logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Tokio 2020: Vectra wzbogaca ofertę o Eurosport

  PR 23.07.2021, przeczytano 299 razy

Z okazji rozpoczynających się dzisiaj Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020, Vectra udostępnia swoim abonentom dodatkowe kanały Eurosport, gdzie na żywo transmitowana będzie jedna z najważniejszych imprez sportowych na świecie. Do oferty operatora już dołączyło, od 23 lipca do 8 sierpnia br., w sumie aż 7 kanałów HD oraz 1 kanał w jakości 4K.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/tokio-2020%3A-vectra-wzbogaca-oferte-o-eurosport,392399,artykul.html

Już od dzisiaj kanały Eurosport 3, Eurosport 4, Eurosport 5, Eurosport 6, Eurosport 7, Eurosport 8 i Eurosport 9 oraz Eurosport 4K będą dostępne dla wszystkich klientów Vectry posiadających dowolny pakiet telewizyjny. Transmitowane na nich programy będą dostępne z polskim komentarzem dla wszystkich abonentów korzystających z oferty cyfrowej operatora. Co więcej, wszystkie kanały będzie można odbierać również w ramach usługi TV Smart oraz TV Online. Oznacza to, że sportowymi emocjami klienci Grupy Vectra mogą cieszyć się gdziekolwiek są – na terenie Polski i Unii Europejskiej, wszędzie tam, gdzie jest internet. Dodatkowo, osoby posiadające jeden z dwóch dekoderów w ofercie operatora, które obsługują wysoki standard nadawania 4K – TV Smart 4K Box z Android TV lub 4K PVR 3770CFX, będą mogły oglądać treści również w tej wysokiej jakości.

- W Vectra codziennie pracujemy nad dostarczaniem rozrywki skrojonej na miarę oczekiwań naszych klientów. Dlatego umożliwiamy wszystkim fanom sportu korzystającym z naszych usług śledzenie olimpijskich zmagań w ramach posiadanych przez nich pakietów. Troszcząc się o możliwie najszerszą ofertę pamiętamy o udostępnieniu jej w jak najlepszej jakości - kanał Eurosport 4K to kolejna stacja wzbogacająca naszą ofertę programów w tej wysokiej rozdzielczości – tłumaczy Tomasz Żurański, Prezes Zarządu Vectra S.A. – Pamiętając o tym, że wakacje to czas podróży i wyjazdów, oferujemy naszym klientom dostęp do kanałów Eurosport również poprzez platformę TV Smart oraz TV Online. Dzięki temu, przeżywanie sportowych emocji staje się możliwe także poza domem i poza siecią Vectry – wszędzie tam, gdzie jest dostęp do Internetu zarówno w kraju, jak też na terenie EU – dodaje.

W ramach nadawanych przez Grupę Discovery programów, widzowie będą mogli obejrzeć m.in. transmisję z Ceremonii Otwarcia i Zamknięcia oraz śledzić dyscypliny, takie jak: tenis, kolarstwo, gimnastyka, skoki do wody, piłka nożna, hokej, baseball, koszykówka, judo, wrestling, boks, karate, piłka ręczna czy siatkówka.

Źródło: Vectra

www.vectra.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Mariusz Puzynowicz dyrektorem sprzedaży w Grupie Hrlink
We wrześniu 2021 r. Mariusz Puzynowicz objął stanowisko dyrektora sprzedaży Grupy HRlink. W ramach swoich obowiązków nadzoruje działania sprzedażowe i marketingowe marek HRlink i Goldenline.
Już w najbliższy piątek, 24 września br. na łamach warszawskiego wydania „Gazety Wyborczej” rozpocznie się nowy cykl redakcyjny pt. „Jak mieszkasz, Warszawo”. Artykuły poświęcone tematyce mieszkaniowej, nowym zjawiskom oraz trendom specyficznym dla stolicy publikowane będą w każdy piątek oraz poniedziałek w „Gazecie Stołecznej” oraz w serwisie...
Od pół roku reżim Aleksandra Łukaszenki więzi Andrzeja Poczobuta, dziennikarza „Gazety Wyborczej" i działacza Związku Polaków na Białorusi. By oddać mu hołd, w sobotę, 25 września 2021 r. o 20:30 jego wizerunek zostanie wyświetlony na warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Redakcja „Wyborczej" zaprasza wszystkich do przyjścia do centrum stolicy i...
Portal WP najbardziej opiniotwórczym medium sierpnia 2021
Jak wynika z raportu „Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce” Instytutu Monitorowania Mediów (IMM) ranking główny najczęściej cytowanych mediów w kraju otwiera portal WP z wynikiem 4,7 tys. powołań. Miejsce drugie zajął Onet, na który inni dziennikarze powoływali się ponad 4,2 tys. razy. Podium zestawienia zamyka dziennik Rzeczpospolita...
P4 Sp. z o.o. („P4”), będąca częścią Grupy iliad („iliad”), podpisała 22 września Umowę Sprzedaży i Nabycia dotyczącą 100% udziałów w UPC Polska Sp. z o.o. („UPC”) z UPC Poland Holding B.V., będącą częścią Liberty Global plc, za kwotę 7 mld zł. Transakcja podlega teraz zgodzie regulacyjnej Komisji Europejskiej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764