logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Unique One przygotowała kolejną loterię promocyjną dla płatków śniadaniowych Nestlé

  PR 14.10.2021, przeczytano 953 razy
ilustracjastrzałka

UNIQUE ONE odpowiada za obsługę loterii płatków śniadaniowych marki NESTLÉ (Producent Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o z siedzibą w Toruniu). Agencja została wybrana do realizacji projektu w drodze przetargu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/unique-one-przygotowala-kolejna-loterie-promocyjna-dla-platkow-sniadaniowych-nestl%C3%A9,393358,artykul.html

Loteria przebiega pod hasłem „Odkryj moc rodzinnych chwil i graj o nagrody”. Sprzedaż produktów promocyjnych rozpoczęła się 20 września i potrwa do 5 grudnia 2021 r. Natomiast okres przyjmowania zgłoszeń do loterii rozpocznie się 12 października i potrwa do 5 grudnia 2021 roku.

Aby wziąć udział w loterii należy kupić jednorazowo, w okresie sprzedaży promocyjnej, co najmniej jedno opakowanie dowolnych płatków śniadaniowych marki Nestlé. W loterii biorą udział wszystkie wymienione w regulaminie produkty marki Nestlé, niezależnie od tego, czy na zewnętrznej stronie opakowania posiadają informację o loterii, czy też nie.

W loterii można wygrać nagrody instant win w postaci miesięcznego dostępu do platformy Xbox Game Pass Ultimate (3750 dostępów), nagrodę tygodniową słuchawki gamingowe Steel Series  (10 sztuk) oraz konsolę Xbox Series S (14 sztuk).

Agencja UNIQUE ONE jest odpowiedzialna za przygotowanie i adaptację globalnych materiałów POS na rynek polski, a także za organizację i obsługę loterii. Loterię wspiera ogólnopolska kampania reklamowa. W ramach działań reklamowych realizowana jest kampania digital i w social mediach (prowadzonych przez markę Nestlé), a także kampania telewizyjna. W sklepach pojawią się z kolei materiały POS.

Źródło: UNIQUE ONE Sp. z o.o.

www.uniqueone.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Monitor graficzny Eizo Coloredge CS2400S
EIZO wprowadza do sprzedaży 24.1” monitor graficzny nowej generacji ze złączem USB-C
Doubleverify likwiduje pierwszy wielkoskalowy schemat oszustw dotyczących emitowania reklam na platformach audio
DoubleVerify, wiodąca platforma oprogramowania do pomiaru, danych i analiz mediów cyfrowych, ogłosiła właśnie odkrycie „BeatSting”, pierwszego wielkoskalowego schematu oszustw związanego z emisją reklam w zasobach reklamowych audio. Od czasu, gdy laboratorium DV Fraud Lab po raz pierwszy zidentyfikowało tę rodzinę oszustw w 2019 roku, szacuje się, że reklamodawcom ukradziono w...
Agencja Red8 wybrana przez firmę Velvet CARE do opracowania nowej platformy komunikacji dla swojej marki Velvet - lidera w kategorii markowych produktów higieny papierowej na polskim rynku.
Durex wchodzi w świat gamingu i oferuje sekspozytywne poradnictwo na Discordzie
Marka poszerza swoje działania edukacyjne związane z promowaniem bezpieczniejszego i bardziej odpowiedzialnego seksu, sięgając po kolejne kanały komunikacji z młodymi odbiorcami. Tym razem chce dotrzeć do społeczności gamingowej, która jest obecna na cieszącej się rosnącą popularnością platformie Discord.
Oreo prezentuje limitowaną edycję ciastek przygotowaną we współpracy z Xboxem
Oreo i Xbox przedstawiają limitowaną wersję ciastek z emblematami tego giganta branży gamingowej i zapraszają do ogólnopolskiej loterii konsumenckiej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764