logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Vidaron z nową platformą komunikacji od Schulz brand friendly

  PR 15.04.2019, przeczytano 185 razy
ilustracjastrzałka

Agencja Schulz brand friendly opracowała kompleksowe działania dla marki Vidaron. Kampania reklamowa pod hasłem „Dbanie to męska rzecz!” rozpoczęła się w kwietniu i obejmuje telewizję, radio, prasę oraz Internet.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/vidaron-z-nowa-platforma-komunikacji-od-schulz-brand-friendly,382085,artykul.html

W ramach nowej platformy komunikacji marka Vidaron otrzymała wyrazisty, wiarygodny i bardziej niż dotąd emocjonalny charakter. Idea dbania została zinterpretowana niezwykle szeroko: począwszy od troski o bliskich aż po dbałość o przedmioty, które im służą. Agencja Schulz stworzyła nową, spójną narrację, w której znalazło się miejsce nie tylko na produkt, lecz także na powiązane z nim emocje.

– Postanowiliśmy opowiedzieć o różnych formach dbania o bliskich za pomocą przedmiotów. Transfer emocji stał się pretekstem do tego, aby wprowadzić do rzeczowego, produktowego świata marki Vidaron zwykłych ludzi i stworzyć wyróżnialną w tej kategorii komunikację – komentuje Emilia Czerwiec, senior copywriter.

Kampania reklamowa obejmuje działania w telewizji (w formie bilbordów sponsorskich), w Internecie oraz w radiu. Agencja Schulz brand friendly opracowała cały koncept platformy kreatywnej i przełożyła go na szereg kanałów oraz formatów.

Źródło: Schulz brand friendly

www.schulz.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Traffic Design: Redesign orłowskiego targowiska
Szyldy i zewnętrzna identyfikacja wizualna to nie tylko bolączka głównych miejskich ulic. Tym razem Stowarzyszenie Traffic Design na warsztat weźmie popularne wśród gdynian targowisko na placu Górnośląskim.
Agencja reklamowa Hand Made wygrała przetarg na launch nowych produktów marki Amway.
Serviceplan Health, międzynarodowa grupa specjalizująca się w komunikacji marketingowej produktów i usług w kategorii zdrowia i zdrowego stylu życia, wchodzi na rynek polski. Biuro w Warszawie będzie odpowiedzialne nie tylko za rozwój kompetencji grupy na lokalnym rynku, ale będzie także odgrywać rolę regionalnego hubu SP Health.
„Łazienki polecane przez życie” – wiosenna odsłona kampanii marki Cersanit
Ruszyła kolejna odsłona kampanii wizerunkowej Cersanit pod hasłem „Łazienki polecane przez życie”. W ramach kampanii marka wykorzystując wieloletnie doświadczenie, a także specjalistyczną wiedzę –chce budować świadomość i inspirować Polaków do działania i tworzenia indywidualnej łazienkowej przestrzeni, z wykorzystaniem najwyższej jakości...
Mimaki na targach Fespa 2019
Firma Mimaki Europe, producent drukarek atramentowych i systemów tnących, poinformowała dziś, że zamierza zainspirować klientów do odkrywania twórczych, innowacyjnych, dochodowych możliwości w futurystycznej atmosferze na targach FESPA Global Print Expo 2019 (Monachium, Niemcy – 14-17 maja 2019 roku). Pod hasłem „Wyobraź sobie przyszłość...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764