logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Up&More dla S-Mumo

  PR 09.10.2019, przeczytano 94 razy

Agencja Up&More poszerza zakres współpracy z S-MUMO.pl Dotychczasowe działania w zakresie kampanii reklamowych on-line zostaną poszerzone o aktywności z obszaru SEO.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/upandmore-dla-s-mumo,384273,artykul.html

Agencja dotychczas realizowała kampanie efektywnościowe Google Ads oraz Facebook Ads na rzecz sklepu S-MUMO. Obecne poszerza zakres obowiązków o procesy dążące do zwiększenia pozycji serwisu www Klienta w organicznych wynikach wyszukiwania. Up&More będzie również odpowiedzialne za realizację działań przygotowawczych (audytów, wdrożeń) oraz realizację stałych aktywności prowadzonych on-site i off-site.

S-MUMO oferuje sprzedaż internetową asortymentu związanego z rekreacją, m.in. baseny ogrodowe, pontony, trampoliny, materace i akcesoria. Działa na rynku od 2006 roku, sukcesywnie poszerzając zakres oferowanych produktów i podnosząc jakość usług.

- Zdecydowaliśmy się na kontynuację współpracy z agencją Up&More ze względu na dotychczasowe rezultaty prowadzonych działań. Po owocnej 2-letniej kooperacji nastał czas kolejnych wdrożeń zgodnych z naszymi priorytetami odnoszącymi się do planów sprzedażowych – komentuje Łukasz Prymek z S-MUMO.

- Kontynuacja i poszerzenie działań to dla naszego zespołu kolejna dawka motywacji i satysfakcji. Będziemy dążyć do wypracowania wysoko jakościowego ruchu i zwiększania widoczności serwisu na wybrane frazy kluczowe związane ze sprzedawanym asortymentem naszego Klienta – komentuje Marzena Kamińska, Managing Partner w Up&More.

Źródło: Agencja interaktywna Up&More

www.upmore.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Stratasys J8 – najbardziej zaawansowane technologicznie drukarki 3D na świecie
Technologia PolyJet jako jedyna metoda wytwarzania pozwala na wykonanie elementów z wielu materiałów i kolorów w jednym procesie. Drukarki 3D Stratasys J8 Series mogą drukować prototypy wyglądające dokładnie jak produkt końcowy. Dają niesamowite efekty wykończenia modelu, wyjątkową gładkość powierzchni i precyzję druku z warstwą o wysokości zaledwie 14...
Saloniki Kolportera są jednym z partnerów akcji „2 miliony Grześków do wygrania”. Klienci mogą korzystać z tej promocji aż do 30 kwietnia br.
Rusza nabór na 12. Bella Skyway Festival
To już pewne – 12. Bella Skyway Festival odbędzie się w dniach 18–23 sierpnia 2020 roku. Ponownie toruński zespół staromiejski rozbłyśnie magicznym blaskiem, a wszystko pod hasłem „Elementarne cząstki wolności”. Właśnie rozpoczyna się nabór, w ramach którego artyści mogą zgłaszać swoje pomysły na instalacje, projekcje i interaktywne świetlne działania. Warto się...
Odpowiedzialny Marketing – efekty samoregulacji w obszarze reklamy żywności skierowanej do dzieci
Rada Reklamy od wielu lat stoi na straży najwyższych standardów komunikacji marketingowej.  Pomaga chronić konsumentów przed nieetycznymi i nieuczciwymi przekazami reklamowymi poprzez upowszechnianie Kodeksu Etyki Reklamy oraz nadzór nad przestrzeganiem jego zapisów.
W lutym do grona klientów Sfery Group dołączył jeden z wiodących producentów mebli w Europie – firma Paged Meble. Działania komunikacyjne, prowadzone na rzecz firmy, obejmują dwa, strategicznie ważne obszary: rynek kontraktowy oraz rynek mieszkaniowy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764