem Ministry of Digital Transformation of Ukraine (Міністерство цифрової трансформації України). Hasła Be brave like Ukraine pojawiły się na nośnikach digitalowych Warexpo w przejściu między I a II linią metra Świętokrzyska na ekranach LED Space oraz na ekranach Smart Citylight w prestiżowych stołecznych lokalizacjach.

Na sieci nośników DOOH można także zobaczyć prace ukraińskich ilustratorów i ilustratorek ze stowarzyszenia Pictoric. Prace emitowane są na ekranach w przejściu między I a II linią metra Świętokrzyska na ekranach LED Space oraz na Smart Citylight w sercu Warszawy.

Źródło: Warexpo

Galeria: Ukraiński #info_hub na nośnikach Warexpo

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Sony zdobywcą czterech nagród w konkursie TIPA 2024
Firma Sony ma przyjemność poinformować, że stowarzyszenie TIPA (Technical Image Press Association) ponownie doceniło jej innowacje i osiągnięcia czterema nagrodami TIPA, między innymi w kategoriach „NAJLEPSZY HYBRYDOWY APARAT PROFESJONALNY” (Sony α9 III) i „NAJLEPSZY SPECJALISTYCZNY APARAT APS-C” (α6700).
Sony FE 16–25 mm F2.8 G: zmiennoogniskowy obiektyw szerokokątny G
Firma Sony poinformowała, że w ofercie jej pełnoklatkowych obiektywów α (Alpha) z mocowaniem typu E pojawi się nowy model FE 16–25 mm F2.8 G. Ten zmiennoogniskowy obiektyw szerokokątny pozwala utrzymać pełne otwarcie przysłony F2.8 w całym zakresie ogniskowych, od 16 mm do 25 mm. Łączy wysoką jakość obrazu z kompaktową,...
VeloBank rozstrzygnął przetarg na obsługę mediową w kanałach offline oraz digital. Zwycięską ofertę złożyła agencja Initiative. Firma zajmie się kompleksowymi działaniami reklamowymi VeloBanku. Pierwsza wspólna kampania zostanie zrealizowana już w maju br.
Zagrożone gatunki w 3D: kampania LG na Times Square
Zapowiadając nadejście Dnia Ziemi 2024, firma LG Electronics, zaprezentowała dziś trójwymiarowy anamorficzny obraz na billboardzie na Times Square w Nowym Jorku, zwracając uwagę na wrażliwe i zagrożone gatunki zwierząt. Seria LG Endangered Species Series, która będzie trwała przez cały 2024 r., obejmuje współpracę z Discovery Education i National Wildlife...
Bramkarz Manuel Neuer ambasadorem kampanii Hisense
Międzynarodowy producent sprzętu gospodarstwa domowego, firma Hisense, rozpoczęła dziś kampanię „BEYOND GLORY” UEFA EURO 2024, zawierając kontrakt z niemieckim bramkarzem, zdobywcą Pucharu Świata i kapitanem FC Bayern Monachium Manuelem Neuerem.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764