logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Uniwersalny obiektyw zoom formatu DX - Nikon rozszerza linię obiektywów Nikkor Z

  PR 13.10.2021, przeczytano 208 razy
ilustracjastrzałka

Firma Nikon zaprezentowała dzisiaj obiektyw NIKKOR Z DX 18-140mm f/3.5-6.3 VR, który charakteryzuje się doskonałą jakością zdjęć i wszechstronnością, zarówno przy krótkiej, standardowej, jak i długiej ogniskowej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/uniwersalny-obiektyw-zoom-formatu-dx---nikon-rozszerza-linie%CC%A8-obiektywow-nikkor-z,393349,artykul.html

Wspaniały towarzysz podróży, zaawansowany obiektyw formatu DX ma doskonałe parametry optyczne zarówno podczas fotografowania z dużych, jak i małych odległości, przez co sprawdza się w każdej sytuacji – od rozległych krajobrazów po misterne portrety.  

Jest idealny dla osób, które odchodzą od fotografowania smartfonami, ponieważ jest łatwy w użyciu i eliminuje potrzebę noszenia dużej torby fotograficznej. Waży zaledwie 315 g, a jego zakres ogniskowych 18–140 mm zapewnia optymalną równowagę między małą masą, przekładającą się na doskonałą mobilność, a możliwością rejestrowania typowych ujęć podczas podróży.  

Wbudowany system redukcji drgań eliminuje drgania ręki lub aparatu, umożliwiając fotografowanie z czasami otwarcia migawki dłuższym nawet o pięć stopni. W rezultacie pozwala wykonywać ostre, nieporuszone zdjęcia nawet w słabym świetle, zarówno podczas fotografowania w nastrojowych wnętrzach, jak i przy nocnych światłach miasta.

Obiektyw NIKKOR Z DX 18-140mm f/3.5-6.3 VR umożliwia także płynne nagrywanie filmów z ostrym obrazem, co jest dodatkowym potwierdzeniem jego uniwersalności. Jego autofokus jest szybki i znakomicie współpracuje z funkcją AF z detekcją oka w aparacie z serii Z, utrzymując ostrość dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne. Pozwala to rejestrować piękne materiały filmowe z podróży pełnych przygód.

Obiektyw formatu DX skonstruowano z myślą o zapewnieniu ochrony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dlatego zastosowano w nim skuteczne uszczelnienie zabezpieczające przed kurzem i kroplami wody, pozwalające na użytkowanie w większości środowisk.

NIKKOR Z DX 18-140mm f/3.5-6.3 VR – idealny towarzysz podróży:

  • Wszechstronny obiektyw zmiennoogniskowy formatu DX o doskonałej konstrukcji optycznej
  • Kompaktowy i lekki korpus, idealny w ruchu
  • Doskonały, 7,8-krotny zoom pozwalający mocniej przybliżyć fotografowany obiekt
  • Niesamowicie mała minimalna odległość zdjęciowa 0,20 m przy krótkich ogniskowych
  • Tryb redukcji drgań pozwalający na stosowanie czasów otwarcia migawki dłuższych nawet o 5 stopni, bez obaw o skutki drgania aparatu
  • Elektromagnetyczny mechanizm sterowania przysłoną, wykorzystujący sygnały z aparatu w celu jeszcze dokładniejszego sterowania przysłoną i stabilnego ustalania ekspozycji
  • Doskonały do filmów i zdjęć dzięki łatwym w obsłudze elementom sterującym
  • Uszczelniony w celu ochrony przed pyłem i zachlapaniem

Cena obiektywu NIKKOR Z DX 18-140mm f/3.5-6.3 VR wynosi 3 129 PLN.

Źródło: NIKON

www.nikon.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja Ancymony z nową kampanią dla Rossmanna
Wystartowała kampania „Taki skład to rozumiem” marki enerBIO. Za realizację odpowiada Agencja Ancymony.
Twórca internetowy Andrzej Tucholski ambasadorem Gizmi.io
Psycholog biznesu i twórca internetowy Andrzej Tucholski, który spędził dekadę w Top30 najbardziej wpływowych blogerów w Polsce, został ambasadorem Gizmi.io - pierwszej w Polsce platformy chat-commerce, która zmienia komunikatory internetowe w sklepy. Zapowiada też start pierwszego wspólnego projektu Gizmi Influencer Boot Camp.
Kool Things, zintegrowana agencja marketingowa specjalizująca się w grach wideo, przedłużyła i rozszerzyła umowy z kluczowymi klientami. Wśród nich są Bilibili, Jagex i Private Division. Nowe kontrakty obowiązują od października.
Czy polski e-commerce potknie się tuż przed żniwami?
Na październikowym posiedzeniu Rada Polityki Pieniężnej nieoczekiwanie podwyższyła referencyjną stopę procentową o 40 punktów bazowych – z 0,1 procent do 0,5 procent. Zła wiadomość dla e-handlu nadeszła na samym progu sezonu świątecznego. Firmy, które już zaciągnęły kredyty – czy to bankowe, czy pozabankowe – mogą spodziewać się stopniowego...
Brother rozbudowuje ofertę profesjonalnego druku etykiet dzięki współpracy z Teklynx
Brother rozpoczyna nowe partnerstwo z TEKLYNX, producentem oprogramowania do tworzenia kodów kreskowych. Współpraca obu firm sprawi, że zarówno produkcja, jak i druk etykiet będzie łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki temu partnerstwu Brother wzmocni portfolio oznaczeń do druku i pomoże przedsiębiorstwom w efektywnym tworzeniu etykiet zgodnych ze...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764