logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Vufinder Studios partnerem ROE Visual na polskim rynku

  PR 26.07.2023, przeczytano 533 razy
ilustracjastrzałka

VuFinder Studios, studio wirtualnej produkcji, zainwestowało w panele LED firmy ROE Visual, topowego producenta ekranów LED dla rynku filmowego i telewizyjnego na skalę światową. To pierwsza tego typu współpraca ROE Visual na polskim rynku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/vufinder-studios-partnerem-roe-visual-na-polskim-rynku,400902,artykul.html

VuFinder Studios jest specjalistą w zakresie produkcji wirtualnej, który oferuje kompleksowe i zaawansowane technologicznie rozwiązania z pogranicza produkcji filmowej i game-dev'u. Studio rozpoczęło swoją działalność w 2022 roku i ma na swoim koncie ponad 30 produkcji dla renomowanych marek takich jak: BMW, One Plus, Veet, Bosch.

Partnerstwo z ROE Visual jest naturalnym krokiem naprzód, umożliwiającym świadczenie najwyższej jakości usług i zaoferowanie klientom studia spektakularnych doznań wizualnych. ROE Visual jest światowym liderem w produkcji ekranów LED dla branży filmowej, medialnej i eventowej. Produkty ROE wyróżniają się precyzyjnie dobranymi, wysokiej klasy komponentami oraz najnowszą technologią, które są połączone z głęboką wiedzą i pasją ekspertów z firmy. VuFinder Studios może uzyskać na ekranach ROE optymalną jakość obrazu i 12-bitową głębię koloru. Ekrany te były używane podczas pracy nad najwyższej klasy produkcjami takimi jak takimi jak “The Mandalorian”, “Solo: A Star Wars Story”, “The Irishman”.

VuFinder Studios dysponuje modularnymi ekranami LED-owymi ROE Visual Black Pearl BP2V2 LED o łącznej powierzchni 160m2 oraz studiem o powierzchni 600m2. Konfigurację uzupełnia sprzęt wiodących światowych firm, taki jak system do trackingu kamery Mo-SyS StarTracker i cztery serwery renderujące oparte na RTX A6000. Doświadczony wewnętrzny zespół grafików 3D i producentów dopełnia strukturę firmy.

Ściana LED w VuFinder Studios może być dostosowana do indywidualnych potrzeb projektu. Studio zyskuje przewagę nad konkurencją poprzez możliwość pełnej konfiguracji na zasadach podobnych do budowania z klocków LEGO. Dzięki temu rozwiązaniu klienci dostają pełną elastyczność kreatywną. Obecna konfiguracja to zakrzywiona po łuku ściana o wymiarach 18m x 5,5m oraz dwie ściany boczne o wymiarach 6m x 5,5m oraz 5m x 4m.

- Dzięki naszej współpracy z ROE Visual mamy dostęp do najbardziej zaawansowanych rozwiązań w produkcji wirtualnej. Synergia między zespołem VuFinder Studios a doskonałymi produktami i usługami dostarczanymi przez ROE Visual pozwala nam tworzyć niesamowite wrażenia wizualne dla naszych klientów - mówi Melania Kulczycka, Client Services Director, VuFinder Studios.

- ROE Visual z przyjemnością wita VuFinder Studios w rodzinie ROE Visual! Dzięki swojemu supernowoczesnemu studiu i usługom są ważnym bastionem w Europie Wschodniej i doskonałym przykładem tego, co możemy razem osiągnąć - komentuje Grace Guo, Sales Director, ROE Visual

Źródło: VuFinder Studios

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„Jesteśmy przyszłością druku” – Mimaki na targach drupa
Firma Mimaki Europe, producent technologii druku atramentowego i cięcia, ogłosiła dzisiaj, że będzie obecna na targach drupa (Dusseldorf, Niemcy, 28 maja – 7 czerwca 2024 r.) wraz ze swoimi globalnymi parterami i nadrzędną marką Mimaki Engineering Co. Ltd. Zgodnie z hasłem targów drupa „Tworzymy przyszłość”, firma Mimaki wykorzysta swoje...
Kerris z obsługą mediową dla Andermatt Polska
Do grona klientów KERRIS dołączył Andermatt Polska, światowy lider w rozwoju, produkcji i dystrybucji biologicznych rozwiązań dla rolnictwa. Agencja odpowiada za kompleksową obsługę działań w obszarze performance marketingu i social ads.
Hanna Dworak awansowała w agencji Enyo
Hanna Dworak awansowała w strukturach agencji Enyo – obecnie jako Senior Project Manager zarządza 8-osobowym zespołem. W Enyo pracuje od roku, do tej pory na stanowisku Project Manager. Jednym z jej pierwszych zadań w nowej roli była produkcja sesji zdjęciowej ogłaszającej nową ambasadorkę Lancôme - Igę Świątek.
Salestube rozpoczyna współpracę z Notino
Spółka MarTech & e-commerce connected Salestube została wybrana przez największy beauty e-shop w Europie markę Notino na partnera w obszarze MarTech. Salestube dostarczy klientowi licencję Google Analytics 360 oraz zapewni wsparcie analityczne ze strony ekspertów w dziedzinie Web Analytics oraz Data Science dla zespołu marketingowego perfumerii w zakresie wykorzystania...
Kampania społeczna „Teraz mnie widzisz” dostrzeżona i doceniona
Niewidzialność osób z niepełnosprawnościami była tematem przewodnim szóstej kampanii społecznej Fundacji Avalon, która właśnie dobiegła końca. Jej celem było sprowokowanie społeczeństwa do otwarcia oczu na potrzeby tej największej mniejszości, będącej jego integralną częścią i posiadającą takie sama prawa i potrzeby jak każdy z nas.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764