logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Vive Textile Recycling Firmą Dobrze Widzianą 2019 Business Centre Club

  PR 09.05.2019, przeczytano 532 razy
ilustracjastrzałka

Ogłoszono wyniki konkursu Business Centre Club „Firma Dobrze Widziana 2019”. W gronie laureatów znalazła się VIVE Textile Recycling, doceniona za działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, szerzenie wiedzy na temat społecznej odpowiedzialności biznesu i skuteczne metody komunikowania o prowadzonej przez firmę działalności społecznej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/vive-textile-recycling-firma-dobrze-widziana-2019-business-centre-club,382346,artykul.html

8 maja, podczas oficjalnego spotkania w siedzibie Business Centre Club w Warszawie ogłoszono wyniki konkursu „Firma Dobrze Widziana 2019”. Nagrodę z rąk Prezesa Business Centre Club Marka Goliszewskiego odebrała Ewelina Rozpara, Rzecznik Prasowy VIVE Group.

- Społeczna odpowiedzialność biznesu w Grupie VIVE jest niezwykle ważna. Wspieramy sport i z satysfakcją obserwujemy sukcesy naszej drużyny szczypiornistów. Pomagamy w edukacji dzieci i młodzieży poprzez projekty Fundacji VIVE Serce Dzieciom. Budujemy świadomość recyklingu tekstyliów i wciąż pracujemy nad nowymi metodami ich przetwarzania, tak by dawać im nowe życie i dążyć do zamknięcia pętli w Gospodarce Obiegu Zamkniętego. Każde działanie wspierające zrównoważony rozwój jest godne zaakcentowania. Dziękuję za dostrzeżenie przez Business Centre Club naszej roli i gratuluję wszystkim nagrodzonym prowadzonych przez nich działań CSR. – powiedziała Ewelina Rozpara odbierając nagrodę. – Wierzę, że od dziś będą Państwo Ambasadorami recyklingu tekstyliów – dodała.

ilustracjastrzałka

VIVE Group traktuje swoje zaangażowanie na rzecz zrównoważonego rozwoju niezwykle poważnie, podejmując działania zarówno na rzecz środowiska, pracowników, lokalnych społeczności, jak i edukacji rynku. Realizuje praktyki zrównoważonego rozwoju w różnorodnej formie, akcentując przede wszystkim aspekty ekologiczne (wpisany w DNA Grupy recykling tekstyliów), wsparcie dla społeczności lokalnej (wsparcie dla Klubu Sportowego VIVE Kielce i Fundacji VIVE Serce Dzieciom) oraz wielowymiarową edukację B2C (kierowaną do dzieci, młodzieży, dorosłych) oraz B2B (kierowaną do klientów, partnerów biznesowych, kontrahentów).

ilustracjastrzałka

Konkurs „Firma Dobrze Widziana” to inicjatywa, której celem jest promowanie przedsiębiorstw, skutecznie realizujących politykę społecznej odpowiedzialności. Dodatkowo organizatorzy zwracają uwagę na aspekt szerzenia wiedzy na temat CSR i skutecznych metod komunikowania o prowadzonej przez daną organizację działalności społecznej. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej, członkowie kapituły, kanclerze BCC z regionu nagrodzonego przedsiębiorstwa oraz osoby wiązane z ideą społecznej odpowiedzialności biznesu.

ilustracjastrzałka

Ocena organizacji dokonywana była na podstawie Ankiety Konkursowej, która zawierała podstawowe informacje o działalności każdej z firm w kontekście spełniania zasad społecznej odpowiedzialności biznesu. Nagrodzonych zostało 59 firm z całej Polski. Wśród nich znalazły się m.in.: Carrefour Polska, Ceramika Paradyż, Db Cargo Polska, Grupa Mlekovita, Targi Kielce, Orbis.

Źródło: Grupa VIVE

www.vivegroup.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Screen Network z nagrodą w konkursie Digital Signage Awards 2020
Niestandardową, innowacyjną kampanię dla telewizji Fox, promującą serial „Chicago Fire”, poświęcony służbom ratowniczym, docenili najlepsi fachowcy w branży światowej. Nagroda Digital Signage Award przyznawana jest za niestandardowe, kreatywne i innowacyjnie technologicznie kampanie oraz za nadzwyczajne rozwiązania na polu digital signage, z wykorzystaniem cyfrowych nośników...
Animacja poświęcona historii „Sądu Ostatecznego” nagrodzona przez Communication Arts
Communication Arts, czasopismo dla osób zajmujących się profesjonalnie komunikacją wizualną, ogłosiło zwycięzców 61 edycji dorocznego konkursu ilustracyjnego. Animacja poświęcona historii „Sądu Ostatecznego” Hansa Memlinga, przygotowana przez TOFU Studio na zlecenie Muzeum Narodowego w Gdańsku trafiła do ścisłego grona tegorocznych laureatów.
Kreatywna Generacja Z pokazuje, jak znaleźć złoty środek
Ruszyła 10-ta edycja Międzynarodowego Konkursu Graficznego, skierowanego do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Genezą konkursu jest rozwijanie kreatywności młodych grafików, a tegorocznym tematem, który daje artystom pole do popisu jest „Za dużo, za mało”.
IDA Design Awards ogłoszone - podwójna radość w Hi!Brands
Zespół Hi!Brands otrzymał srebrną nagrodę w kategorii Product design za projekt Bee Fee i wyróżnienie za identyfikację wizualną Krakowa w tegorocznej edycji IDA.
Wystawa najlepszych polskich okładek 2019 roku – Konkurs 30/30
Organizatorzy VI edycji Konkursu 30/30 na najlepszą polską okładkę płytową 2019 roku przedstawili tytułowych 30-tu finalistów, których prace będzie można oglądać od 27 marca 2020 roku na wystawie w prestiżowej Galerii Na Dziedzińcu Starego Browaru w Poznaniu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764