logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Używane drukarki HP Latex z programu SELECT

  S 05.12.2023, przeczytano 826 razy
ilustracja

Co roku w programie Select firma Integart prezentuje atrakcyjną ofertę na sprawne, używane drukarki HP Latex z zestawem materiałów eksploatacyjnych i kontraktem serwisowym w cenie. Zakup takich drukarek to korzystna opcja dla firm, przedsiębiorców z ograniczonym budżetem, pozwalająca na dostęp do wysokiej jakości technologii druku bez wysokich nakładów finansowych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/uzywane-drukarki-hp-latex-z-programu-select,402335,artykul.html

Z myślą o przedsiębiorcach szukających gorących okazji, oferowane są używane drukarki HP Latex serii 115, 300 i 500 dostępne od ręki. Dzięki temu, firmy mogą korzystać z zaawansowanej technologii bez znacznych wydatków. W ramach programu Select udostępniane jest również doradztwo przy wyborze sprzętu.

Każda używana drukarka HP Latex (więcej o urządzeniach tutaj) z programu HP Select jest dokładnie sprawdzana przez zespół serwisowy, testowana w Demo Lab, a w przypadku potrzeby, naprawiana. Do zakupionej drukarki dodajemy oprogramowanie RIP SAI (Basic lub Premium), nowe tusze i komponenty, roczny kontrakt serwisowy, transport, oraz instalację, a także szkolenie z obsługi urządzenia. Oferty prezentowane są na Allegro.

Kupno używanych drukarek HP Latex jest korzystne z wielu powodów. Oto kilka kluczowych argumentów, które warto rozważyć:

 • Używane drukarki HP Latex są doskonałą opcją dla klientów z ograniczonym budżetem, pozwalającym im na dostęp do wysokiej jakości technologii druku bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów.

 • Zakup używanych drukarek HP Latex oferuje zarówno korzyści finansowe, jak i strategiczne, ukierunkowane na rozwój firmy.

 • Posiadanie używanej drukarki HP Latex otwiera możliwości na przyszłe transakcje odkupu, co może być atrakcyjne dla planujących kolejne długoterminowe inwestycje w sprzęt drukarski.

 • Eko-Wybór: wybierając używane, przyczyniasz się do zrównoważonego rozwoju.

Co warto wiedzieć o używanych drukarkach HP Latex z programu HP Select?

 • Urządzenie jest po pełnym serwisie, dokładnie sprawdzone przez zespół serwisowy Integart.

 • Urządzenie prezentowane jest w działaniu na pokazie w Demo Lab, aby zapewnić jego pełną funkcjonalność.

 • Jest dokładnie testowane w warunkach demonstracyjnych, aby zagwarantować jego wysoką jakość wydruków.

 • W przypadku braków lub potrzeby napraw, podejmowane są odpowiednie kroki.

 • Niezbędne formalności załatwiane są w łatwy i szybki sposób.

Wartość dodana - w cenie używanych drukarek HP Latex:

 • w pełni funkcjonalne i gotowe do pracy urządzenie,

 • oprogramowanie RIP SAI: Basic lub Premium z możliwością zamiany na Calderę za dodatkową opłatą,

 • wymiana wszystkich materiałów eksploatacyjnych: nowe tusze, w zestawie nowe głowice i zestaw czyszczący,

 • 12 miesięczny kontrakt serwisowy z roczną ochroną, która obejmuje części, dojazd i pracę serwisu,

 • transport i instalacja - bezpieczne dostarczenie i profesjonalną instalację urządzenia,

 • szkolenie: Klient wprowadzany jest w praktyczną obsługę i pełne wykorzystanie możliwości urządzenia.

Zaufaj programowi SELECT a nigdy nie będziesz patrzeć wstecz. Integart zaprasza na prezentację wybranych modeli urządzeń używanych.

Jesteś zainteresowany? KLIKNIJ TUTAJ.

Skontaktuj się z Integart, aby uzyskać więcej informacji. Magdalena Frydrych Tel: +48 885 662 199, magdalena.frydrych@integart.com.pl

Źródło: Integart

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Fielmann z nową odsłoną kampanii „Widzimy Twoje potrzeby”
Poznańska agencja strategiczno-kreatywna Chapter1 przygotowała dla marki Fielmann nową odsłonę kampanii wizerunkowej „Widzimy Twoje potrzeby“. W jej ramach zobaczymy nową komunikację w kanałach digital, w tym kontynuację serii reklam pod hasłem „Za okularami“ oraz działania promocyjne. Kampania potrwa do końca marca. Za mediaplan kampanii odpowiada Zenith...
Boris Manev dyrektorem ds. zrównoważonego rozwoju w Epson Europe
Nominat zamierza przyspieszyć ewolucję marki Epson w stronę zrównoważonego rozwoju i zwiększać wartość oferowanych przez nią w tym zakresie technologii.
Agencja Cut The Mustard wygrała przetarg i podpisała umowę z Frito Lay Poland, spółką należącą do PepsiCo - jednego z największych na świecie producentów napojów i słonych przekąsek. Agencja przygotuje działania kampanijne dla marek Lay’s Max i Doritos.
Fritz-kola doskonali wizerunek
fritz-kola, pionier na niezależnej scenie napojów typu kola, od 1 kwietnia 2024 r. będzie przyciągać konsumentów w Polsce i za granicą świeżym, nowoczesnym wyglądem. We współpracy z brytyjską agencją projektową Robot Food i ilustratorem Chrisem Mitchellem, marka wprowadza nowe, wyraziste logo. Unowocześnia także wygląd lemoniad fritz-limo oraz uzupełnia...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764