logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Veovee wyłącznym partnerem Inmobi na rynku polskim

  PR 06.12.2018, przeczytano 250 razy

Veovee – agencja digital marketingu, zostało wyłącznym partnerem globalnej sieci mobilnej Inmobi na rynek polski. Rozszerzona oferta agencji zawiera wszystkie produkty mobilne oferowane przez globalną sieć reklamową. Współpraca obejmuje zarówno zakres sprzedażowy, jak i technologiczny, dzięki czemu Veovee już teraz może oferować marketerom na lokalnym rynku rozwiązania w modelu bezpośrednim i programatycznym.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/veovee-wylacznym-partnerem-inmobi-na-rynku-polskim,380432,artykul.html

- Rozszerzenie naszej oferty o współpracę z niezależną, największą siecią reklamy mobilnej na świecie jest dla nas dużym wyróżnieniem. Lokalne siły sprzedażowe oraz wsparcie technologiczne zapewniane przez Veovee, połączone z szerokim dostępem do najnowszych rozwiązań z zakresu reklamy mobilnej, jakie oferuje Inmobi, pozwoli oferować produkty idealnie wpisujące się w strategię komunikacji marek – mówi Karolina Wacholska-Sulejewska CEO agencji Veovee

- Pozyskanie wiarygodnego partnera sprzedażowego na polskim rynku jest dla nas kluczowe, ponieważ jesteśmy obecni w regionie od kilku lat i widzimy rosnący tu potencjał. Polska jest dla nas priorytetem w Europie Wschodniej, dlatego postawiliśmy na partnera oferującego nie tylko szeroki dostęp do reklamodawców, ale także rozumiejącego zachodzące zmiany na rynku reklamowym  - dodaje María Puerta - Head Of Partnerships, EMEA & LATAM – InMobi.

Źródło: Veovee

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Leszek ponownie zawita na Pol’and’Rock Festival
Wyjątkowa muzyka, dobra zabawa oraz pozytywne emocje – oto, co od lat przyciąga markę Lech na Pol’and’Rock Festival. W 2019 roku również nie zabraknie jej w Kostrzynie nad Odrą, gdzie w specjalnie przygotowanej strefie czekać będzie dawka orzeźwienia i atrakcji dla wszystkich festiwalowiczów.
Akademia Nikona celebruje 10-lecie działalności, angażując do współpracy znanych fotografów, influencerów, a także uczestników swoich szkoleń. W jubileuszowej kampanii online pokazuje, że ostatnia dekada zmieniła w fotografii niemal wszystko.
Daniel Szczęk nowym dyrektorem kreatywnym agencji Eskadra
Eskadra – jedna z agencji reklamowych w Polsce – z nowym dyrektorem kreatywnym. Stanowisko to objął Daniel Szczęk.
Sony: aparat α7R IV z 61,0-megapikselowym, pełnoklatkowym przetwornikiem
Firma Sony ogłosiła powiększenie serii renomowanych pełnoklatkowych korpusów bezlusterkowych Alpha 7R o niezwykle uniwersalny, odznaczający się dużym potencjałem aparat α7R IV (model ILCE-7RM4). Lekki, kompaktowy korpus bezlusterkowy α7R IV z pełnoklatkową matrycą obrazu, bezprecedensowo wysoką rozdzielczością, imponującym zakresem dynamiki i dużą szybkość...
Hyundai promuje samochody przyszłości
Z początkiem lipca marka Hyundai rozpoczęła promocję swoich flagowych modeli o napędzie elektrycznym. Za zakup mediów w kampanii odpowiedzialna jest agencja mediowa Havas Media.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764