logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

V jubileuszowa Gala Effie już w poniedziałek

  PR 04.10.2014, przeczytano 1006 razy

Już w najbliższy poniedziałek, 06 października odbędzie się Gala rozdania nagród Effie Awards. Wydarzenie, będące uwieńczeniem najważniejszego konkursu oceniającego efektywność kampanii komunikacji marketingowej, rozpocznie się o godzinie 19:30 w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie. 


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/v-jubileuszowa-gala-effie-juz-w-poniedzialek,22809,artykul.html

Do tegorocznej edycji konkursu Effie zostało zgłoszonych 170 kampanii w 20 kategoriach. Prace były oceniane przez 75-osobowe jury, które ostatecznie zdecydowało się nominować do nagród Effie 77 kampanii. Z dokładnym wykazem nominacji można zapoznać się pod następującym linkiem:

 

http://www.effie.pl/nominowani/

Na tegorocznej, XV już gali Effie oprócz przedstawicieli największych i najważniejszych firm z branży komunikacji marketingowej oraz reklamodawców, wydarzenie swoją obecnością uświetni Wiceprezes Rady Ministrów i Minister Gospodarki, Janusz Piechociński. 

Wejście na galę tylko z zaproszeniem. Zamówienia można dokonać przez poniższą stronę:

http://www.effie.pl/gala/

Konkurs Effie wspierają media i partnerzy biznesowi: 

Sponsorzy Strategiczni: Radio ZET, TVN, Onet; 

Sponsorzy Wspierający: AMS, Multikino Media, Facebook; 

Partnerzy Merytoryczni: Premium TV, Media Impact Polska; 

Sponsorzy Gali: Nespresso, Hennessy; 

Partner Technologiczny: Nextway;

Patroni Medialni: ThinkThank, Radio ZET Chilli, NowyMarketing.pl., Biznes.pl, TVN24 Biznes i Świat

Honorowy Patronat nad konkursem objął Minister Gospodarki. Audytorem konkursu jest Firma Prawnicza LSW, a Patronem Głównym PKPP Lewiatan.

Źródło: Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Panasonic: aktualizacja oprogramowania aparatu Lumix S5II i S5IIX
Panasonic wprowadza istotną aktualizację oprogramowania sprzętowego dla LUMIX S5II oraz S5IIX, swoich pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych. Nie tylko usprawnia ona fotografowanie, ale również zwiększa możliwości udostępniania zdjęć i filmów.
Płyty Swedboard w ofercie Sico Print Solutions
SICO Print Solutions, dostawca rozwiązań do druku cyfrowego, z przyjemnością ogłasza nawiązanie współpracy z firmą SWEDBOARD, producentem ekologicznych płyt kartonowych z rdzeniem przypominającym strukturę zagęszczonego plastra miodu. Ta współpraca pozwoli SICO Print Solutions oferować swoim klientom nowe, zrównoważone rozwiązania, które...
Firma Lavazza bezprzetargowo przedłużyła umowę ramową z NAV agency.
Allegro z międzynarodową platformą komunikacji
Allegro ogłasza ewolucję komunikacyjną marki. Idea kreatywna i hasło „Jak tak, to Allegro” skupiają się na różnorodności kategorii i szerokim wyborze produktów na platformie, które odzwierciedlają codzienne potrzeby, wyzwania i plany  współczesnych konsumentów.
Cofające się streamy w promocji filmu Omen
W ramach promocji filmu “Omen: Początek” studia 20th Century widzowie Twitcha mogli oglądać wyjątkowe transmisje. Podczas ich trwania zaaranżowane zostały problemy techniczne powodujące cofanie się całego materiału. W kampanii wzięli udział popularni twórcy gamingowi: Seto, Kamyk oraz Pago. 
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764