logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

UX Design od podstaw - szkoła biznesu Laba rusza z nowym kursem online

  PR 17.08.2022, przeczytano 390 razy
ilustracja

Kurs z zakresu projektowania UX poprowadzi Head of Design & Partner w Agencji konsultingowej Together – Bartosz Balewski. Studenci będą mogli uczyć się od doświadczonego specjalisty, współpracującego z Google i dowiedzą się jak stworzyć dobry projekt UX-owy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ux-design-od-podstaw---szkola-biznesu-laba-rusza-z-nowym-kursem-online,396922,artykul.html

– Zależy nam, żeby z naszych kursów studenci wynosili nie tylko wiedzę, ale również umiejętności praktyczne. Do współpracy zapraszamy doświadczonych specjalistów z branży, którzy przekazują profesjonalny know-how. Bartosz Balewski jest również rekruterem, więc będzie mógł pomóc uczestnikom w przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej i prezentacji projektów – mówi Country Manager Laby, Anna Piskorz.

IT jest jedną z najlepiej opłacanych branż. Nie trzeba jednak posiadać umiejętności programowania, żeby dostać pracę w IT. UX designer zajmuje się projektowaniem doświadczeń użytkowników produktów cyfrowych. Najważniejsze kompetencje, jakie powinien posiadać projektant UX to umiejętność analitycznego myślenia oraz empatyzowania i słuchania ludzi. 

Wykładowca ma ponad 13-letnie w polskich i międzynarodowych firmach jak Raiffeisen Bank, Orlen, Betsson Group czy Millennium Bank. Posiada certyfikat Google Design Sprint Mastera i działa jako mentor UX/UI w społeczności Google for Startup Accelerator. Bartosz Balewski jest również wykładowcą na Uniwersytecie SWPS oraz współpracuje z Inkubatorem Przedsiębiorczości Uniwersytetu Warszawskiego.

Podczas kursu Bartosz Balewski przeprowadzić uczestników przez wszystkie etapy procesu powstawania projektu UX, od briefingu z klientem po prezentacje. Poznają również narzędzia niezbędne do tworzenia prototypów, a później gotowych rozwiązań.

Edukacja zdalna jest idealnym rozwiązaniem w uczeniu dorosłych, którzy zwykle nie dużo wolnego czasu. Kursy Laby to zdalne, interaktywne webinary, uzupełnione przez praktyczne zadania domowe, które pozwalają ćwiczyć w praktyce nabyte umiejętności. 

Źródło: Laba

www.l-a-b-a.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Dentsu Polska i Fundacja Digital University pomagają zrozumieć świat
20 września dentsu Polska wraz z Fundacją Digital University ruszają z nowym projektem edukacyjno-społecznym skierowanym do uczniów w wieku od 10 do 15 lat, nauczycieli oraz rodziców. Na kanale YouTube ukaże się seria filmów poruszających istotne i aktualne tematy ze świata digitalu. Celem przedsięwzięcia jest pomoc młodym ludziom w zrozumieniu tego, co dzieje się wokół...
11. edycja Dotykam=Wygrywam oficjalnie rozpoczęta
Kampania Dotykam=Wygrywam, promująca profilaktykę raka piersi i noszenie odpowiednio dopasowanego biustonosza, została zainaugurowana we wtorek 20 września w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie.
Nowe możliwości w pracy i po robocie - kampania Pracuj.pl
Od 19 września kandydaci i pracodawcy z całej Polski mogą śledzić najnowszą odsłonę kampanii „W środowisku Pracuj.pl”. Zwierzęcy bohaterowie, symbolizujący zawody i wyzwania spotykane na ścieżce kariery, powracają w animowanych spotach i w formie internetowych avatarów. Nowością towarzyszącą jesiennej kampanii jest inicjatywa „Po Robocie”, w...
W telewizji pojawił się drugi spot w ramach nowej kampanii Credit Agricole. Tym razem u boku Dawida Podsiadło występuje Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski. Bank w spocie zachęca do wspólnej walki z nadmiarem jednorazowego plastiku. Promuje swoją kartę z ekotworzywa i premię 555 zł za otwarcie Konta dla Ciebie.
Bank Millennium zachęca do oszczędzania energii i wyłącza swoje szyldy
Bank Millennium w okresie jesienno-zimowym po godzinach pracy wyłączy tablice świetlne w swoich oddziałach oraz biurach w Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku. Tym samym zachęca do oszczędzania i ograniczania zużycia energii elektrycznej w obliczu potencjalnych trudności na rynku energii. Działanie jest też wyrazem niezmiennej troski o środowisko naturalne i wynika z potrzeby...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764