logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Value Media wygrywa przetarg na obsługę digitalową marki Hebe

  PR 09.11.2022, przeczytano 293 razy

Agencja Value Media (Group One) rozpoczęła współpracę z marką Hebe. Spółka będzie odpowiedzialna za całościowe wsparcie klienta w ramach działań digital oraz strategię, planowanie i zakup mediów online. Przy projekcie Value Media pracuje w modelu House of Communication z dwoma innymi spółkami Group One: wsparcie w zakresie analityki danych, e-commerce oraz MarTech zapewnia SalesTube, a agencja kreatywna Labcon odpowiada za komunikację w social mediach (Facebook i Instagram).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/value-media-wygrywa-przetarg-na-obsluge-digitalowa-marki-hebe,397910,artykul.html

Historia Hebe zaczęła się w 2011 roku przy Al. Jerozolimskich w Warszawie, gdzie otworzono pierwszy sklep marki. Hebe dzięki bogatej ofercie szybko zdobyło serca Polek i Polaków. Obecnie sklepy stacjonarne marki funkcjonują w ponad 300 lokalizacjach, zarówno w dużych miastach, jak i w mniejszych miejscowościach. Produkty sprzedawane przez Hebe można nabyć również za pomocą strony hebe.pl. Dodatkowo, dzięki uruchomieniu domeny hebe.com od 2021 roku klienci z całej Europy mają dostęp do kosmetycznego świata Hebe.

- Do współpracy z Value Media przekonało nas najlepsze zrozumienie naszych potrzeb biznesowych oraz strategiczne spojrzenie na rolę digitalu, technologii i badań w złożonym ekosystemie sklepu, w którym prowadzimy sprzedaż zróżnicowanego asortymentu w wielu kanałach dystrybucji. Agencja zaproponowała nam strategię dopasowaną do naszych wyzwań oraz pokazała świeże spojrzenie na nasze dotychczasowe aktywności - komentuje Magdalena Mularuk, Dyrektor Marketingu Hebe.

Współpraca jest wynikiem wygranej w przetargu i rozpoczęła się w październiku 2022 roku.

- Hebe to marka o jasnej wizji biznesowej, dysponująca ogromną liczbą danych umożliwiających wnioskowanie i optymalizację działań z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych. Marzenie każdej agencji chcącej rozwijać swoje kompetencje cyfrowe. Dlatego ogromnie się cieszę, że zaufało właśnie nam - komentuje Rafał Wachnik, Managing Director Value Media.

Zakres pracy Value Media obejmuje strategię, planowanie i zakup mediów online oraz wsparcie klienta w ramach działań digital.

Źródło: Group One S.A.

www.groupone.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Monitor graficzny Eizo Coloredge CS2400S
EIZO wprowadza do sprzedaży 24.1” monitor graficzny nowej generacji ze złączem USB-C
Doubleverify likwiduje pierwszy wielkoskalowy schemat oszustw dotyczących emitowania reklam na platformach audio
DoubleVerify, wiodąca platforma oprogramowania do pomiaru, danych i analiz mediów cyfrowych, ogłosiła właśnie odkrycie „BeatSting”, pierwszego wielkoskalowego schematu oszustw związanego z emisją reklam w zasobach reklamowych audio. Od czasu, gdy laboratorium DV Fraud Lab po raz pierwszy zidentyfikowało tę rodzinę oszustw w 2019 roku, szacuje się, że reklamodawcom ukradziono w...
Agencja Red8 wybrana przez firmę Velvet CARE do opracowania nowej platformy komunikacji dla swojej marki Velvet - lidera w kategorii markowych produktów higieny papierowej na polskim rynku.
Durex wchodzi w świat gamingu i oferuje sekspozytywne poradnictwo na Discordzie
Marka poszerza swoje działania edukacyjne związane z promowaniem bezpieczniejszego i bardziej odpowiedzialnego seksu, sięgając po kolejne kanały komunikacji z młodymi odbiorcami. Tym razem chce dotrzeć do społeczności gamingowej, która jest obecna na cieszącej się rosnącą popularnością platformie Discord.
Oreo prezentuje limitowaną edycję ciastek przygotowaną we współpracy z Xboxem
Oreo i Xbox przedstawiają limitowaną wersję ciastek z emblematami tego giganta branży gamingowej i zapraszają do ogólnopolskiej loterii konsumenckiej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764