logo
FORUM

Kategoria: Warsztat

Forum Wiad.
 
Pytania bez reklamowania: użytkownicy wymieniają uwagi o dostawcach, produktach i usługach. Obowiązuje kategoryczny zakaz prezentowania ofert przez dostawców! Jeżeli jesteś zainteresowany taką ofertą, skieruj jednocześnie pytanie do Strefy Dostawców.
29319 RSS Nowy wątek
 
Tylko jeśli What the Font nie podołał...
846 RSS Nowy wątek
 
Na tym forum klienci końcowi mogą poprosić o pomoc lub opinię wykonawców reklam. Nie umieszczamy tu ogłoszeń ani próśb o oferty!
1119 RSS Nowy wątek
 
Chcesz usłyszeć opinie o swoim projekcie zanim wygłosi ją klient? Jeśli masz odwagę poddać go pod dyskusję, zrób to tutaj!
Forum dostępne tylko dla członków Klubu Signs.pl
1090 RSS Nowy wątek
 
Problemy techniczne dla początkujących: masz pytanie zbyt trywialne jak na forum profesjonalistów? Pytaj - w tym dziale nikt nie będzie miał o to pretensji. Ale UWAGA: nie zadawaj pytań nieprzemyślanych, na które ciężko jest udzielić rzeczowej odpowiedzi. Nie wymagaj aby koledzy podawali Ci „na tacy” odpowiedzi, które sam bez problemu znajdziesz korzystając z naszej wyszukiwarki lub przeglądając forum. Dobra rada Admina Czyściciela: Włóż minimum wysiłku w samodzielne zdobycie łatwo osiągalnych informacji, a unikniesz niepotrzebnych komentarzy i docinków ;-)
15949 RSS Nowy wątek
 
Potrzebne „wektory”, logo itp. Prośby o pliki potrzebne w pracy lub o pomoc w konwersji formatu plików. Tylko legalne!
5971 RSS Nowy wątek
 
Kłopoty warsztatowe: sprzęt, oprogramowanie, materiały, montaż... UWAGA: Zanim umieścisz tu wpis, sprawdź Fora Specjalistów i upewnij się, że nie ma tam działu poświęconego problemowi, który chcesz poruszyć!
20951 RSS Nowy wątek
REKLAMA
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej
© 1997-2018 ICOS
. Wszystkie prawa zastrzeżone