logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ultima Displays na Remadays 2020

  PR 19.12.2019, przeczytano 367 razy

Już 12 lutego 2020 rozpoczynają się międzynarodowe tragi reklamy i druku RemaDays. Targi są dla firmy miejscem, gdzie może pokazywać, co potrafi wyprodukować. Opisy na stronie i w katalogach nie pobudzają tak wyobraźni jak zobaczenie pokaźnych konstrukcji i ich zastosowania na żywo.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ultima-displays-na-remadays-2020,385146,artykul.html

W tym roku Ultima Displays po raz kolejny pokaże swoje możliwości produkcyjne. Na stoisku będzie można zobaczyć między innymi wysokie na ponad 4 m kasetony LED o nietypowym kształcie, nietypowe konstrukcje rurowe (także magnetyczne) oraz kilka nowości w produktach standardowych. Całe stoisko tworzyć będzie klimat towarzyszący spotkaniom na mieście, co sprzyjać będzie rozmowom z doświadczonym zespołem.

Ultima Displays zaprasza na stoisko K14 w hali F.

Źródło: Ultima Displays Polska


avatar użytkownika
+ +

Tekst opublikował użytkownik: UltimaDisplaysUltimaDisplays o sobie:

Na rynku polskim Ultima Displays działa od roku 2011. W Europie znana jest od 1999 roku.
Od samego początku firma współpracuje tylko z profesjonalistami z branży, dostarczając im rozwiązania dla końcowych klientów.
W ofercie znaleźć można stoiska targowe, ścianki wystawiennicze, flagi, outdoor, standy, roll upy i wiele innych. Dostępne są nie tylko gotowe systemy, ale także produkowane na zamówienie konstrukcje. Dzięki temu, że wszystko od obsługi klienta, przez projektowanie po produkcję i druk znajduje się pod jednym dachem, Ultima Displays zapewnia szybki czas realizacji.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
brak ikonki
,

Oczywiście jadę na remadays jak co roku, ciekawe jakie nowości wystawcy zaprezentują tym razem

avatar użytkownika
,

RemaDays to co roku spore emocje w branży!
Mamy nadzieję, że sporo będzie się działo w tym roku u wszystkich.

Najnowsze w tym dziale

Agencja Change Serviceplan (Group One) wygrała przetarg na działania reklamowe dla marki eSky. W ramach współpracy Change Serviceplan zajmie się opracowaniem nowego pozycjonowania marki na kolejne lata oraz przygotowaniem platformy kreatywnej dla działań komunikacyjnych w Polsce oraz na kilku rynkach CEE.
Agencja K2 Create (Grupa K2) opracowała digitalowe spoty reklamowe dla Pepsi na okres wakacyjny.
Gemini Park Tarnów stawia na total look
Kreacja „Kolory mody” autorstwa Optima Marketing Group podkreśla modowy charakter centrum.
Rocketjobs.pl: start kampanii Misja: Rowerem do pracy
RocketJobs.pl - portal pracy przyszłości rozpoczyna wakacyjną kampanię Misja:Rowerem do pracy! Jej główną osią jest reklama outdoorowa na warszawskich rowerach miejskich. Inicjatywę zainaugurowała niestandardowa akcja na Bulwarach Wiślanych -  rowerowy przejazd załogi kosmonautów RocketJobs z udziałem influencera i ambasadora wydarzenia Rafałem Masnym....
Stroje domowe AC Milan na sezon 2022/23
Firma PUMA oraz AC Milan, mistrzowie Serie A, prezentują nowy strój domowy na sezon 22/23, który jest inspirowany dziedzictwem Mediolanu oraz młodymi pokoleniami Rossonerich.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764