logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Vive Textile Recycling Firmą Dobrze Widzianą 2019 Business Centre Club

  PR 09.05.2019, przeczytano 210 razy
ilustracjastrzałka

Ogłoszono wyniki konkursu Business Centre Club „Firma Dobrze Widziana 2019”. W gronie laureatów znalazła się VIVE Textile Recycling, doceniona za działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, szerzenie wiedzy na temat społecznej odpowiedzialności biznesu i skuteczne metody komunikowania o prowadzonej przez firmę działalności społecznej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/vive-textile-recycling-firma-dobrze-widziana-2019-business-centre-club,382346,artykul.html

8 maja, podczas oficjalnego spotkania w siedzibie Business Centre Club w Warszawie ogłoszono wyniki konkursu „Firma Dobrze Widziana 2019”. Nagrodę z rąk Prezesa Business Centre Club Marka Goliszewskiego odebrała Ewelina Rozpara, Rzecznik Prasowy VIVE Group.

- Społeczna odpowiedzialność biznesu w Grupie VIVE jest niezwykle ważna. Wspieramy sport i z satysfakcją obserwujemy sukcesy naszej drużyny szczypiornistów. Pomagamy w edukacji dzieci i młodzieży poprzez projekty Fundacji VIVE Serce Dzieciom. Budujemy świadomość recyklingu tekstyliów i wciąż pracujemy nad nowymi metodami ich przetwarzania, tak by dawać im nowe życie i dążyć do zamknięcia pętli w Gospodarce Obiegu Zamkniętego. Każde działanie wspierające zrównoważony rozwój jest godne zaakcentowania. Dziękuję za dostrzeżenie przez Business Centre Club naszej roli i gratuluję wszystkim nagrodzonym prowadzonych przez nich działań CSR. – powiedziała Ewelina Rozpara odbierając nagrodę. – Wierzę, że od dziś będą Państwo Ambasadorami recyklingu tekstyliów – dodała.

ilustracjastrzałka

VIVE Group traktuje swoje zaangażowanie na rzecz zrównoważonego rozwoju niezwykle poważnie, podejmując działania zarówno na rzecz środowiska, pracowników, lokalnych społeczności, jak i edukacji rynku. Realizuje praktyki zrównoważonego rozwoju w różnorodnej formie, akcentując przede wszystkim aspekty ekologiczne (wpisany w DNA Grupy recykling tekstyliów), wsparcie dla społeczności lokalnej (wsparcie dla Klubu Sportowego VIVE Kielce i Fundacji VIVE Serce Dzieciom) oraz wielowymiarową edukację B2C (kierowaną do dzieci, młodzieży, dorosłych) oraz B2B (kierowaną do klientów, partnerów biznesowych, kontrahentów).

ilustracjastrzałka

Konkurs „Firma Dobrze Widziana” to inicjatywa, której celem jest promowanie przedsiębiorstw, skutecznie realizujących politykę społecznej odpowiedzialności. Dodatkowo organizatorzy zwracają uwagę na aspekt szerzenia wiedzy na temat CSR i skutecznych metod komunikowania o prowadzonej przez daną organizację działalności społecznej. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej, członkowie kapituły, kanclerze BCC z regionu nagrodzonego przedsiębiorstwa oraz osoby wiązane z ideą społecznej odpowiedzialności biznesu.

ilustracjastrzałka

Ocena organizacji dokonywana była na podstawie Ankiety Konkursowej, która zawierała podstawowe informacje o działalności każdej z firm w kontekście spełniania zasad społecznej odpowiedzialności biznesu. Nagrodzonych zostało 59 firm z całej Polski. Wśród nich znalazły się m.in.: Carrefour Polska, Ceramika Paradyż, Db Cargo Polska, Grupa Mlekovita, Targi Kielce, Orbis.

Źródło: Grupa VIVE

www.vivegroup.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konkurs na logo Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon
Koniec z prostym niebieskim napisem „Cogiteon”. Do końca maja Małopolskie Centrum Nauki czeka na propozycje nowej identyfikacji wizualnej. Ma kojarzyć się z edukacją i człowiekiem, ma być czytelne i nowoczesne. Jak będzie wyglądać, przekonamy się już w połowie czerwca.
Konkurs Renault: Przyjmowanie zgłoszeń zakończone
Zakończył się czas przyjmowania zgłoszeń do konkursu „Renault Easy City. Design the Future” skierowanego do osób, które podobnie jak Renault chcą uczestniczyć w kreowaniu miast i transportu przyszłości. Zadaniem uczestników było zaprojektowanie miejsca przesiadkowego z infrastrukturą dla autonomicznego, współdzielonego pojazdu Renault EZ-GO. Organizatorzy otrzymali 13 prac...
Konkurs na logotypy wydziałów Politechniki Krakowskiej
W związku z reformą Szkolnictwa Wyższego Politechnika Krakowska zmienia swoją strukturę i postanowiła ujednolicić identyfikację wizualną swoich wydziałów. Politechnika pozostawia kolorystykę i sygnet dotychczasowego logo bez zmian dopuszczając jednocześnie zmianę typografii logotypu. Dotychczasowa identyfikacja wizualna wydziałów wymaga natomiast unowocześnienia...
Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska i Szkoła Główna Handlowa zapraszają do udziału w ósmej edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową z zakresu marketingu internetowego. W tym roku konkurs jest otwarty także dla autorów prac podyplomowych. Nagrodami w DIMAQ UNI są studia podyplomowe na SGH oraz udział w Akademii DIMAQ.DIMAQ UNI open graphajlepszą pracę...
Provident przyznał nagrodę w konkursie Grand Press Photo 2019
Provident już trzeci rok z rzędu przyznał nagrodę specjalną w ramach konkursu Grand Press Photo. Jako partner kategorii Życie codzienne, Provident Polska wyróżnił zdjęcie wykonane przez Aleksandra Knittera, fotoreportera z Chojnic.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764