logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Vectra z odświeżonym brandingiem

  PR 05.10.2020, przeczytano 1443 razy
ilustracja

Grupa Vectra, największy operator telewizji kablowej, dokonała rebrandingu marki. Za nową, odświeżoną identyfikację wizualną oraz przygotowanie logotypu marki odpowiada Isobar Polska (Dentsu Aegis Network).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/vectra-z-odswiezonym-brandingiem,388639,artykul.html

Rok 2020 to szczególny czas dla Grupy Vectry – w wyniku dołączenia Multimedia Polska do Grupy Vectra, firma stała się największym operatorem telewizji kablowej w Polsce. Zmiana pozycji na rynku telekomunikacyjnym spowodowała konieczność rebrandingu marki.

Nowy logotyp jest nowoczesny, optymistyczny, pełen energii. Taka jest właśnie nowa Grupa Vectra. Za wprowadzenie nowego pozycjonowania po stronie klienta odpowiadała Iwona Kospał Pawłowska, Kierownik Zintegrowanej Komunikacji Marketingowej w Grupie Vectra.

Agencja Isobar Polska, należąca do grupy Dentsu Aegis Network, przygotowała nowy logotyp Vectry oraz cały system identyfikacji wizualnej marki. Zespół Isobar odpowiada także za opracowanie projektu  pozycjonowania dla klienta. Agencja współpracuje z Vectrą od 2016 roku. Komunikację nowego brandingu wspiera dedykowany landing page www.vectra.pl/nowavectra.

Źródło: Dentsu Aegis Network Polska

www.dentsuaegisnetwork.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Obiektyw Voigtlander APO Lanthar I 50 mm f/3,5 do Leica M
Niezmiernie miło jest nam poinformować o kolejnym obiektywie marki Voigtlander przeznaczonym do aparatów dalmierzowych Leica M.
Heytex Ecotex Frontlit w ofercie Antalis
Baner, który nie zawiera PVC? Materiał, który jest ultralekki, ale superwytrzymały? Wakacje już się zaczęły, ale nasi Zieloni Bohaterowie nie zwalniają tempa. Powitajcie jedną z naszych nowości – Heytex Ecotex Frontlit.
Pils odświeża identyfikację i komunikację
„Nasz PrzePils na piwo” to hasło kampanii reklamowej Lecha Pils promującej nowe opakowania piwa, prosto z Wielkopolski. Marka wprowadza na rynek butelki i puszki w nowej szacie graficznej, podkreślając lokalność Pilsa.
Sony ZV-E10 II i obiektyw E PZ 16–50 mm F3.5–5.6 OSS II
Sony wprowadza na rynek aparat ZV-E10 II, będący drugą generacją bestsellerowego modelu ZV-E10i. Korpus ZV-E10 jest obecnie podstawowym aparatem w przeznaczonej dla twórców treści serii Sony ZV. Stanowi wszechstronne, nieduże i łatwe w użyciu narzędzie dla początkujących i zaawansowanych twórców. Nowy ZV-E10 II będzie miał...
PLL LOT szuka strategicznej agencji reklamowej
Polska Grupa Lotnicza S.A., w imieniu Polskich Linii Lotniczych LOT S.A., ogłasza przetarg na wybór strategicznej agencji reklamowej do współpracy przy opracowaniu i realizacji kampanii wizerunkowej oraz bieżącej obsługi działań komunikacyjnych marki dla PLL LOT S.A.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764