logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Valkea obsługuje markę Mary Kay Polska

  PR 25.03.2019, przeczytano 110 razy

Nowym klientem agencji marketingowej Valkea została firma kosmetyczna Mary Kay. Agencja jest odpowiedzialna za kompleksową obsługę marki w mediach społecznościowych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/valkea-obsluguje-marke-mary-kay-polska,381785,artykul.html

Współpraca rozpoczęła się w lutym 2019 r. Do zadań agencji należy prowadzenie profili na Facebooku, Instagramie, produkcja sesji zdjęciowych, tworzenie contentu i grafik oraz moderacja i analityka. Valkea odpowiada również za inne, dodatkowe działania z zakresu marketingu internetowego.

Mary Kay to znana na całym świecie firma sprzedaży bezpośredniej z branży kosmetycznej, założona ponad 55 lat temu przez wyjątkową kobietę,  Mary Kay Ash. Produkty tej marki oferowane są przez miliony Niezależnych Konsultantek Kosmetycznych na blisko 40 rynkach na całym świecie. Firma jest obecna na polskim rynku od ponad 15 lat.

Źródło: Valkea

www.valkea.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Traffic Design: Redesign orłowskiego targowiska
Szyldy i zewnętrzna identyfikacja wizualna to nie tylko bolączka głównych miejskich ulic. Tym razem Stowarzyszenie Traffic Design na warsztat weźmie popularne wśród gdynian targowisko na placu Górnośląskim.
Agencja reklamowa Hand Made wygrała przetarg na launch nowych produktów marki Amway.
Serviceplan Health, międzynarodowa grupa specjalizująca się w komunikacji marketingowej produktów i usług w kategorii zdrowia i zdrowego stylu życia, wchodzi na rynek polski. Biuro w Warszawie będzie odpowiedzialne nie tylko za rozwój kompetencji grupy na lokalnym rynku, ale będzie także odgrywać rolę regionalnego hubu SP Health.
„Łazienki polecane przez życie” – wiosenna odsłona kampanii marki Cersanit
Ruszyła kolejna odsłona kampanii wizerunkowej Cersanit pod hasłem „Łazienki polecane przez życie”. W ramach kampanii marka wykorzystując wieloletnie doświadczenie, a także specjalistyczną wiedzę –chce budować świadomość i inspirować Polaków do działania i tworzenia indywidualnej łazienkowej przestrzeni, z wykorzystaniem najwyższej jakości...
Mimaki na targach Fespa 2019
Firma Mimaki Europe, producent drukarek atramentowych i systemów tnących, poinformowała dziś, że zamierza zainspirować klientów do odkrywania twórczych, innowacyjnych, dochodowych możliwości w futurystycznej atmosferze na targach FESPA Global Print Expo 2019 (Monachium, Niemcy – 14-17 maja 2019 roku). Pod hasłem „Wyobraź sobie przyszłość...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764