logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Unimil stawia na e-commerce. Primavera Parfum głównym partnerem projektu

  PR 28.03.2019, przeczytano 164 razy

Firma Unimil mocno inwestuje w rozwój swoich marek w kanale e-commerce. W tym celu nawiązała strategiczną współpracę z Primavera Parfum, liderem dystrybucji w handlu internetowym w kategorii Beauty, Home i Health.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/unimil-stawia-na-e-commerce.-primavera-parfum-glownym-partnerem-projektu,381838,artykul.html

Według dostępnych analiz, obecna wartość rynku prezerwatyw w Polsce szacowana jest na około 120 mln złotych, z czego ponad 90% udział należy do dwóch firm – Unimil i Durex. Uzyskanie przewagi konkurencyjnej pierwszego z liderów było możliwie dzięki innowacji technologicznej - wprowadzeniu na rynek prezerwatyw wykonanych w unikalnej technologii SKYNFEEL - nielateksowych prezerwatyw SKYN - oferujących użytkownikom benefity w postaci wyjątkowo zmysłowych odczuć, delikatność i bezpieczeństwo.

Kolejnym krokiem milowym w rozwoju branży było zwrócenie uwagi na niewykorzystany potencjał, a w dalszej kolejności intensywny rozwój sprzedaży w Internecie. Było to wyjście naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, którzy poszukują dyskrecji i swobody wyboru spośród szerokiego asortymentu dla wymagających użytkowników oraz postępującej cyfryzacji zakupów.

Unimil, będący częścią globalnego koncernu Lifestyles, wychodząc naprzeciw obowiązującym trendom, stawia na intensywny rozwój w kanale e-commerce. W tym celu nawiązała strategiczną współpracę z warszawską firma Primavera Parfum, liderem dystrybucji w handlu internetowym w kategorii Beauty, Home i Health.

– Początek współpracy zaowocował stworzeniem nowego sklepu internetowego sklep.skyn.pl oraz producenckiej Strefy Marek na portalu Allegro. Dalszymi krokami będzie rozwój dystrybucji numerycznej w sklepach internetowych oraz prowadzenie wspólnej strategii promocyjnej. Unimil relokuje również kampanie marketingowe do rynku digital – zapowiada Grzegorz Dmytrzak, Key Account Manager koncernu Lifestyles.

W portfelu produktowym Primavera Parfum znajduje się kilkadziesiąt tysięcy referencji perfum, kosmetyków do makijażu i pielęgnacji, produktów do stylizacji włosów w pełnym przekroju od pozycji mass marketowych po artykuły z najwyższej luksusowej półki oraz niszowe.

– Cieszymy się, że globalny potentat na rynku – Unimil postanowił właśnie na współpracę z nami. Wierzymy, że zainicjowana kooperacja to początek wielu wspólnych projektów – powiedziała Janina Karasek, dyrektor ds. rozwoju Primavera Parfum.

Źródło: Primavera Parfum

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

More Bananas od czerwca obsługuje profil Lufthansa Group Business Services (LGBS) na Facebooku. Zadaniem agencji jest pomoc w realizacji celów wizerunkowych marki i dotarcie do potencjalnych pracowników.
Group One z kampanią dla BBC Brit
12 czerwca w ramówce BBC Brit pojawiły się premierowe odcinki nowej odsłony kultowego programu motoryzacyjnego „Top Gear”. Każdy kolejny odcinek 27. sezonu to kampania premiery, którą dla stacji realizują pod jednym dachem Group One spółki: Change Serviceplan, Labcon i SalesTube.
On Board Think Kong rozpoczyna współpracę z MSD Polska. Agencja będzie odpowiedzialna za wsparcie komunikacji korporacyjnej firmy w kanałach social media.
Rusza ogólnopolska kampania „Walczmy z pyłem”!
W trosce o zdrowie pracowników budowlanych oraz przechodniów, którzy są narażeni na kontakt ze szkodliwym pyłem wytwarzanym w procesie cięcia przecinarkami i piłami, Husqvarna Construction rozpoczyna kampanię edukacyjno-promocyjną „Walczmy z pyłem”, która ma na celu zwrócenie uwagi na problem szkodliwego pyłu powstającego przy użyciu maszyn budowlanych.
Trzy nowe obiektywy Voigtlander
Firma Foxfoto – dystrybutor marki Voigtlander – ma przyjemność przedstawić trzy nowe obiektywy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764