logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Vidaron z nową platformą komunikacji od Schulz brand friendly

  PR 15.04.2019, przeczytano 257 razy
ilustracjastrzałka

Agencja Schulz brand friendly opracowała kompleksowe działania dla marki Vidaron. Kampania reklamowa pod hasłem „Dbanie to męska rzecz!” rozpoczęła się w kwietniu i obejmuje telewizję, radio, prasę oraz Internet.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/vidaron-z-nowa-platforma-komunikacji-od-schulz-brand-friendly,382085,artykul.html

W ramach nowej platformy komunikacji marka Vidaron otrzymała wyrazisty, wiarygodny i bardziej niż dotąd emocjonalny charakter. Idea dbania została zinterpretowana niezwykle szeroko: począwszy od troski o bliskich aż po dbałość o przedmioty, które im służą. Agencja Schulz stworzyła nową, spójną narrację, w której znalazło się miejsce nie tylko na produkt, lecz także na powiązane z nim emocje.

– Postanowiliśmy opowiedzieć o różnych formach dbania o bliskich za pomocą przedmiotów. Transfer emocji stał się pretekstem do tego, aby wprowadzić do rzeczowego, produktowego świata marki Vidaron zwykłych ludzi i stworzyć wyróżnialną w tej kategorii komunikację – komentuje Emilia Czerwiec, senior copywriter.

Kampania reklamowa obejmuje działania w telewizji (w formie bilbordów sponsorskich), w Internecie oraz w radiu. Agencja Schulz brand friendly opracowała cały koncept platformy kreatywnej i przełożyła go na szereg kanałów oraz formatów.

Źródło: Schulz brand friendly

www.schulz.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja Peppermint rozszerzyła współpracę z Nowy Adres S.A. Zespół Peppermint odpowiada za wsparcie targów MoneyDays.
Yieldbird dołącza do grona firm członkowskich IAB Polska
Do grona firm członkowskich IAB Polska dołącza Yieldbird – firma specjalizująca się zwiększaniu przychodów z reklam w modelu programmatic.
Danuta Olczyk odpowiada za komunikację They.pl
Danuta Olczyk objęła stanowisko PR & Communication Specialist w agencji marketingowej They.pl, zastępując Joannę Warszawską, która rozstała się z firmą.
Slavoj Żiżek otwiera line-up 26. edycji Golden Drum
Na scenie w Portoroż zobaczymy czterdziestu międzynarodowych prelegentów, w tym czworo Polaków. Wśród gwiazd znajdą się także Jeanette Liendo i Bogdan Draganski.
Maxcom prezentuje nowe logo
Maxcom, polska firma zajmująca się produkcją klasycznych telefonów komórkowych, przedstawiła dziś logotyp. Zmiana komunikacji wizualnej jest elementem nowej strategii marketingowej, której celem jest odświeżenie wizerunku polskiego producenta.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764