logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Uvprinter.pl z premierą nowej drukarki UV na Promo Show

  PR 08.02.2024, przeczytano 361 razy
ilustracjastrzałka

Firma Uvprinter.pl zaprasza na stanowisko A5 w hali 3 podczas targów PROMO SHOW na prezentacje nowej drukarki UV drukującej naklejki na podkładowym papierze silikonowym wraz z złoceniem folią w jednym przebiegu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/uvprinter.pl-z-premiera-nowej-drukarki-uv-na-promo-show,403039,artykul.html

Unikalność rozwiązania polega na wyposażeniu drukarki rolowej o szer. 42cm  lub 60 cm. w dodatkową głowicę drukującą klejem UV. W przeciwieństwie do klasycznej wersji drukarki DTF UV, gdzie drukujemy po błonie klejowej, takie rozwiązanie jest ekonomiczne i ekologiczne (nie wyrzucamy odpadów kleju).

Drukowanie na papierze silikonowym odbywa się w następującej w kolejności:

  1. Klej
  2. Biały tusz
  3. Kolorowy tusz CMYK + LC+LM
  4. Lakier do nabłyszczeń, lakier do złocenia.

Gotowa naklejka (uzyskana tylko z kompilacji wyżej wymienionych farb i kleju) zostaje dodatkowo przepuszczona przez laminator i pozłocona cyfrowo. Finalny produkt jest wodoodporny i odporny na alkohol.

Całość procesu druku sterowana jest z programu zarządzającego drukiem, gdzie mamy wpływ na rozdzielczość, prędkość i odległość pomiędzy naklejkami.

Wszystko całkowicie cyfrowo, bez wykrojników i matryc do złocenia. Dodatkowe urządzenie w postaci plotera do ciecia, tworzy zestaw produkcyjny dla każdej drukarni lub agencji reklamowej.

Nie musimy ciąć po obrysie obiektu – naklejki- mamy już ją gotową po wydrukowania w najbardziej wyszukanych kształtach (zadruk klejem nadaje nawet bardzo skomplikowany kształt naklejce). Całość produkcji odbywa się na jednym urządzeniu drukująco-laminującym i ew dodatkowym ploterze rozcinającym naklejki na użytki. Prędkość druku do 10 mb o szerokości 42 cm na h.

Drukarka  spełni wymagania kolorystyczne i jakościowe nawet najwybredniejszych klientów.

Drukarkę Gold Edition 40R w wersji 42 cm szerokości druku będzie można zobaczyć na żywo na stoisku firmy UVprinter.pl w dniach 14-15.02.2024 r. w Warszawie, na targach PROMO SHOW.  Hala 3, stanowisko A5.

Źródło: UVprinter.pl

uvprinter.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Sylwia Kobus wzmacnia zespół Altavia Kamikaze + K2
Do agencji Altavia Kamikaze + K2 dołączyła Sylwia Kobus, obejmując stanowisko Account Director. Ma prawie 20 lat doświadczenia w branży agencyjnej, ostatnio pracowała w agencji Bluecloud Interactive, także jako Account Director.
Podsumowanie Promo Show 2024: Relacje budują biznes
Ponad 270 wystawców, 600 brandów i blisko 9000 zwiedzających oraz niemal 1900 reprezentantów z ponad 30 krajów. 3 hale, setki artykułów promocyjnych, nowości, warsztaty, pokazy mediów oraz maszyn, premiery produktów oraz urządzeń. Tak w dwóch zdaniach można podsumować Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku PROMO SHOW.
Agencja Luckyyou rozbudowuje Business Development
Agencja LUCKYYOU rozbudowuje dział Business Development: do zespołu dołącza Łukasz Kuchna, dotąd Growth Lead w Automation House, Tomasz Dolczewski awansuje na stanowisko Business Development Managera.
24/7Communication, jedna z największych agencji komunikacji strategicznej w Polsce, dołączyła do Crisis Communications Network Europe (CCNE). Jest to sieć niezależnych, europejskich agencji komunikacyjnych i consultingowych, świadczących najwyższej jakości usługi i doradztwo w zakresie komunikacji kryzysowej.
Maybelline New York w kampanii od MullenLowe Warsaw
„Kliknij po efekt rozświetlenia” pod takim hasłem prowadzona jest kampania launchująca nową bazę rozświetlającą 4w1 Instant Perfector Glow marki Maybelline New York (L’Oréal Polska). Za warstwę kreatywną odpowiada agencja MullenLowe Warsaw.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764