logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Urządzenia wielofunkcyjne Sharp po raz kolejny wyróżnione nagrodą BLI

  PR 07.02.2014, przeczytano 828 razy
ilustracjastrzałka

Buyers Laboratory LLC – niezależny instytut specjalizujący się w szczegółowych testach laboratoryjnych ponownie docenił produkt Sharp. Tym razem wyróżnienie „Pick” zdobyło biurowe urządzenie wielofunkcyjne MX-6240N.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/urzadzenia-wielofunkcyjne-sharp-po-raz-kolejny-wyroznione-nagroda-bli,20837,artykul.html

Nagroda została przyznana w kategorii zaawansowanych, kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych A3 drukujących do 70 stron na minutę. Sprzęt Sharp zdobył uznanie jury, dzięki swojej niezawodności i bardzo dobrej jakości wydruku.

Kolejną zaletą MX-6240N jest możliwość skanowania. Ponadto, dzięki możliwości stałego podglądu, można przeglądać, obracać, przenosić, powiększać oraz usuwać strony już w trakcie drukowania. Urządzenie Sharp nagrodzono także za prędkość drukowania w trybie obustronnym i możliwości dotykowej obsługi. Jury zwróciło uwagę również na oferowany przez urządzenie tryb usuwania koloru. Funkcja ta pozwala użytkownikom na zmianę tła, likwidację kolorowych elementów z formularzy lub innych dokumentów, co może być niezwykle przydatne podczas automatycznego przetwarzania dokumentów za pomocą technik OCR.

Sharp MX-6240N wypada lepiej niż konkurencja także pod względem najwyższej, maksymalnej pojemności papieru oraz najwyższej standardowej pamięci i pojemności dysków twardych. Najwyższą możliwą ocenę urządzenie otrzymało również za oferowaną jakość obrazów fotograficznych.

Jesteśmy zaszczyceni, że po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni przez BLI nagrodą „Pick", powiedział Pawel Lisowski, Product Manager Sharp Electronics Poland. "Uzyskanie nagrody BLI Pick Winter 2014 r. jest dowodem na to, jak wysoką jakość, niezawodność i wydajność zapewnia urządzenie wielofunkcyjne MX-6240N naszym klientom. To prestiżowe wyróżnienie potwierdza jednocześnie wysoką pozycję Sharp, jako czołowego producenta urządzeń biurowych".

Produkt Sharp znalazł uznanie w oczach jury także dzięki innym, interesującym udogodnieniom. MX-6240N pozwala na łączenie się z siecią oraz zapewnia ochronę przetwarzanych dokumentów. Jest to możliwe dzięki zainstalowaniu dużego, 10-calowego panelu dotykowego oraz zastosowaniu wiodących na rynku rozwiązań zabezpieczających dane. Urządzenie wyposażone zostało również w pośredni pojemnik toneru, który można wymieniać nawet w trakcie drukowania. Wszystkie te funkcje sprawiają, że MX-6240N jest urządzeniem, które poradzi sobie z nawet dużymi zadaniami biurowymi w sposób szybki i bezproblemowy.                  

Źródło: Sharp

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Ponad milion kolorów w palecie drukarek Xerox
Xerox zaprezentował pierwszy na rynku zestaw Adaptive CMYK+ Kit do druku, który dodaje siedem specjalnych kolorów i milion nowych odcieni do maszyn Xerox Versant. Dzięki tej nowości drukarnie mogą zwiększyć swój zysk nawet do 400%.
W dobie koronawirusa wzrosła produkcja opakowań dla przemysłu spożywczego i farmacji
Silny związek z branżą spożywczą, która nie ucierpiała w czasie pandemii, pozwolił firmom opakowaniowym przetrwać kryzys spowodowany koronawirusem bez większych strat.  – 65 proc. opakowań jest produkowanych do żywności i napojów. Przestoje odczuły głównie te firmy, które dostarczają do producentów mebli lub firm motoryzacyjnych...
Stora Enso i Stadion Olimpijski w Helsinkach: proekologiczne partnerstwo promujące gospodarkę o obiegu zamkniętym
Stora Enso podpisała ze Stadionem Olimpijskim w Helsinkach porozumienie o współpracy, którego celem jest wprowadzanie proekologicznych i obniżających tzw. ślad węglowy działań, realizowanych na tym obiekcie sportowym. W tym celu w możliwie największym stopniu, podczas organizowanych tu wydarzeń, wykorzystywane będą materiały odnawialne oraz rozwiązania...
Firma Koenig & Bauer Durst zapowiada beta testy na maszynie Varijet 106
Firma Koenig & Bauer Durst na początek przyszłego roku zapowiada wprowadzenie na rynek maszyny VariJET 106 poprzez przeprowadzenie jej pierwszej instalacji u klienta. Oficjalna prezentacja maszyny nastąpi podczas targów drupa w Düsseldorfie, które zostały przesunięte na 20. do 30. kwietnia 2021.
Rapida 106X – nowy standard wydajności w druku przemysłowym
Koenig & Bauer prezentuje nowy model High-End pracujący w zakresie średnich formatów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764