logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: VML Poland i VML France z projektem dla Futuroscope

  PR 24.07.2024, przeczytano 340 razy
ilustracja

Agencja VML w ścisłej współpracy biur z Polski i Francji przygotowała nową stronę internetową dla Futuroscope, drugiego największego parku rozrywki we Francji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-vml-poland-i-vml-france-z-projektem-dla-futuroscope,405097,artykul.html

Futuroscope to futurystyczny park tematyczny, który przyciąga miliony odwiedzających każdego roku innowacyjnymi atrakcjami wykorzystującymi najnowsze technologie. To miejsce, które łączy naukę, technologię i przyrodę w jedno niezapomniane doświadczenie.

Agencja VML, wieloletni partner Futuroscope, całkowicie przeprojektowała stronę internetową, aby odzwierciedlić ewolucję parku rozrywki i przedstawić jego pełną ofertę. Celem działań było również zoptymalizowanie strony tak, aby pozostała głównym i najbardziej przystępnym kanałem rezerwacji. Nad projektem pracowały biura VML w Polsce i Francji. 

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

Futuroscope całkowicie odmienia sposób, w jaki korzystamy z parków rozrywki, oferując niesamowite, wciągające doświadczenia. Chcieliśmy również oddać ten immersyjny charakter na naszej stronie internetowej.

Laure Mosseron, Dyrektor Marketingu i Komunikacji Futuroscope

Nowa strona Futuroscope.com została tak zaprojektowana, aby dawać dostęp do pełnej oferty parku rozrywki. Pozwala rodzinom - kluczowej grupie docelowej Futuroscope - na immersyjne odkrywanie dostępnych atrakcji, a także wzbogaconej oferty hotelowej i gastronomicznej. Umożliwia także odwiedzającym wygodne zaplanowanie całego pobytu.

ilustracjastrzałka

Oferta Futuroscope to ciąg doświadczeń, które odwiedzający przeżywa od wejścia do parku aż do jego opuszczenia. Projekt nowej strony internetowej doskonale to odzwierciedla i oddaje wizję i ambicje Futuroscope. To prawdziwy przedsmak wizyty w wyjątkowym parku rozrywki.

Ilana Azoulay, VML France

Jako VML Poland stale rozwijamy współpracę w ramach globalnej sieci VML i WPP, systematycznie realizując projekty we współpracy z innymi biurami. Cieszymy się, że nasza wspólna inicjatywa z VML France dla Futuroscope, która dała nam możliwość wykorzystania naszych umiejętności i kompetencji na tak szeroką skalę, przyniosła bardzo dobre rezultaty i w pełni odpowiedziała na potrzeby klienta.

Marcin Hochołowski, Technology Business Director, VML Poland

Technologiczna wyprawa w przyszłość przy wdrożeniu projektu Futuroscope przyniosła nam porcję nowych doświadczeń i wiedzy oraz dała okazję do wykazania się naszymi kompetencjami. Powiewem świeżości była dla nas choćby praca na CMS Directus, dająca duże możliwości w obszarze designu, UX oraz DX.

Daniel Miksa, Software Engineer, VML Poland

Od razu byliśmy zachwyceni propozycją VML, która wnosiła prawdziwy powiew świeżości i pozwalała nam zrobić decydujący krok naprzód pod kątem jakości i treści naszej strony. To był długotrwały, w pełni transparentny proces, oparty o wzajemne zaufanie klienta i agencji. Możemy wszyscy być dumni z osiągniętego rezultatu. 

Yves Petit, odpowiedzialny za Digital w Futuroscope

Uruchomiony w 2020 roku plan transformacji Futuroscope ma na celu pozycjonowanie parku jako destynację rekreacyjną i wypoczynkową na skalę europejską. Kilka nowości, wprowadzanych począwszy od 2024 roku, odzwierciedla tę zmianę, jak np. Aquascope, czyli nowy immersyjny park wodny, otwarty 15 lipca 2024. Z inwestycją przekraczającą 60 milionów euro, projekt ten jest najważniejszym przedsięwzięciem Futuroscope w ostatnich latach. Aquascope oferuje 6000 metrów kwadratowych rozrywki dla całej rodziny, z trzema różnymi strefami. Goście będą mogli odkryć strefę „Sensacje” z ośmioma zawrotnymi zjeżdżalniami, strefę „Immersja”, która zaoferuje innowacyjne doświadczenia filmowe w wodnym otoczeniu oraz strefę „Zabawa” dla dzieci. Ponadto, Aquascope angażuje się w działania proekologiczne, dążąc do zmniejszenia zużycia wody na odwiedzającego o 30%.

Źródło: VML Poland

vml.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Canon imagePROGRAF TZ i TX: ulepszone drukarki 5-kolorowe
Canon rozszerza swoją serię imagePROGRAF TZ i TX, wprowadzając nowe modele imagePROGRAF TZ-32000 oraz imagePROGRAF TX-4200/TX-3200. Te 5-kolorowe drukarki są idealne do drukowania projektów wspomaganych komputerowo (CAD) i aplikacji systemów informacji geograficznej (GIS), a także plakatów. Nowe modele znajdą zastosowanie w różnych branżach, takich jak...
Nikon: limitowana edycja aparatu Zfc
Nikon wprowadza do swojego portfolio limitowaną edycję aparatu Nikon Zfc „Nikon | HERALBONY Zfc” z korpusem ozdobionym najwyższej jakości grafikami stworzonymi przez artystów kontraktowych z HERALBONY Co., Ltd. (HERALBONY). Ten ekskluzywny model będzie dostępny w oficjalnym sklepie Nikon Store.
Harbingers wprowadza kompleksową usługę B2B
Harbingers, agencja digital marketingu, wprowadza nowe rozwiązania dla B2B, które zostały opracowane z myślą o szybko rozwijających się firmach, potrzebujących wsparcia w transformacji cyfrowej, rozwijaniu kanałów online oraz zwiększeniu efektywności sprzedaży.
DoubleVerify poszerza zakres weryfikacji reklam
DoubleVerify ogłosiła właśnie wprowadzenie do oferty kategorii „Inflammatory Politics and News” („IPN”) na Meta, w obszarze Brand Suitability. To rozszerzenie umożliwia reklamodawcom niezależną weryfikację jakości kampanii pod kątem kontrowersyjnych wiadomości i tematów politycznych, umożliwiając marketerom wybór poziomu ochrony, który najlepiej odpowiada wymaganiom...
Luka płacowa wśród twórców internetowych
Pomimo malejącej luki płacowej w Polsce, kobiety w branży twórców internetowych wciąż zarabiają znacznie mniej niż mężczyźni. Twórczynie rzadziej sprzedają własne produkty i częściej zmagają się z syndromem oszustki, co wpływa na ich dochody – wynika z raportu Imker “Ekonomia twórców po polsku 2024”.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764