logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Via Color z premierami na Rema Days: nowe drukarki UV marki Pegasus

  PR 28.01.2020, przeczytano 417 razy

Już 12-14 lutego br. w podwarszawskim Nadarzynie firma Via Color zaprezentuje dwie nowości produktowe. Portfolio polskiego dostawcy poszerzy się o drukarkę Pegasus VIPER oraz nową odsłonę sprawdzonej już maszyny - Pegasus Axis 6090.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/via-color-z-premierami-na-rema-days%3A-nowe-drukarki-uv-marki-pegasus,385484,artykul.html

Via Color podczas targów branżowych Rema Days 2020 (Hala F, stoisko N11) zaprezentuje nie tylko swoje flagowe produkty. Oferta dostawcy poszerzyła się o technologiczne perełki, które sprostają nawet najbardziej wymagającym potrzebom branży reklamy i poligrafii.

VIPER dołącza do rodziny Pegasus

Pierwszą nowością jest drukarka Pegasus VIPER, wyposażona w wygodny stół roboczy o wymiarach 60 x 90 cm, niezwykle nowoczesne głowice Xaar oraz trzy czujniki: zderzeniowy, temperatury i wilgotności. – VIPER to „najnowsze dziecko” w rodzinie Pegasus, którym z dumą możemy pochwalić się podczas zbliżającej się imprezy targowej. Spektrum zalet tego urządzenia jest niezwykle szerokie. Ultranowoczesne głowice Xaar gwarantują najwyższą rozdzielczość druku, ogromną szybkość, w porównaniu z innymi drukarkami dostępnymi na rynku, a co najważniejsze, mają trzykrotnie wyższą żywotność, niż inne głowice dostępne na rynku – mówi Kacper Ragus, product manager w Via Color.

To nie jedyne aspekty, które wpływają na żywotność Vipera. Czujniki zderzeniowe zabezpieczają głowice drukujące przed uderzeniem w materiał, czym dają gwarancję na ich bezpieczną i bezawaryjną pracę, a czujniki wilgotności i temperatury monitorują warunki, w jakich pracują maszyny i pozwalają odpowiednio przygotować urządzenie do druku. Dodatkowo, listwa antystatyczna umożliwia druk bez elektrostatyczności. Warto również dodać, że maszyna oferuje druk na jeszcze grubszych materiałach, niż konkurencyjne urządzenia.

Sprawdzony Axis w nowej odsłonie

Drugim premierowym urządzeniem jest nowa wersja stołowej drukarki UV do artykułów promocyjnych (i nie tylko) - Pegasus Axis 6090. Urządzenie także posiada stół roboczy o powierzchni 60 cm na 90 cm, a wysokość drukowanych przedmiotów sięga 13 cm. Maszyna wyposażona jest w 3 głowice drukujące, system stabilizacji kolorów i cyrkulacji białego koloru. Choć niewielkich rozmiarów – umożliwia znakowanie przedmiotów o wadze do 20 kg, jak również drukowanie przestrzenne czyli 3D.

– Wielką zaletą tej maszyny jest jej wszechstronność zamknięta w niewielkich rozmiarach - jej wymiary pozwalają na umieszczenie jej w dowolnym pomieszczeniu, więc sprawdzi się doskonale w dużym parku maszynowym, jak i niewielkiej agencji reklamowej czy punkcie usługowym. Nowy Axis łączy w sobie zalety swojej uprzedniej wersji i technologiczne usprawnienia, dzięki czemu w tych niedużych gabarytach, kryje się wielka, poligraficzna moc – dodaje product manager w Via Color.

Poszukujący możliwości rozszerzenia swojego parku maszynowego, koniecznie powinni odwiedzić stoisko Via Color podczas nadchodzących targów. Ze specjalistami firmy będzie można zobaczyć się podczas Rema Days, 12-14 lutego br., w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy w hali F, na stoisku N11.

Źródło: Viacolor

www.viacolor.pl


brak ikonki
+ +

Tekst opublikował użytkownik: PegasusUSA

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Billennium nowym klientem PR Calling
Billennium, polska spółka, oferująca usługi IT oraz rozwiązania dla biznesu, dołączyła do grona klientów PR Calling. Agencja odpowiada za kompleksową komunikację zewnętrzną, w tym m.in. za działania media relations, pozycjonowanie eksperckie przedstawicieli klienta (również na platformie LinkedIn) oraz bieżący konsulting w zakresie public relations.
Znamy pierwszych prelegentów i tematy wystąpień Forum IAB
6-7 października br. w Warszawie wybitni eksperci świata marketingu, nauki i biznesu będą dyskutować o zaufaniu, które stanowi nie tylko podstawę każdej relacji, ale również siłę napędową biznesu. Ogłaszamy prelegentów i tematy wystąpień czternastej edycji Forum IAB, która upłynie pod hasłem In Trust We Trust. Jaką wartość ma zaufanie w czasach...
PGE ogłosiła przetarg na wybór agencji reklamowych ATL i BTL, z którymi planuje współpracować przez najbliższe 18 miesięcy.
Patrycja Rusnak awansuje na stanowisko senior creative
Patrycja Rusnak, dotychczas creative w VMLY&R Poland, awansowała na stanowisko senior creative. Do jej obowiązków należy obsługa kreatywna i rozwijanie marki Samsung.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764