logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

VI edycja Konkursu 30/30 na najlepszą okładkę płytową 2019

   10.01.2020, przeczytano 907 razy
ilustracja

Do 19 stycznia 2020 roku trwa nabór do Konkursu 30/30 na najlepszą okładkę płytową 2019 roku, którego pomysłodawcą był wybitny polski grafik Rosław Szaybo. Wyboru prac na wystawę oraz zwycięzców dokona Jury złożone z ekspertów z zakresu sztuk plastycznych i branży muzycznej. Wśród członków Jury znajdzie się między innymi ubiegłoroczny zwycięzca, jeden z najbardziej uznanych autorów okładek płyt w Polsce – Grzegorz "Forin" Piwnicki, który stworzył okładki płyt dla takich artystów jak O.S.T.R., Pezet czy Mrozu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/vi-edycja-konkursu-30-30-na-najlepsza-okladke-plytowa-2019,385286,artykul.html

W ramach Konkursu wybranych zostanie 30 najlepszych projektów graficznych, które trafią na wystawę pokonkursową w prestiżowej Galerii Na Dziedzińcu Starego Browaru w Poznaniu. Pula nagród w tym roku wynosi 12 tysięcy złotych. Wernisaż oraz wręczenie nagród odbędzie się 27 marca 2020 r. Wystawa potrwa do 26 kwietnia 2020 r., szczegółowy program towarzyszący zostanie ogłoszony tuż przed jej otwarciem.

Nowością będzie przyznanie Nagrody Specjalnej im. Rosława Szaybo. Podczas tej wyjątkowej edycji wspomnimy Artystę, który wymyślił i spajał całą ideę Konkursu 30/30. Niezwykłe podejście Rosława do sztuki graficznej, a przede wszystkim okładek płytowych poznamy podczas premierowego pokazu filmu, który powstał w czasie ubiegłorocznej edycji Konkursu. Nie będzie to jedyne wydarzenie dedykowane temu znakomitemu, uznanemu w całym świecie twórcy.

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie www.konkurs3030.creocube.eu

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzieli koordynatorka Konkursu 30/30 – Ewelina Muraszkiewicz: ewelina.muraszkiewicz[at]wm.poznan.pl, tel. 509-105-970.

Źródło: Wydawnictwo Miejskie Posnania

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Ruszają zgłoszenia do Konkursu Złote Spinacze 2020
Już po raz osiemnasty najlepsze kampanie public relations w Polsce zostaną wyłonione w konkursie Złote Spinacze organizowanym przez Związek Firm Public Relations. Zgłoszenia przy pomocy platformy online rozpoczęły się 14 lipca i potrwają do 7 września 2020.
Konkurs dla grafików na okładkę książki uszlachetnioną w technologii 3D Touch
Drukarnia Totem.com.pl wraz z firmą Konica Minolta ogłosiły konkurs dla grafików na projekt okładki książki uszlachetnionej w technologii 3D Touch. Na jego zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne, łącznie 15 tysięcy złotych.
Wystawa Grand Press Photo w Blue City
Od środy 8 lipca w centrum handlowym Blue City będzie można oglądać najlepsze zdjęcia prasowe z tegorocznej edycji konkursu Grand Press Photo.
Konkurs 30/30: nowy termin wystawy
Organizatorzy VI edycji Konkursu 30/30 na najlepszą polską okładkę płytową informują o nowym terminie wystawy finalistów. Będzie ona miała miejsce w prestiżowej Galerii Na Dziedzińcu Starego Browaru w Poznaniu i potrwa od 13 lipca do 31 sierpnia 2020 r. Zaprezentowanych zostanie 29 finałowych prac wybranych przez 12-osobowe Jury złożone z ekspertów z zakresu sztuk plastycznych...
MSL zdobyła zwycięską statuetkę SABRE Awards w prestiżowym konkursie branży public relations dla regionu EMEA. Wygraną w kategorii „Chemia i Przemysł” zapewniła agencji kampania CSR „Jutro bez smogu – Drugie życie starych pieców”, zrealizowana dla ArcelorMittal Poland. Wśród 400 finalistów, znalazło się jedynie 8 polskich...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764