logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Vectra z odświeżonym brandingiem

  PR 05.10.2020, przeczytano 335 razy
ilustracja

Grupa Vectra, największy operator telewizji kablowej, dokonała rebrandingu marki. Za nową, odświeżoną identyfikację wizualną oraz przygotowanie logotypu marki odpowiada Isobar Polska (Dentsu Aegis Network).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/vectra-z-odswiezonym-brandingiem,388639,artykul.html

Rok 2020 to szczególny czas dla Grupy Vectry – w wyniku dołączenia Multimedia Polska do Grupy Vectra, firma stała się największym operatorem telewizji kablowej w Polsce. Zmiana pozycji na rynku telekomunikacyjnym spowodowała konieczność rebrandingu marki.

Nowy logotyp jest nowoczesny, optymistyczny, pełen energii. Taka jest właśnie nowa Grupa Vectra. Za wprowadzenie nowego pozycjonowania po stronie klienta odpowiadała Iwona Kospał Pawłowska, Kierownik Zintegrowanej Komunikacji Marketingowej w Grupie Vectra.

Agencja Isobar Polska, należąca do grupy Dentsu Aegis Network, przygotowała nowy logotyp Vectry oraz cały system identyfikacji wizualnej marki. Zespół Isobar odpowiada także za opracowanie projektu  pozycjonowania dla klienta. Agencja współpracuje z Vectrą od 2016 roku. Komunikację nowego brandingu wspiera dedykowany landing page www.vectra.pl/nowavectra.

Źródło: Dentsu Aegis Network Polska

www.dentsuaegisnetwork.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowości Mimaki na webinarium Reprograf - Grafikus
Pandemia sprawiła na rynku poligraficznym sporo „zamieszania“. Pokrzyżowała plany wystawiennicze i ogólnie eventowe. Jednak ku zaskoczeniu niektórych, sporo się obecnie dzieje. Branża wielkoformatowa czekała na nowości.
Konsorcjum firm Partner of Promotion oraz Effective Media Solutions wygrało przetarg na obsługę kampanii promocyjnej w zakresie dwóch inicjatyw Narodowego Centrum Badań i Rozwoju: pierwszego w historii „Wielkiego Wyzwania: Energia” oraz Ośmiu Przedsięwzięć wpisujących się w ideę Zielonego Ładu Unii Europejskiej.
Bank Pekao S.A. startuje z serią biznesowych podcastów pod tytułem „Pekaonomia”. Do świata finansów i bankowości zaprasza Paweł Jurek, rzecznik prasowy banku.
Logo Mbanku: to samo, ale lepiej dopasowane do cyfrowego świata
Niektóre elementy kolorowego logotypu mBanku właśnie się zmieniły – w sposób niezauważalny dla większości odbiorców. Profesjonaliści zwrócą jednak uwagę na nową czcionkę, nieznacznie zmienione proporcje kolorowych pasków oraz zaktualizowaną paletę barw. Zmiany jeszcze lepiej dopasują znak banku do cyfrowych ekranów. Elementy...
W weekend rozpocznie się montaż neonu, który po renowacji sfinansowanej przez PZU, ponownie zabłyśnie na dachu kamienicy na Placu Kościuszki we Wrocławiu. Reklama „Ubezpiecz mieszkanie w PZU” to jeden z najbardziej znanych wrocławskich neonów, który od lat tworzy historyczny krajobraz tego miasta.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764