logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

VMLY&R z tytułem Advertising Network of the Year 2020

  PR 23.02.2021, przeczytano 107 razy

W miniony czwartek podczas wirtualnej gali redakcja "Campaign USA" wyróżniła działającą w 85 miastach na świecie agencję VMLY&R tytułem "Advertising Network of the Year 2020".


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/vmlyandr-z-tytulem-advertising-network-of-the-year-2020,390324,artykul.html

Nagrody przyznawane przez "Campaign USA" są wyrazem uznania dla kreatywnych, strategicznych i biznesowych dokonań m.in. w agencjach kreatywnych, mediowych, digitalowych oraz public relations. Co roku uhonorowane zostają także osoby zarządzające tymi podmiotami.

Przy ocenie firm z branży komunikacji marketingowej brano pod uwagę m.in. ich wyniki finansowe, realizowane w ostatnim roku projekty, poziom relacji z kluczowymi klientami czy kulturę organizacyjną.

Za tym, że tytuł "Advertising Network of the Year 2020" przypadł VMLY&R, stoją twarde dane. Blisko 5% wzrost przychodów rok do roku w Ameryce Północnej czy skala działalności - poziom zatrudnienia w VMLY&R wynosi obecnie 12 tysięcy pracowników w 85 biurach na całym świecie (w 2020 roku do agencji dołączyło bliko 5000 nowych pracowników).

Same liczby nie prezentują jednak pełnego obrazu. W uzasadnieniu przygotowanym przez redakcję "Campaign USA", czytamy m.in.:

Wiodąca rola VMLY&R w branży komunikacji marketingowej wynika także z najwyższej jakości usług customer experience świadczonych przez agencję. A te nabrały nowego znaczenia w czasie pandemii, kiedy klienci zwrócili się do agencji z prośbą o rozwiązania, które pozwolą im utrzymać zaangażowanie swoich konsumentów.

Odbierając nagrodę w imieniu agencji, Jon Cook, powiedział:

- Czuję ogromną radość z indywidualnej nagrody dla VMLY&R, ale przede wszystkim jestem dumny z tego, jak cała nasza branża poradziła sobie w wyjątkowo trudnym pod wieloma względami 2020 roku. Wiele branż upadło, jednak nasza wspólnym wysiłkiem przetrwała ten trudny czas. - Jon Cook, Global CEO VMLY&R

Źródło: VMLY&R Poland

www.vmlyr.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kolejni Top Dostawcy wystawcami wrześniowego Festiwalmarketingu.pl
12M, EXPEN, Yax interactive, L-Shop-Team POLSKA, Ivory Ceramics oraz BeJoy – kolejni TOP dostawcy potwierdzili swój udział we wrześniowym FestiwalMarketingu.pl. Wydarzenie odbędzie 15-16 września w EXPO XXI Warszawa. Równolegle na hali nr III odbędą się targi Packaging Innovations.
Konferencja MCCT – rynek spotkań w biznesie. Od reala do online
W dniach 23-25 marca 2021r. odbędzie się w formule online bezpłatna konferencja Meeting Communication Collaboration Trends. MCCT to nowa inicjatywa, obejmująca swoją tematyką szeroko pojęty rynek miejsc spotkań, komunikacji oraz pracy grupowej. Wydarzenie jest inicjatywą kierowaną do osób zainteresowanych zdobyciem wiedzy z zakresu tworzenia eventów online i hybrydowych, pracy w...
Opus B z kolejną kampanią dla Banku BNP Paribas
Agencja przygotowała nową platformę komunikacji dla klientów biznesowych.
Startuje drugi sezon programu „To ma sens”
Ponad 15 mln wyświetleń na Facebooku i dotarcie do 5 mln osób – takie wyniki oglądalności osiągnął pierwszy sezonu naszego autorskiego programu „TO MA SENS”. Liczby mówią same za siebie i ułatwiły nam podjęcie decyzji o kontynuowaniu tego formatu w naszych mediach społecznościowych. Pomysłów na kolejne odcinki nie brakuje, dlatego już...
Jak realizować bezpieczne kampanie programmatic? Jaką rolę odgrywają dane w reklamie cyfrowej? Jak będzie wyglądać przyszłość w świecie bez plików 3rd party cookie? Co zrobić, żeby mobile skutecznie budował zasięg i świadomość marki? Czy programmatic outdoor to science fiction czy nieodległa przyszłość? Jakie są korzyści połączenia automatyzacji ze sprzedażą...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764