logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Urządzenia Brother Inkbenefit Plus do samodzielnego napełniania tuszem

  PR 03.08.2015, przeczytano 11222 razy
ilustracjastrzałka

Brother Polska wprowadza trzy nowe wielofunkcyjne urządzenia atramentowe z serii InkBenefit Plus. Te kompaktowe i eleganckie modele są wyposażone we wbudowany system pojemników na tusze, które użytkownicy mogą samodzielnie napełniać w szybki i prosty sposób. Takie rozwiązanie pozwala drukować wydajnie i niskim kosztem.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/urzadzenia-brother-inkbenefit-plus-do-samodzielnego-napelniania-tuszem,25585,artykul.html

Nowa seria kolorowych wielofunkcyjnych urządzeń atramentowych InkBenefit Plus obejmuje trzy modele skierowane do środowisk domowych i małych biur: DCP-T300, DCP-T500W oraz flagowy DCP-T700W. Każde z urządzeń jest wyposażone w system wygodnych w użyciu pojemników do samodzielnego napełniania tuszem. Takie rozwiązanie umożliwia sprawne i ekonomiczne drukowanie dużej liczby dokumentów. Do napełniania pojemników służą oryginalne butelki z tuszem Brother, dostępne w atrakcyjnych cenach.

Użytkownicy domowi oraz  małe przedsiębiorstwa stają się coraz bardziej świadomi kosztów druku. Chcą drukować więcej za mniej i wymagają, aby proces codziennego tworzenia dokumentów był łatwy i przebiegał niezawodnie. Naprzeciw takim potrzebom wychodzi Brother, oferując nową serię InkBenefit Plus. Modele DCP-T300, DCP-T500W i DCP-T700W gwarantują niski koszt wydruku, wysoką jakość tworzonych dokumentów oraz komfort użytkowania.

Wbudowany w urządzenia system pojemników składa się z 4 zbiorników na tusz – czarny, cyan, magenta oraz żółty – umieszczonych z przodu urządzenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu modele nie zajmują dużo miejsca, a użytkownik ma łatwy dostęp do pojemników. W przypadku potrzeby napełnienia któregokolwiek z nich, wystarczy jedynie otworzyć jego klapę, usunąć zakrętkę, przechylić butelkę z tuszem pod kątem 45 stopni oraz nacisnąć lekko butelkę w celu przelania tuszu do pojemnika. Każdy z pojemników jest przezroczysty, co umożliwia łatwy podgląd poziomu tuszu. Po napełnieniu pojemnika, zakręceniu butelki oraz zamknięciu klapy urządzenie jest gotowe do pracy.

System umożliwia łatwe, szybkie i tanie uzupełnianie tuszu w drukarce wykorzystywanej w środowisku domowym lub w małym biurze oraz niweluje ryzyko rozlania tuszu. Nowe drukarki wykorzystują opatentowany przez firmę Brother system samoczyszczącej się głowicy, który chroni ją przed wysuszeniem. Zastosowanie takiego rozwiązania zwiększa niezawodność mechanizmu drukującego i wydajność urządzeń.

Modele wielofunkcyjne Brother DCP-T300, DCP-T500W i DCP-T700W oferują funkcje drukowania, kopiowania oraz skanowania. Charakteryzują się  wysoką prędkością druku, wynoszącą do 11 obrazów na minutę w trybie monochromatycznym oraz 6 obrazów na minutę w kolorze. Każde z urządzeń jest wyposażone w podajnik papieru o łącznej pojemności 100 arkuszy, jednowierszowy wyświetlacz LCD oraz łatwy w obsłudze panel kontrolny, który zapewnia bezproblemowy dostęp do potrzebnych funkcjonalności. We wszystkich modelach dostępny jest szybki interfejs USB 2.0. Nowe produkty wchodzące w skład serii InkBenefit Plus mają kompaktowe rozmiary, które ułatwiają ich ustawienie w niewielkich przestrzeniach biurowych. Wymiary urządzeń DCP-T300 oraz DCP-T500W to 435mm x 374mm x 161mm (odpowiednio: szerokość, głębokość, wysokość), a DCP-T700W: 435mm x 374mm x 180mm.

Modele DCP-T700W i DCP-T500W oferują łączność bezprzewodową. DCP-T700W jest ponadto wyposażony w automatyczny podajnik dokumentów mieszczący 20 arkuszy, który ułatwia i optymalizuje procesy skanowania i kopiowania wielostronicowych dokumentów. Oba urządzenia obsługują aplikację Brother iPrint&Scan, która umożliwia bezpośrednie skanowanie do i drukowanie z urządzeń, takich jak iPhone, iPad oraz tabletów i smartfonów korzystających z systemów Android czy Windows Phone.

Nowe modele są sprzedawane w komplecie z butelkami z tuszem. DCP-T300 – oferowany jest w zestawie zawierającym 4 butelki z tuszem – czarnym, żółtym, magentą, cyanem, natomiast DCP-T500W i DCP-T700W – z 5 butelkami: dwiema z tuszem czarnym i po jednej z żółtym, magentą i cyanem.

Urządzenia wielofunkcyjne Brother DCP-T300, DCP-T500W i DCP-T700W posiadają certyfikat ENERGY STAR i są objęte 3-letnią gwarancją. Sugerowane ceny detaliczne modeli to: DCP-T300 - 670 PLN, DCP-T500W - 750 PLN i DCP-T700W - 910 PLN.

Źródło: Brother Polska

www.brother.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja Węc PR nagrała swój Hot16challenge2
Akcja hot16challenge2 cieszy się dużą popularnością wśród polskich internautów.  W społeczną inicjatywę zaangażowali się celebryci i politycy, a nawet znane brandy. Nominacje dotarły również do branży kreatywnej. Specjaliści z agencji WĘC PR podjęli rękawicę i zarapowali, by wesprzeć medyków w walce z koronawirusem.
Kampania społeczna marki Ambition
Czas izolacji, ograniczenie kontaktów z bliskimi, niepewna przyszłość to nowa rzeczywistość, z którą w ostatnich miesiącach przyszło nam się zmierzyć. Wszechobecne zakazy bezpośrednio przemodelowały nasz dotychczasowy sposób życia, jednak to, co naprawdę ważne powinno pozostać niezmienne. Marka Ambition, w swojej nowej kampanii zachęca odbiorców do podtrzymania wiary w...
Nowe przenośne projektory LCD Panasonic
Firma Panasonic ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek dwóch ekonomicznych serii projektorów LCD, które wyróżniają się niewiarygodnie długim cyklem eksploatacji przy jej jednoczesnym niskim całkowitym koszcie. Główne zalety produktów to wysoka jakość i duży kontrast wyświetlanych obrazów. Nowe serie, które doskonale nadają się...
Aplikacje Photo Gallery i AiFoto debiutują w nowych wersjach. Producent gruntownie przemodelował interfejs i dodał szereg nowych funkcji. Mają one sprawić, że organizacja, przeglądanie i udostępnianie zdjęć będą prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.
Agencja marketingu zintegrowanego Communication Unlimited jest odpowiedzialna za stworzenie strategii komunikacji firmy, doradztwo komunikacyjne, zarządzanie relacjami z mediami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764