WIADOMOŚCI

Viperprint wymienia maszyny na ośmiokolorowe

viperprint  PR - bezpłatny materiał PR | 20.04.2017, przeczytano 525 razy
ilustracjastrzałka
Viperprint wymienia maszyny na ośmiokolorowe

Duże zmiany w jednej z czołowych polskich drukarni. Firma ViperPrint wdraża druk na maszynie Heidelberg Speed Master XL 105. Niebawem do ośmiokolorówki dołączy kolejne tej samej klasy urządzenie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/viperprint-wymienia-maszyny-na-osmiokolorowe,32217,artykul.html

Nowe maszyny oznaczają wiele nowych możliwości, zarówno dla drukarni, jak i dla jej klientów. Można spodziewać się, że będzie szybciej, taniej i bardziej różnorodnie. Drukarnia internetowa ViperPrint, która od czasu założenia w 2002 r. należy do najważniejszych graczy na rynku polskiej poligrafii reklamowej, zostawi konkurencję jeszcze bardziej w tyle.

‒ Heidelberg daje nam zdolność przerobu indywidualnych zleceń w potężnych nakładach i większym formacie. Dla firmy pojawia się perspektywa stworzenia lepszej oferty cenowej oraz skrócenia terminów ‒ potwierdza Ernest Kukuryk, wicedyrektor ds. technologii i produktu w ViperPrint.

Maszyny drukujące Heidelberga są bardzo cenione w branży drukarskiej ze względu na niezawodność i precyzję druku. Jednak tym, co najbardziej imponuje, jest wydajność tych urządzeń. Czas, którego nowoczesna maszyna czterokolorowa potrzebuje na jednostronny zadruk 11 tys. arkuszy, ośmiokolorowy Heidelberg spożytkuje na dwustronny zadruk średnio 15 tys. arkuszy. To imponująca różnica.

‒ Heidelberg nie bez kozery nazywany jest „wołem roboczym” ‒ dodaje Ernest Kukuryk. ‒ Drukuje na twardych, trudnych surowcach. Realizuje druk na materiałach niewsiąkliwych, takich jak PVC, co daje nam duże możliwości nakładowe i cenowe. Posiada też duże możliwości druku na kartonach: aż do 450 g. Dotychczas mogliśmy drukować na podłożach mających maksymalnie 350 g.

Wersja XL 105 jest znakomicie doposażona. Posiada m.in. bardzo dokładny system kontroli barw, który gwarantuje powtarzalną kolorystykę na każdym arkuszu nakładu. Dodatkowo drukarnia ViperPrint zakupiła moduły suszące UV LED niezależnego amerykańskiego producenta AMS. Maszyn wyposażonych w tę technologię jest w Polsce zaledwie kilka. System UV LED to dodatkowe przyspieszenie: natychmiast suszy farbę na odbitce, a cały proces nie wymaga użycia lakieru dyspersyjnego. Zadruk wykonany farbami UV LED ma intensywne, dopigmentowane barwy, jest też bardziej trwały i odporny na działanie światła.

ViperPrint jest dobrze znany z nowatorskich, zaskakujących rozwiązań, więc zakup nowych maszyn i wdrożenie systemu UV LED idealnie wpisuje się w politykę rozwoju tej firmy. Pozostaje tylko trzymać rękę na pulsie i obserwować, jak nowe zakupy zmienią ofertę drukarni.

Źródło: ViperPrint

www.viperprint.pl


Tekst opublikował użytkownik: viperprint

(ViperPrint Sp. z o.o.)

viperprint o sobie:

Internetowa drukarnia offsetowa i cyfrowa dla agencji reklamowych i firm związanych z poligrafią.
Szybka realizacja zleceń, wysoka jakość, niskie ceny.
Wygodne składanie zamówień przez sklep internetowy ViperPartner.
Atrakcyjny system promocyjny.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
 
wtorek 24.10.2017, 105 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2017 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone