logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Vileda współpracuje ze Sfera Group

  PR 18.06.2015, przeczytano 469 razy
ilustracjastrzałka

Wrocławska agencja Sfera Group rozpoczęła na nowo współpracę z firmą Vileda – światowym producentem artykułów gospodarstwa domowego. 


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/vileda-wspolpracuje-ze-sfera-group,25187,artykul.html

Agencja Sfera Group zajmuje się kompleksowym wsparciem komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej. Współpraca z marką Vileda, obejmie m.in. media relations, PR produktowy, e-PR, content marketing, PR Idei, Social Media oraz PR kryzysowy. 

Vileda to międzynarodowa marka, która zagościła w polskich gospodarstwach domowych w połowie lat dziewięćdziesiątych. Od tego czasu pomaga w prowadzeniu domu w zakresie mycia, sprzątania, prania i prasowania. Liczba lojalnych klientów stale rośnie. Markę wyróżnia wysoka jakość oraz tworzenie nowych, funkcjonalnych produktów, które sprawiają, że czynności domowe stają się przyjemne i wymagają małych nakładów czasowych. 

Źródło: Sfera Group

www.sfera-group.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowa edycja HP Latex serii R ‘2020: Webinarium Integart
Seria drukarek HP Latex R powstała w odpowiedzi na pytanie: „co zrobić, żeby mogło być jeszcze lepiej?”. W firmie HP to pytanie nigdy nie jest zadawane jednorazowo. To gwarantuje ciągły rozwój produktów.
Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje plotery Mutoh w Gdańsku
5 czerwca będą miały miejsce kolejne „prawdziwe Dni Otwarte” firmy Atrium Centrum Ploterowe. Tym razem plotery Mutoh zaprezentują swoje możliwości w Trójmieście.
Aldi zaprasza „Galopem na Insta!”
Ruszył oficjalny profil ALDI na Instagramie. To kolejny kanał w Social Mediach, w którym sieć aktywnie komunikuje się ze swoimi klientami. „Galopem na Insta” to hasło zachęcające do odwiedzenia profilu ALDI, gdzie użytkownicy znajdą bieżące informacje o produktach i promocjach, a także inspiracje zakupowe. Unikatową cechą komunikacji marki ma być warstwa wizualna...
Platige Image zaprasza na livestream z Damianem Nenowem
W ramach przeglądu krótkometrażowych filmów animowanych Platige Originals: Long Story Shorts, Platige Image zaprasza na spotkanie z Damianem Nenowem, reżyserem, członkiem Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej. Spotkanie rozpocznie się w najbliższy czwartek, 4. czerwca o godzinie 18:00 na kanale YouTube Platige.
Nec uruchamia dedykowany portal webinarowy
NEC Display Solutions Europe uruchomił swój dedykowany portal webinarowy. To narzędzie edukacyjne oferuje ogromną ilość merytorycznych treści zarówno na żywo, jak i pobieranych na żądanie - obejmujących tematy produktowe, rynkowe oraz zagadnienia technologiczne. Portal ma za zadanie zapewnić transfer wiedzy i wgląd w rozwiązania, które będą najlepsze dla...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764