logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Voel stawia na branżę eventową

  PR 28.11.2022, przeczytano 200 razy
ilustracja

Voel, spółka specjalizująca się w organizacji wydarzeń premium, realizuje rebranding marki i dynamizuje swoją działalność. Firma planuje rozbudowę świadczonych usług, czego efektem ma być  12 mln zł przychodów rocznie do końca 2025 roku. Jednym z pomysłodawców projektu jest Łukasz Nowak, współtwórca notowanej na GPW spółki All in! Games.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/voel-stawia-na-branze-eventowa,398156,artykul.html

– Działalność Voel idealnie wpisuje się w moje  marzenie z młodości, aby móc tworzyć eventy premium. Widzę ogromny potencjał dotarcia do klienta, który jest wymagający, ma konkretne oczekiwania, niestandardowe potrzeby. Chcę wnieść też świeże spojrzenie w sektor eventów – mówi Łukasz Nowak, pomysłodawca i prezes Voel. – Wraz z zespołem odpowiedzialnym za tworzenie Voel zdecydowaliśmy, że nasz biznes będzie miał  butikowy charakter. Po ogromnym wyhamowaniu w 2020 i 2021 roku w branży, kolejne lata mogą przynieść naprawdę dobre wyniki. Pozytywne trendy widać też w obszarze obsługi jubileuszy i imprez dla klientów premium, a to nie wszystko – dodaje.

Voel przez najbliższe lata chce doskonalić własne usługi do obsługi eventów. W pierwszej kolejności spółka koncentruje się na obsłudze wydarzeń w Polsce i Europie. Docelowo firma chce osiągnąć poziom 12 mln zł przychodów rocznie do 2025 roku. W ostatnich latach Voel zrealizowała kilkadziesiąt imprez i wydarzeń. Wartość rynku eventowego według szacunków w 2022 roku to około 3 mld zł.

– Jestem w tej branży już 7 lat i po rozmowach z Łukaszem Nowakiem zauważyłam, że możemy zaoferować klientom świeże spojrzenie. Chcemy rozwijać Voel w kilku obszarach. Voel Events będzie złożony z gotowych scenariuszy, to usługa dla osób, które potrzebują projektu nagle. Takie imprezy będą oryginalne, ale proste w swojej strukturze. Łatwe do modyfikacji na ostatnią chwilę, klient będzie mógł się zdecydować na gotowe rozwiązanie wybierając jedynie termin wydarzenia i podając liczbę osób. Wydarzenia Voel Premium będą obejmowały cały proces kreacji i consulting z klientem. Budowanie wydarzenia będzie przypominało warsztaty kreatywne. Trzecim filarem będą zamknięte, biletowane wydarzenia premium organizowane przez nas, to zupełna nowość na rynku, brakuje takich inicjatyw – mówi Gabriela Gajewska - Jędrzejczyk, dyrektorka operacyjna Voel.

Spółka chce zachować butikowy charakter. Firma zamierza skorzystać na ożywieniu w sektorze po ostatnich dwóch latach. Usługi będą prowadzone w czterech formatach: Voel Events, Voel Premium, Voel Calendar i Voel Concierge & Business.

Źródło: Voel

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Żywiec Zdrój w kampanii wizerunkowej o osiągnięciu neutralności plastikowej
Trwa kampania "Z natury dla natury" Żywiec Zdrój (Danone). Marka kolejny raz podejmuje temat neutralności plastikowej. Kampania jest prowadzona z wykorzystaniem telewizji, digitalu, OOH oraz we współpracy z influencerami. VMLY&R odpowiada za koncept, kreację oraz działania w Internecie.
Agencja Space Cat Industries powstała, by pomagać markom w komunikacji z Pokoleniem Z. Misją firmy jest ciągła eksploracja nowych trendów i poszukiwanie wartości w nieustannie zmieniającym się digitalowym uniwersum. Space Cat Industries specjalizuje się w TikTok marketingu, współpracy z influencerami, produkcji audio i short video oraz TikTok Adsach.
Podsumowanie kampanii „Moc Polskich Warzyw” w 2022 roku
Biuro prasowe kampanii „Moc Polskich Warzyw” opublikowało podsumowanie ubiegłego roku. Rezultaty znacznie przewyższyły oczekiwania. Prowadzony od kilku lat projekt ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia i zrównoważonej diety opartej na polskich warzywach sezonowych.

Warka wprowadza na rynek produkt wykraczający poza segment piw bezalkoholowych. Nowe piwo to rewolucyjny mix orzeźwiającej Warki 0.0%, lemoniady, naturalnej kofeiny i ekstraktu z żeń-szenia. W sprzedaży pojawią się dwa nowe smaki: Mango i Cytrusy oraz Ananas i Marakuja. Pierwszy z nich właśnie trafił do sieci Biedronka, a pod koniec lutego obydwa produkty będą już dostępne w...
Wyświetlacze LG na targach ISE 2023 pod hasłem „Life, Be Bloomed”
Zaawansowane wyświetlacze LG, w tym ekran Micro LED 8K, prezentowane są na interaktywnej wystawie wraz z wciągającą sztuką multimedialną i cyfrowymi przestrzeniami dla różnych branż
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764