logo
WIADOMOŚCI

Valkea wygrała przetarg na opracowanie magazynów dla Galerii Mokotów i Arkadii

  PR 11.10.2018, przeczytano 160 razy
ilustracjastrzałka

Valkea, agencja specjalizująca się w realizacji działań marketingu zintegrowanego oraz custom publishing, wygrała przetarg na kompleksowe opracowanie i wydanie magazynów dla Galerii Mokotów oraz Arkadii. W tym roku agencja realizuje też cykl wydarzeń wspierających Program Lojalnościowy Galerii Mokotów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/valkea-wygrala-przetarg-na-opracowanie-magazynow-dla-galerii-mokotow-i-arkadii,379696,artykul.html

Do zadań agencji Valkea należy opracowanie odświeżonej koncepcji i doskonałej jakości contentu, a także stworzenie layoutów, skład, druk oraz dystrybucja magazynów custom publishing dla Galerii Mokotów oraz Arkadii.

The Look” to przewodnik po aktualnych trendach sezonu: kolorach, wzorach, fasonach, akcesoriach, wnętrzarskim designie i beauty. Magazyn informuje również o aktualnościach odbywających się w strefie The Designer Gallery w Galerii Mokotów. Nowoczesny projekt graficzny i różnorodna typografia dodają magazynowi optycznej dynamiki. Wszystko to sprawia, że treści shoppingowe, wpisane w albumową elegancję publikacji, zachęcają do zakupów.

Natomiast jesienne wydanie „Arkadii”, zbiegające się z 14-tymi urodzinami centrum handlowego, to przede wszystkim kreatywna kompozycja graficzna na okładce oraz wnętrze pełne nieszablonowych treści. Siłą nowego projektu jest nowatorska, dedykowana magazynowi „Arkadia” makieta. Graficzne podziały – inspirowane formą litery A – wykorzystane w projekcie, kreują estetyczną spójność całości. Treści shoppingowe przeplatają się z lifestalowymi – nowościami kulturalnymi, modną ekologią, psychologicznymi poradami i fascynującymi kulinariami.

ilustracjastrzałka

Źródło: Valkea

www.valkea.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Mutoh Valuejet 426 UF w poznańskim ZOO
Już kilkadziesiąt egzemplarzy bestsellerowej drukarki LED-UV Mutoh ValueJet 426 UF drukuje w całej Polsce, w różnych branżach. Jedna z ostatnich instalacji miała miejsce w… poznańskim ZOO.
Badanie: Co Millenialsi myślą o świętach i jak je spędzają? [INFOGRAFIKA]
Święta spędzają głównie w domu rodzinnym i pomimo dobrych chęci to niestety mama ma na głowie ich przygotowanie. Tak dobrze znają swoich bliskich, że pomysły na prezenty czerpią z głowy, sami jednak wolą robić listę co chcieliby otrzymać, bo rzadko kto trafia w ich gusta. Zdecydowanie bardziej wolą prezenty w formie emocji niż te materialne. A podczas świąt wszystko...
Świąteczna metamorfoza Media Expert
Sieć Media Expert zmienia nazwę na Prezenty Expert. To efekt świątecznej metamorfozy, o której plotki w mediach pojawiły się kilka dni temu.
Grzegorz Cygal nowym strategiem w 1000ideas
Do zespołu 1000ideas dołączył Grzegorz Cygal obejmując stanowisko stratega. Dotychczas związany był z agencjami Insiginia i VML Poland oraz marką Royal Canin.
Publicis Groupe powołała Regionalnego Dyrektora Operacyjnego ds. Europy Północnej i Środkowej
Od 2 stycznia 2019 r. stanowisko Regionalnego Dyrektora Operacyjnego ds. Europy Północnej i Środkowej obejmie Tomas Lauko, ogłosiła dziś w Paryżu Publicis Groupe. Nowy COO będzie raportował bezpośrednio do Jarka Ziębińskiego, CEO firmy na region Europy Północnej i Środkowej.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej
© 1997-2018 ICOS
Wszystkie prawa zastrzeżone