logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

USA: Cameron Advertising użytkownikiem plotera Agfa Jeti Tauro H3300 UHS

  PR 30.03.2021, przeczytano 573 razy
ilustracja

Cameron Advertising – północnoamerykańska drukarnia wielkoformatowa, specjalizująca się w produkcji cyfrowej i sitodrukowej z zakresu VisCom, stała się pierwszym użytkownikiem nowego plotera – Jeti Tauro H3300 UHS. Jego producent – firma Agfa – oficjalnie zaprezentował nowe rozwiązanie podczas niedawnego, marcowego webinarium, którego gościem specjalnym był Dan Deveau – właściciel i prezes Cameron Advertising. Jak podkreśla dostawca maszyny, Jeti Tauro H3300 UHS łączy w sobie wysoką jakość drukowania, wszechstronność, wydajność i automatyzację, a przy tym oferuje o 30% większą prędkość od wcześniejszych modeli z tej serii.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/usa%3A-cameron-advertising-uzytkownikiem-plotera-agfa-jeti-tauro-h3300-uhs,390836,artykul.html

- Poziom wydajności oferowany przez Jeti Tauro H3300 UHS z pewnością pomoże nam w dalszym rozwoju całego biznesu – mówi Dan Deveau. – Dzięki nowemu ploterowi staniemy się bardziej konkurencyjni w niezwykle wymagającym i konkurencyjnym otoczeniu biznesowym.

Cameron Advertising ma siedzibę w Toronto (Kanada), a wśród klientów drukarni, zamawiających tu wysokojakościowe prace w wielkim formacie, są przedsiębiorstwa reprezentujące różne branże: handlu detalicznego, ochrony zdrowia, sportową, motoryzacyjną, gastronomiczną, żywności i napojów, a także reklamy zewnętrznej. Jej misją jest oferowanie najwyższej jakości obsługi swoim klientom, dostarczanie im wysokiej jakości wydruków w konkurencyjnej cenie i na czas.

- Jeti Tauro H3300 UHS pozwoli nam wciąż wyróżniać się na tle innych dostawców usług poligraficznych – kontynuuje Dan Deveau. – Zbudowaliśmy solidną reputację naszej firmy, bazując na projektach przekraczających oczekiwania klientów i realizowanych w uzgodnionych terminach. Możliwości zapewniane przez nowo zakupioną maszynę zwiększą naszą innowacyjność i elastyczność, pozwalają bowiem na realizację jeszcze większej liczby prac niż dotychczas.

Jeti Tauro H3300 UHS (ultra high speed) to bazujący na technice UV LED ploter, obsługujący media o szerokości maksymalnej 3,3 m. Drukuje w czterech bądź sześciu kolorach z prędkością do 600 m2/h. Jak podkreśla Agfa, zbudowany i dostosowany został do produkcji całodobowej (w cyklu 24/7), z myślą o wysokonakładowych, wymagających zleceniach. Zdaniem producenta największymi zaletami urządzenia są m.in.: jego wszechstronność (Jeti Tauro H3300 UHS drukuje na mediach sztywnych i giętkich, przy czym te drugie aplikowane są z roli), wysoka jakość reprodukcji oraz niskie zużycie atramentu. Z myślą o firmach specjalizujących się w produkcji opakowań z tektury falistej oraz firmach z segmentu Sign & Dipsplay, chcących poszerzyć swoje portfolio, Agfa wprowadziła w nim m.in. rozbudowane strefy próżniowe czy systemy prowadzenia mediów.

W ploterze Jeti Tauro H3300 UHS znajdują zastosowanie, posiadające proekologiczny certyfikat GREENGUARD Gold, atramenty Anuvia UV LED. Jak podkreśla producent, charakteryzują się one szerokim gamutem kolorystycznym i wysoką żywotnością odwzorowywanych barw. Agfa dodaje, że jej nowy ploter oferuje najniższe na rynku zużycie atramentów, za którym stoi opatentowana przez firmę technologia „Thin Ink Layer” i zapewniana przez nią intensywność pigmentów. Urządzenie jest sterowane najnowszą wersją systemu produkcyjnego Asanti, które z jednej strony umożliwia nadzór realizowanej produkcji, z drugiej – odpowiada za zwiększoną automatyzację całego procesu.

Mówi Dan Deveau: - Na rynku nie ma zbyt wielu producentów oferujących najwyższej klasy systemy hybrydowe o wartości zbliżonej do Jeti Tauro H3300 UHS, zwłaszcza w odniesieniu do naszych potrzeb. Pod tym względem Agfa wręcz przekroczyła nasze oczekiwania, oferując nie tylko świetne rozwiązania z obszaru wielkoformatowego druku cyfrowego, ale też oddając do naszej dyspozycji zaangażowany zespół pomocnych pracowników.

Źródło: Agfa NV

www.agfa-polska.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Mark Andy organizuje kolejne branżowe webinaria dla studentów z całego świata
Tradycją stały się już organizowane przez Mark Andy spotkania dla studentów. W tym roku będą one miały charakter webinariów, kolejnych już organizowanych przez tę firmę. Skierowane są do studiujących z całego świata, kształcących się na kierunkach związanych z branżą poligraficzną i pokrewnymi. Odbędą się one w dwóch terminach. Z myślą o...
DrTusz.pl zachęca swoich klientów do włączenia się w akcję “Drzewo na zamówienie”. W dniach od 12 do 25 kwietnia 2021 r. każde zamówienie w sklepie DrTusz, to jedna sadzonka drzewa, które firma posadzi podczas finału w Nadleśnictwie Waliły - oficjalnego partnera wydarzenia.
Podczas internetowych targów virtual.drupa (odbywających się w dniach 20-23 kwietnia br.) Konica Minolta, we współpracy ze swoimi partnerami i klientami, zademonstruje szereg rozwiązań ze swojego bogatego portfolio. Obecność firmy na tym wirtualnym wydarzeniu, przebiegająca pod hasłem „Rethinking possibilites”, będzie uwzględniać takie obszary jej...
20 kwietnia: webinarium przybliżające rynek Web 2 Print
Będzie się ono skupiać na doświadczeniach dwóch wiodących europejskich firm poligraficznych w zakresie implementacji druku w technologii web-2-pack oraz w zakresie wdrażania do druku w technologii web-2-pack w ich działaniach produkcyjnych. Zaczynając od przygotowania do druku, a skończywszy na finishingu.
Api Folie Polska podsumowuje 1. kwartał 2021
Pierwsze trzy miesiące 2021 roku były dla firmy API Folie Polska przede wszystkim okresem wewnętrznej reorganizacji, mającej usprawnić codzienne działania. W strukturach przedsiębiorstwa powołane zostało nowe stanowisko – Customer Service Manager. W gestii piastującej je osoby znalazł się kompleksowy nadzór nad obsługą wszystkich klientów API Folie Polska,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764