logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Urządzenia wielofunkcyjne Sharp po raz kolejny wyróżnione nagrodą BLI

  PR 07.02.2014, przeczytano 780 razy
ilustracjastrzałka

Buyers Laboratory LLC – niezależny instytut specjalizujący się w szczegółowych testach laboratoryjnych ponownie docenił produkt Sharp. Tym razem wyróżnienie „Pick” zdobyło biurowe urządzenie wielofunkcyjne MX-6240N.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/urzadzenia-wielofunkcyjne-sharp-po-raz-kolejny-wyroznione-nagroda-bli,20837,artykul.html

Nagroda została przyznana w kategorii zaawansowanych, kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych A3 drukujących do 70 stron na minutę. Sprzęt Sharp zdobył uznanie jury, dzięki swojej niezawodności i bardzo dobrej jakości wydruku.

Kolejną zaletą MX-6240N jest możliwość skanowania. Ponadto, dzięki możliwości stałego podglądu, można przeglądać, obracać, przenosić, powiększać oraz usuwać strony już w trakcie drukowania. Urządzenie Sharp nagrodzono także za prędkość drukowania w trybie obustronnym i możliwości dotykowej obsługi. Jury zwróciło uwagę również na oferowany przez urządzenie tryb usuwania koloru. Funkcja ta pozwala użytkownikom na zmianę tła, likwidację kolorowych elementów z formularzy lub innych dokumentów, co może być niezwykle przydatne podczas automatycznego przetwarzania dokumentów za pomocą technik OCR.

Sharp MX-6240N wypada lepiej niż konkurencja także pod względem najwyższej, maksymalnej pojemności papieru oraz najwyższej standardowej pamięci i pojemności dysków twardych. Najwyższą możliwą ocenę urządzenie otrzymało również za oferowaną jakość obrazów fotograficznych.

Jesteśmy zaszczyceni, że po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni przez BLI nagrodą „Pick", powiedział Pawel Lisowski, Product Manager Sharp Electronics Poland. "Uzyskanie nagrody BLI Pick Winter 2014 r. jest dowodem na to, jak wysoką jakość, niezawodność i wydajność zapewnia urządzenie wielofunkcyjne MX-6240N naszym klientom. To prestiżowe wyróżnienie potwierdza jednocześnie wysoką pozycję Sharp, jako czołowego producenta urządzeń biurowych".

Produkt Sharp znalazł uznanie w oczach jury także dzięki innym, interesującym udogodnieniom. MX-6240N pozwala na łączenie się z siecią oraz zapewnia ochronę przetwarzanych dokumentów. Jest to możliwe dzięki zainstalowaniu dużego, 10-calowego panelu dotykowego oraz zastosowaniu wiodących na rynku rozwiązań zabezpieczających dane. Urządzenie wyposażone zostało również w pośredni pojemnik toneru, który można wymieniać nawet w trakcie drukowania. Wszystkie te funkcje sprawiają, że MX-6240N jest urządzeniem, które poradzi sobie z nawet dużymi zadaniami biurowymi w sposób szybki i bezproblemowy.                  

Źródło: Sharp

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Heidelberg wprowadza pakiet działań zwiększających rentowność
Zarząd Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg) przyjął szeroko zakrojony pakiet działań w celu krótkoterminowej redukcji kosztów strukturalnych i długoterminowej poprawy rentowności Spółki. Koncentracja na zyskownej działalności podstawowej i systematyczna praca nad kosztami mają na celu poprawę EBITDA o 100 mln EUR, z wyłączeniem wyniku...
Innowacje w maszynach Speedmaster
Całkowicie przeprojektowana generacja Prinect Press Center z nowym systemem operacyjnym Speedmaster zapewnia funkcjonalność Push to Stop i połączenie z chmurą Prinect dla każdego Speedmastera.
Zakończenie procesu zmierzającego do stworzenia nowej struktury udziałowców Grupy Antalis poprzez zawarcie umowy z Kokusai Pulp and Paper na zakup wszystkich akcji będących w posiadaniu spółki Sequana, głównego akcjonariusza Antalis, jak również podpisanie umowy kupna wszystkich akcji będących w posiadaniu banku Bpifrance Participations, a także...
Czas przejść do drukowania z mniejszą ilością lub całkowicie bez IPA?
Szanowni Państwo, Wyjątkowa sytuacja międzynarodowa związana z pandemią koronawirusa doprowadziły do znacznych ograniczeń w dostawach oraz dużego wzrostu cen alkoholu izopropylowego (IPA).
Innowacyjny automat sztancujący w Janmar Centrum
Z końcem 2019 roku przedsiębiorstwo Janmar Centrum Sp. z o.o. sp. k. z Trzcinicy, będące producentem opakowań z tektury falistej, wzbogaciło swój park maszynowy o nowoczesny automat sztancujący Mastercut Power Register, szwajcarskiej firmy Bobst.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764