logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

VMLY&R Poland Agencją Roku Effie Awards 2019

  PR 31.10.2019, przeczytano 788 razy
ilustracjastrzałka

W tegorocznej edycji konkursu Effie Awards agencja VMLY&R Poland zdobyła 9 statuetek, tytuł Agencji Roku i znalazła się wśród 20 najbardziej efektywnych agencji 20-lecia Effie Poland. Konkurs wyróżnia kampanie i rozwiązania marketingowe, które wymiernie przełożyły się na korzystne wyniki biznesowe.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/vmlyandr-poland-agencja-roku-effie-awards-2019,384543,artykul.html

Effie Awards to największy, prestiżowy konkurs marketingowy na świecie. Został zorganizowany po raz pierwszy w 1968 roku w Nowym Yorku przez Amerykańskie Stowarzyszenie Marketingu. Licencję na prowadzenie konkursu w Polsce posiada Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR od 1999 roku. Polska jest obecnie jednym z 55 programów na świecie, gdzie organizowany jest konkurs. Nagroda Effie, ze względu na wysokie kryteria merytoryczne stawiane pracom nadsyłanym na konkurs, należy do najbardziej prestiżowych nagród naszej branży na całym świecie. Często nazywana jest „marketingowym Oscarem”. Więcej informacji o Effie.

- Tegoroczny konkurs Effie jest wyjątkowym wydarzeniem, nie tylko na scenie polskiej, ale również międzynarodowej. Na świecie obchodzi swoje 50-, a w Polsce 20-lecie. Jestem niezmiernie dumny z tego, że w tym jubileuszowym wydaniu konkursu, VMLY&R Poland zdobyła tytuł Agencji Roku i jednocześnie 9 statuetek Effie. Myślę, że jest to świadectwo tego, że nasze pozycjonowanie, czyli Connected Brands i sposób pracy z klientami umożliwia nam tworzenie efektywnych, skutecznych kampanii i komunikacji, które przynoszą fantastyczne biznesowe rezultaty. - Dariusz Andrian, Chief Executive Officer, VMLY&R Poland

Nagrody otrzymały następujące projekty stworzone przez agencję VMLY&R Poland:

  • GRAND PRIX  i ZŁOTO dla Chce się Ż dla Grupy Żywiec w kategorii LONG TERM MARKETING EXCELLENCE
  • ZŁOTO dla 9 milionów powodów dla GSK w kategorii URODA I PIELĘGNACJA
  • SREBRO dla Żywiec Męskie Granie dla Grupy Żywiec w kategorii BRANDED CONTENT
  • SREBRO dla Zakładanie firmy z mBankiem dla mBank w kategoriach BUSINESS-TO-BUSINESS
  • SREBRO dla Zakładanie firmy z mBankiem dla mBank w kategoriach FINANSE
  • SREBRO dla Rocznik 2000 dla mBank w kategorii FINANSE
  • BRĄZ dla Nie bój się bać dla LINK4 w kategorii UBEZPIECZENIA I INWESTYCJE
  • BRĄZ dla Rozszerzenie konceptu IKEA w kategorii MARKETING & BUSINESS SOLUTIONS

- W VMLY&R Poland efektywność idzie w parze z kreatywnością. Wiosną tego roku zdobyliśmy tytuł najbardziej kreatywnej agencji roku w konkursie KTR. Później był historyczny sukces w Cannes, skąd wróciliśmy z pierwszym polskim Tytanowym Lwem i pierwszym polskim Grand Prix. A teraz tytuł najbardziej efektywnej agencji roku! - Dawid Szczepaniak, Executive Creative Director, VMLY&R Poland

W rankingu najefektywniejszych agencji reklamowych 2019 pierwsze miejsce zajęła VMLY&R Poland (56 punktów).

- Tytuł Agencji Roku i 9 statuetek Effie udowadnia, że posiadamy silne kompetencje strategiczne. Tworząc komunikację dla naszych klientów chcemy wychodzić poza briefy. Chcemy zmierzać w kierunku pełnego mapowania doświadczeń konsumentów z markami. Mamy nadzieję, że to przyczyni się do obronienia tytułu najbardziej efektywnej agencji również w przyszłym roku. - Paweł Loedl, Chief Strategy Officer, VMLY&R Poland

Z okazji jubileuszu powstał również ranking TOP 20 najefektywniejszych firm i agencji komunikacyjnych 20-lecia Effie Poland. VMLY&R Poland znalazła się w zestawieniu TOP 20 agencji wybranych spośród 262 podmiotów, otrzymujących nominacje i nagrody w konkursie Effie Awards na przestrzeni dwudziestu lat.

Źródło: VMLY&R Poland

www.vml.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Finaliści i wyróżnieni w konkursie profesjonalnym Sony World Photography Awards 2021
World Photography Organisation ogłosiło nazwiska finalistów i zdobywców wyróżnień w konkursie profesjonalnym Sony World Photography Awards 2021. W 14. edycji nagradzane są cykle zdjęć wyróżniających się doskonałością techniczną i świeżym spojrzeniem na problematykę współczesności.
Ruszyły zgłoszenia do Mixx Awards Europe i IAB Europe Research Awards 2021
W imieniu IAB Europe zapraszamy do zgłaszania swoich kampanii reklamowych do europejskich nagród MIXX Awards oraz Reaserach Awards. Oferta Early Birds obowiązuje do 12 marca, całkowity termin zgłoszeń upływa zaś 16 kwietnia.
Deszcz nagród za kampanię „Starred Holidays” Fiata Professional
1 lutego br. miało miejsce wręczenie nagród „L'Italia che comunical’Italia", konkursu organizowanego przez UNA nagradzającego kreatywność, strategię i wyniki kampanii włoskich. W centrum uwagi znalazły się nagrody przyznane agencji Fore Comunicazione za kampanię kampera Ducato Fiata Professional zatytułowaną „Starred Holidays", brąz w...
Tiktok for Business startuje z „Make TikToks Contest”
TikTok for Business wystartował z konkursem skierowanym do pracowników branży marketingowej m. in. agencji kreatywnych, PR oraz domów mediowych. Do wygrania są trzy nagrody, każda o wartości 60 tys. złotych. Wystarczy kreatywne podejście i niestandardowy pomysł na TikToka! Konkurs już ruszył a zgłoszenia można przesyłać do 10 marca.
Konkurs 30/30 na najlepszą okładkę płytową wraca z VII edycją
Ubiegły rok był dla Konkursu 30/30 wyjątkowo specyficzny: przede wszystkim była to pierwsza edycja po odejściu jego pomysłodawcy, wybitnego artysty Rosława Szaybo. Natomiast z racji trwającej pandemii opóźniona została sama wystawa oraz wręczenie nagród, choć wszystko ostatecznie zakończyło się ogromnym sukcesem.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764