logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Vertikom Szwajcaria agencją marketingową roku

  PR 01.08.2022, przeczytano 314 razy

Szwajcarski oddział Grupy VERTIKOM, należącej do ASM Group, został wyróżniony tytułem Agencji Marketingowej Roku w plebiscycie Switzerland Prestige Awards.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/vertikom-szwajcaria-agencja-marketingowa-roku,396778,artykul.html

Szwajcarski oddział Grupy VERTIKOM, należącej do ASM Group, został wyróżniony tytułem Agencji Marketingowej Roku w plebiscycie Switzerland Prestige Awards. Nagradzana są w nim małe i średnie przedsiębiorstwa, które dobrze prosperują na tym wysokokonkurencyjnym rynku i osiągają sukcesy w swojej branży.

W plebiscycie Prestige Awards jury podejmuje decyzje w oparciu o kryteria takie jak: doskonałość obsługi, jakość świadczonych usług, innowacyjne praktyki, wartości, etyczne i zrównoważone metody pracy, a także spójność w działaniu. Wybrani zwycięzcy to ci, którzy najlepiej potrafią wykazać swoje mocne strony w tych obszarach.

- Spółki z rodziny ASM Group cechuje profesjonalizm i zaangażowanie w pracę dla naszych klientów i partnerów. Przyznana VERTIKOM Szwajcaria nagroda bardzo nas cieszy i stanowi dodatkową motywację do pracy na rzecz rozwoju całej Grupy, której doświadczenie i bogate portfolio klientów pozwala podejmować ciekawe projekty i przedsięwzięcia. Wierzę, że w niedługim czasie będę mógł Państwu przekazać kolejne dobre informacje z ASM Group - komentuje Adam Stańczak, prezes Zarządu ASM Group.

VERTIKOM Szwajcaria to spółka z Grupy ASM, operująca przede wszystkim na rynku DACH. Agencja pracowała dla wielu renomowanych marek - od Adidasa po Nestlé - i obsługuje kilkudziesięciu klientów na całym świecie z branż takich jak m.in. telekomunikacja, handel detaliczny, kosmetyki, moda i żywność. Realizuje całą paletę usług z obszaru marketingu, a jednymi z najsilniejszych obszarów są event marketing oraz digital. VERTIKOM Szwajcaria skupia się obecnie na łączeniu tego, co fizyczne i cyfrowe w ramach idei PhiDigital, dzięki czemu zapewnia unikalne customer experience.

- Jako część trzeciej co do wielkość agencji komunikacyjnej w regionie DACH i członek rodziny ASM Group mamy potencjał i zasoby, by kreować i realizować projekty zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów, z których znaczna część to brandy globalne. Nasz doskonały, kreatywny team w pracy korzysta również z doświadczenia koleżanek i kolegów z siostrzanych agencji, co przekłada się na jeszcze wyższą jakość i oryginalność świadczonych usług. Jakość i innowacyjność - wyrażona między innymi w idei PhiDigital – są bowiem naszym wyróżnikiem. Przyznana nagroda potwierdza uznanie ze strony rynku i motywuje nas do dalszego rozwoju - komentuje Caroline Duetsch Kubik, Partner Zarządzająca VERTIKOM Szwajcaria.

Źródło: ASM Group

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Youtube Works 2022: Zwycięzcy poprzedniej edycji udzielają wskazówek
Po raz drugi w ramach YouTube Works Awards wyróżnione zostaną najbardziej kreatywne, a jednocześnie skuteczne polskie kampanie na YouTube. Bezpłatne zgłoszenia już ruszyły i potrwają do 31 sierpnia. O tym, dlaczego warto wziąć udział w konkursie i jak napisać dobre zgłoszenie w serii spotów opowiadają zwyciężczyni i zwycięzcy poprzedniej edycji.
124 zgłoszenia w drugiej edycji Konkursu PR Wings
Aż 124 zgłoszenia wpłynęły w tegorocznej, drugiej edycji konkursu PR Wings organizowanego od ub. roku przez Stowarzyszenie Agencji Public Relations (SAPR). Dziś zaczynają się prace niezależnego Jury, składającego się z 39 uznanych ekspertów komunikacji spoza SAPR, którzy wyłonią najpierw po trzech nominowanych w każdej z 14 kategorii konkursowych a potem zwycięzców....
#Todziecinnieproste – kampania BGK doceniona na międzynarodowej arenie
Zespół Komunikacji Wewnętrznej (ZKW) Banku Gospodarstwa Krajowego ma na swoim koncie liczne sukcesy. Jednym z nich jest kampania #ToDziecinnieProste promująca wartości banku: otwartość, zespołowość i odpowiedzialność. To jedyny polski projekt doceniony w Internal Communication and Engagement Awards, konkursie organizowanym przez Communicate Magazine. BGK otrzymał złoto w...
Zwycięzcy konkursu Artinpost 2022
Tegoroczna edycja konkursu ArtInPost dobiegła końca – znamy już zwycięzców i nagrodzone prace! Dziękujemy za ogromną liczbę zgłoszeń i wszystkie głosy w konkursie. Wasze pomysły były naprawdę #OutOfTheBox! 
Konkurs Nvidia Canvas x Komputronik
Mieliście już okazję korzystać z NVIDIA Canvas? To zupełnie nowe narzędzie, które może znacząco usprawnić pracę projektantów graficznych, ilustratorów i artystów. Żeby zachęcić Was do zapoznania się z tą technologią, NVIDIA GeForce Polska oraz Komputronik Gaming w partnerstwie z STGU przygotowali konkurs „NARYSUJ...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764