logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Uniwersalna lampa błyskowa Tumax

   23.12.2010, przeczytano 1922 razy
ilustracjastrzałka

Firma Delta wprowadza do sprzedaży nową uniwersalną lampę błyskową Tumax DSS688.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/uniwersalna-lampa-blyskowa-tumax,11812,artykul.html

Lampa Tumax DSS688 jest uniwersalną lampą błyskową przeznaczoną do współpracy ze wszystkimi aparatami cyfrowymi dostępnymi na rynku, która może być wyzwalana tradycyjnie za pomocą standardowej ''gorącej stopki'' lub dołączonego w zestawie przewodu synchronizacyjnego PC. Tumax DSS688 wyposażona jest też w fotocelę z systemem zliczającym przedbłyski, dzięki czemu możliwe ma być jej wyzwolenie za pomocą wbudowanych lamp błyskowych generujących przedbłyski pomiarowe w ilości do 9 sztuk.

Moc lampy Tumax DSS688 wynosi GN 45 i może być regulowana ręcznie w zakresie od 1/1 do 1/32. Sprzęt wyposażono w kalkulator ekspozycji, który po wprowadzeniu stopnia mocy, wartości przysłony oraz czułości ISO, automatycznie oblicza zasięg błysku.

Głowica lampy może być obracana w poziomie w zakresie -90 do 180 stopni oraz odchylana w pionie w zakresie 0 do 90 stopni. Kąt emisji błysku regulowany jest poprzez wysunięcie palnika i w zależności od jego położenia odpowiada kątowi widzenia obiektywu o ogniskowej: 28, 35, 50 lub 85 milimetrów. Charakter oraz kierunek błysku mogą być modyfikowane za pomocą dołączonego odbłyśnika lub dyfuzora.

Unikalną cechą lampy Tumax DSS688 jest dodatkowe gniazdo synchronizacyjne PC, dzięki któremu można wyzwalać lampę bez konieczności stosowania dodatkowych akcesoriów. Co więcej, posiadając kilka lamp błyskowych DSS688 można połączyć je szeregowo za pomocą przewodów synchronizacyjnych dołączonych w zestawie i wyzwolić równocześnie bez konieczności użycia fotoceli.

Tumax DSS688 zawierają wbudowane gniazdo stałego zasilania DC 6V, dzięki czemu mogą służyć jako zamiennik dla studyjnych lamp błyskowych o mocy 250Ws.

Źródło: Tumax

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

O tym będziemy rozmawiać w lipcu - wystawy Gdynia Design Days 2021
Gdynia Design Days 2021 pod hasłem "Solidarni" startuje 3 lipca. To czternasta edycja festiwalu o projektowaniu i pierwsza o współodpowiedzialności. W programie znalazło się aż 15 wystaw poruszających ważne, bieżące tematy. Będzie je można oglądać przez 9 dni w różnych lokalizacjach na terenie Gdyni oraz online. Organizatorem wydarzenia jest PPNT...
Beata Kozidrak w nowej odsłonie kampanii Coca-Cola Zero Cukru
W kwietniu br. Coca-Cola wprowadziła nową, orzeźwiającą recepturę dla Coca-Cola Zero Cukru. Za pomocą przewrotnego hasła – Najlepsza Coca-Cola ever? – marka zapraszała do spróbowania nowego produktu. Teraz do odpowiedzenia sobie na to pytanie zachęca nowa ambasadorka – gwiazda polskiej sceny muzycznej – Beata Kozidrak. Aby dać konsumentom możliwość...
Start Kampanii Lato 2021 w Costa Coffee
12 maja startuje nowa, Letnia Kampania Costa Coffee. W kawiarniach znajdziemy zarówno znane i lubiane smaki, a także pyszne nowości. W nowym menu do odkrycia są m.in. orzeźwiające Desery Lodowe i pożywne jogurty, a na kawoszy czeka szeroki wachlarz kaw mrożonych oraz tych z linii Cold Brew. Marka w ramach obchodów swoich 50. Urodzin rusza także ze specjalną, promocyjną...
Wienerberger – producent materiałów budowlanych oraz rozwiązań infrastrukturalnych – nawiązał współpracę z Havas PR Warsaw. Klienta pozyskano w drodze rekomendacji.
Platige Image stworzyło dwie animacje z utytułowanymi olimpijkami
Platige Image wyprodukowało dwie krótkometrażowe animacje będące częścią antologii „VS Series”, stworzonej na potrzeby kampanii #ChangeDestiny dla japońskiej marki SK-II. Bohaterkami filmów wyreżyserowanych przez Damiana Neonowa i Bartka Kika zostały tenisistka stołowa Kasumi Ishikawa, medalistka igrzysk olimpijskich (Londyn 2012r., Rio 2016r.) oraz Liu Xiang, rekordzistka...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764