logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Vlog z mistrzostw świata w siatkówce kobiet w WP Sportowefakty

  PR 30.09.2022, przeczytano 149 razy

Wirtualna Polska kontynuuje współpracę z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. Podczas trwających mistrzostw świata w siatkówce kobiet, WP SportoweFakty na bieżąco przygotowują dla kibiców relacje i najważniejsze informacje dotyczące wydarzenia. Specjalny vlog prezentuje jakie nastroje panują w szatni polskiej drużyny.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/vlog-z-mistrzostw-swiata-w-siatkowce-kobiet-w-wp-sportowefakty,397415,artykul.html

Vlog Wirtualnej Polski daje kibicom niepowtarzalną szansę zajrzenia za kulisy najważniejszych wydarzeń. Pokazuje sportowców przed meczem, w szatni, ich prywatną stronę, a także emocje — radość po zwycięstwach i reakcje na porażki. W ramach projektu powstało już 30 odcinków. Można je oglądać na stronie WP SportoweFakty oraz na kanałach YouTube WP SportoweFakty i Polskiej Siatkówki.

Wszystkie odcinki vloga obejrzano już w sumie ponad 15 milionów razy, a średnia odtworzeń jednego odcinka wynosi 536 tysięcy.

Tym samym Wirtualna Polska i serwis WP SportoweFakty kontynuują współpracę z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. W tym roku WP zapewnia nie tylko wsparcie medialne mistrzostw świata siatkarek, ale także animacje dla kibiców podczas meczów, m.in. fotobudkę i konkursy z nagrodami. Współpraca ta stanowi ważny element sponsoringu sportowego WP.

Źródło: Wirtualna Polska

www.wp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Rossmann po raz kolejny zajął pierwsze miejsce w rankingu najbardziej zauważalnych w prasie, serwisach internetowych i mediach społecznościowych firm w branży aptek i drogerii. Organizatorem rankingu Top marka jest wydawnictwo Press.
Bankier.pl ponownie wybrany głównym źródłem informacji dla inwestorów giełdowych
Bankier.pl został ponownie uznany za najpopularniejszy i najbardziej wartościowy serwis internetowy dla polskich inwestorów w corocznym badaniu przeprowadzonym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.
Od 1 grudnia br. w pakietach telewizyjnych z dekoderem Netia EvoBox 4K dostępne są cztery nowe kanały w jakości 4K: Love Nature 4K, My Zen 4K, Museum 4K i Travel XP 4. Promocyjnie kanały te dostępne są dla wszystkich użytkowników dekoderów 4K, a docelowo wejdą w skład pakietu L 4K, zawierającego 189 kanałów.  
Dział Sprzedaży Grupy RMF otrzymał główną nagrodę w organizowanym przez branżowy miesięcznik „Media Marketing Polska” rankingu na najlepsze biura reklamy radiowej. Wyróżnienie to trafiło do Grupy RMF już ósmy raz z rzędu.
Wirtualna Polska wraz z należącym do niej serwisem Open FM uruchomiła nadawanie stacji WP Radio w technologii DAB+. Spółka otrzymała koncesje w Warszawie, Tarnowie, Poznaniu, Toruniu, Rzeszowie, Katowicach oraz Częstochowie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764