logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

UM rozwija współpracę z Froneri na europejskich rynkach

  PR 17.05.2024, przeczytano 285 razy

W strukturach UM powstał kolejny międzynarodowy hub. Agencja mediowa UM (IPG Mediabrands) rozszerza współpracę z Froneri, jednym z największych producentów lodów na świecie. Poza obsługą Froneri w Polsce, UM odpowiada również za działania komunikacyjne klienta na kolejnych 6 rynkach: w Czechach, Słowacji, na Węgrzech, Litwie, Łotwie i w Estonii. W tym celu agencja stworzyła w swoich strukturach kolejny międzynarodowy hub. Na jego czele stoi Agnieszka Barańska, Group Communications Manager.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/um-rozwija-wspolprace-z-froneri-na-europejskich-rynkach,404246,artykul.html

UM współpracuje z Froneri Polska od 2019 roku, odpowiadając za strategię mediową oraz planowanie i zakup mediów online i offline dla marek z portfolio Froneri.

Froneri jest kolejnym regionalnym klientem w portfolio UM. Agencja pracuje już w takim modelu z Dyson (region CEED), KenVue (region CEE) i H&M (20 rynków Europy Wschodniej), konsekwentnie rozwijając zespół, ofertę hubową i zautomatyzowane narzędzia wspierające zarządzanie wielorynkowymi strukturami klientów. Według rankingu RECMA, UM ma największy w Polsce zespół odpowiadający za realizację działań dla klientów na zagranicznych rynkach.

Źródło: UM (IPG Mediabrands)

mbww.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

BenQ SW242Q: profesjonalny 24” monitor fotograficzny
Firma BenQ wprowadza na polski rynek nowej generacji profesjonalny monitor fotograficzny z 24 calowym panelem IPS 2560x1600 z cienką, matową powłoką antyodblaskową. Panel jest certyfikowany przez TÜV Rheinland pod względem skuteczności tłumienia odbić – ma Anti-Reflection TUV Certificate, co w praktyce daje efekt przypominający papier. W połączeniu z oprogramowaniem...
Fortuna Czarne ponownie z Pomarańczą, także na kontekstowych OOH
„Nie potrzebujesz tu celebryty, by celebrować jej szlachetny smak” – to jedno z haseł ostatniej kampanii piw Fortuna Czarne. Koncepcja komunikacji została na tyle dobrze przyjęta, że Browar Fortuna zdecydował się na jej kontynuację, powierzając zadanie ponownie agencji Pomarańcza.
Haribo: 10-lecie reklam opartych na koncepcie Kids’ Voices
Marka HARIBO prezentuje jubileuszowy film przedstawiający kreatywny proces twórczy powstawania kultowych reklam HARIBO opartych na koncepcie, w którym dorośli mówią dziecięcymi głosami i odnajdują w sobie prawdziwą dziecięcą radość. Pomysł Kids’ Voices został wprowadzony do komunikacji marki w 2014 roku i pojawił się w 40 reklamach HARIBO w 19 krajach....
Madogz wchodzi w eventy
MADOGZ Events oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie organizacji eventów, wydarzeń biznesowych oraz aktywacji marek. Podmiot działa w ramach grupy spółek skupionej wokół agencji MADOGZ, która realizuje zintegrowane kampanie marketingowe.
Oferta na lato w kampanii Orange i Leo Burnett
W czerwcu ruszyła zrealizowana przez agencję Leo Burnett nowa odsłona kampanii Orange, promująca ofertę przygotowaną na lato. Orange proponuje w niej nie tylko światłowód, ale także Netflix i nielimitowaną ilość GB w smartfonie w prezencie przez 6 miesięcy oraz nielimitowany internet 5G w Planie L z wybranymi modelami smartfonów 50% taniej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764